Porównanie samochodów

Mercedes-Benz GLB (X244) GLB 350 85 kWhvsMG MGS6 EV 77 kWh

Porównuj specyfikacje, przyspieszenie, spalanie, wymiary, praktyczność i szacowane koszty użytkowania obok siebie.

Nowe porównanie

Mercedes-Benz GLB (X244)

GLB 350 85 kWh

354 hpElektrycznyNapęd na cztery kołaAutomatycznaSUV2025-obecnie
VS

MG MGS6 EV

77 kWh

362 hpElektrycznyNapęd na cztery kołaAutomatycznaSUV2025-obecnie

Przegląd porównania

Traktuj szacunki jako wskazówki porównawcze i sprawdź dokładne wartości przed podjęciem decyzji.

Najlepsze wybory

MG MGS6 EV 77 kWh

  • Najszybsze 0-100 km/h
    5,1 s
  • Najmocniejszy
    362 hp
    270 kW
  • Najwyższy moment obrotowy
    540 Nm
    398 lb-ft
  • Najlżejszy
    2005 kg
    4420 lb
  • Najlepszy stosunek mocy do masy
    181 hp/t
    135 kW/t
    5,5 kg/hp
  • Największy bagażnik
    674 L
  • Najlepszy wynik całkowity
    74/100
  • Najlepszy wynik osiągów
    66/100
  • Najlepszy wynik praktyczności
    91/100

Porównanie specyfikacji

Porównanie specyfikacji
ModelMercedes-BenzGLB (X244)GLB 350 85 kWhMGMGS6 EV77 kWh
Moc
354hp264kW
362hp270kW
Moment obrotowy
515Nm380lb-ft
540Nm398lb-ft
Masa własna
2,205kg4,861lb
2,005kg4,420lb
Masa całkowita
2,780kg6,129lb
2,465kg5,434lb
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
220 km/h137 mph
Ograniczona
210 km/h130 mph
Obliczone
Bez ogranicznika
210 km/h130 mph
Ograniczona
200 km/h124 mph
Obliczone
Do 99% prędkości maksymalnej
54.6sCel 99%: 218 km/h / 135 mph
Obliczone
46.8sCel 99%: 208 km/h / 129 mph
Obliczone
0-100 km/h
5.5s
5.1s
0-200 km/h
26.1s
Obliczone
29.4s
Obliczone
0-60 mph
5.2s
Obliczone
4.8s
Obliczone
Ćwierć mili
13.8s
Obliczone
13.5s
Obliczone
Stosunek mocy do masy
161hp/t120kW/t73hp/1000 lb
Obliczone
181hp/t135kW/t82hp/1000 lb
Obliczone
Stosunek momentu do masy
234Nm/t156lb-ft/ton
Obliczone
269Nm/t180lb-ft/ton
Obliczone
Długość
4,732mm186in
4,708mm185in
Szerokość
1,861mm73in
1,912mm75in
Wysokość
1,687mm66in
1,672mm66in
Rozstaw osi
2,889mm114in
2,835mm112in
Rozstaw kół z przodu-
1,622mm64in
Rozstaw kół z tyłu-
1,612mm63in
Pojemność bagażnika
540L
674L
Maks. pojemność bagażnika
1,715L
1,910L
Drzwi
5
5
Miejsca
5
5

Wykresy osiągów

Traktuj szacunki jako wskazówki porównawcze i sprawdź dokładne wartości przed podjęciem decyzji.

Krzywa przyspieszenia

Szacowana prędkość w czasie dla wybranych pojazdów.

Tabela przyspieszenia i wyścigów na 1/4 mili
ParametrMercedes-BenzGLB (X244)GLB 350 85 kWhMGMGS6 EV77 kWh
Punkty kontrolne przyspieszenia
0-60 mph
0-97 km/h
5,2 s
4,8 s
0-100 km/h
0-62 mph
5,5 s
5,1 s
0-200 km/h
0-124 mph
26,1 s
29,4 s
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
220 km/h137 mph
Ograniczona
210 km/h130 mph
Ograniczona
Bez ogranicznika
210 km/h130 mph
Ograniczona
200 km/h124 mph
Prawdopodobnie ograniczona
Symulacja wyścigu na ćwierć mili
60 ft
18 m
2,2 s
2,2 s
330 ft
101 m
5,9 s
5,7 s
1/8 mili
201 m
8,9 s
8,7 s
1000 ft
305 m
11,6 s
11,3 s
1/4 mili
402 m
13,8 s
13,5 s
Prędkość na mecie
1/4 mili
402 m
164 km/h
102 mph
164 km/h
102 mph

Porównanie Moc

Wykres słupkowy porównujący parametr Moc. Wyżej oznacza lepiej · hp / kW

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
Mercedes-BenzGLB (X244)GLB 350 85 kWh
354 hp
264 kW
MGMGS6 EV77 kWh
362 hp
270 kW

MG MGS6 EV 77 kWh ma o 8 hp więcej niż Mercedes-Benz GLB (X244) GLB 350 85 kWh.

Największa różnica mocy jest między Mercedes-Benz GLB (X244) GLB 350 85 kWh i MG MGS6 EV 77 kWh: 8 hp (6 kW).

Porównanie Moment obrotowy

Wykres słupkowy porównujący parametr Moment obrotowy. Wyżej oznacza lepiej · Nm / lb-ft

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
Mercedes-BenzGLB (X244)GLB 350 85 kWh
515 Nm
380 lb-ft
MGMGS6 EV77 kWh
540 Nm
398 lb-ft

Porównanie Masa własna

Wykres słupkowy porównujący parametr Masa własna. Niżej oznacza lepiej · kg / lb

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
Mercedes-BenzGLB (X244)GLB 350 85 kWh
2205 kg
4861 lb
MGMGS6 EV77 kWh
2005 kg
4420 lb

Porównanie Prędkość maksymalna bez ogranicznika

Wykres słupkowy porównujący parametr Prędkość maksymalna bez ogranicznika. Wyżej oznacza lepiej · km/h / mph

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
Mercedes-BenzGLB (X244)GLB 350 85 kWh
Bez ogranicznika
220 km/h137 mph
Ograniczona
210 km/h130 mph
MGMGS6 EV77 kWh
Bez ogranicznika
210 km/h130 mph
Ograniczona
200 km/h124 mph

Porównanie 0-100 km/h

Wykres słupkowy porównujący parametr 0-100 km/h. Niżej oznacza lepiej · seconds

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
Mercedes-BenzGLB (X244)GLB 350 85 kWh5,5 s
MGMGS6 EV77 kWh5,1 s

Największa różnica 0-100 km/h jest między MG MGS6 EV 77 kWh i Mercedes-Benz GLB (X244) GLB 350 85 kWh: 0,4 s.

Porównanie Stosunek mocy do masy

Wykres słupkowy porównujący parametr Stosunek mocy do masy. Wyżej oznacza lepiej · hp/t / kW/t

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
Mercedes-BenzGLB (X244)GLB 350 85 kWh
161 hp/t
120 kW/t
6,2 kg/hp
MGMGS6 EV77 kWh
181 hp/t
135 kW/t
5,5 kg/hp

Wykres pajęczy osiągów

Wykres radarowy porównujący znormalizowane wyniki osiągów i zużycia paliwa.

Tabela danych wykresu
PojazdMocPrzyspieszeniePrędkość maksymalna
Mercedes-BenzGLB (X244)GLB 350 85 kWh
354 hp
264 kW
5,5 s
Bez ogranicznika
220 km/h137 mph
Ograniczona
210 km/h130 mph
MGMGS6 EV77 kWh
362 hp
270 kW
5,1 s
Bez ogranicznika
210 km/h130 mph
Ograniczona
200 km/h124 mph

Najbardziej atrakcyjny kwadrant

Wykres punktowy z wynikiem osiągów na osi X i wynikiem praktyczności na osi Y.

Tabela danych wykresu
PojazdWynik osiągówWynik praktyczności
Mercedes-BenzGLB (X244)GLB 350 85 kWh
Moc
354 hp
264 kW
0-100 km/h5,5 s
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
220 km/h137 mph
Ograniczona
210 km/h130 mph
Drzwi/miejsca
5 drzwi
5 miejsca
Bagażnik
540 L
19,1 cu ft
Długość
4732 mm
186,3 in
Wysokość
1687 mm
66,4 in
MGMGS6 EV77 kWh
Moc
362 hp
270 kW
0-100 km/h5,1 s
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
210 km/h130 mph
Ograniczona
200 km/h124 mph
Drzwi/miejsca
5 drzwi
5 miejsca
Bagażnik
674 L
23,8 cu ft
Długość
4708 mm
185,4 in
Wysokość
1672 mm
65,8 in

Szczegółowy rozkład punktów

Szczegółowy rozkład punktów
PojazdMercedes-BenzGLB (X244)GLB 350 85 kWhMGMGS6 EV77 kWh
Moc
354 hp
264 kW
362 hp
270 kW
Moment obrotowy
515 Nm
380 lb-ft
540 Nm
398 lb-ft
Przyspieszenie
5,5 s
5,1 s
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
220 km/h137 mph
Ograniczona
210 km/h130 mph
Bez ogranicznika
210 km/h130 mph
Ograniczona
200 km/h124 mph
Lekkość
2205 kg
4861 lb
2005 kg
4420 lb
Praktyczność
Drzwi/miejsca
5 drzwi
5 miejsca
Bagażnik
540 L
19,1 cu ft
Długość
4732 mm
186,3 in
Wysokość
1687 mm
66,4 in
Drzwi/miejsca
5 drzwi
5 miejsca
Bagażnik
674 L
23,8 cu ft
Długość
4708 mm
185,4 in
Wysokość
1672 mm
65,8 in
Wynik bagażnika
540 L
19,1 cu ft
674 L
23,8 cu ft
Wynik mocy do masy
161 hp/t
120 kW/t
6,2 kg/hp
181 hp/t
135 kW/t
5,5 kg/hp
Łącznie
Stały wynik
Stały wynik

Bezpośrednie porównania

Mercedes-Benz GLB (X244) GLB 350 85 kWh

  • Ma wyższą prędkość maksymalną o 10 km/h (6 mph)

Plusy

  • Najwyższa prędkość maksymalna

Minusy

  • Najwolniejszy 0-100 km/h
  • Najniższa moc
  • Najcięższy
  • Najmniejszy bagażnik

MG MGS6 EV 77 kWh

  • Ma o 8 hp więcej
  • Ma o 25 Nm więcej
  • Jest lżejszy o 200 kg
  • Jest szybszy o 0,4 s w 0-100 km/h
  • Ma lepszy stosunek mocy do masy o 20 hp/t
  • Ma o 134 L większy bagażnik

Plusy

  • Najszybszy 0-100 km/h w tym porównaniu
  • Najmocniejszy
  • Najwyższy moment obrotowy
  • Najlżejszy
  • Najlepszy stosunek mocy do masy
  • Największy bagażnik

Minusy

  • Najniższa prędkość maksymalna

Wybierz samochody do porównania

Marka
Model
Generacja
Silnik lub wersja
Mercedes-Benz GLB (X244) GLB 350 85 kWh
MG MGS6 EV 77 kWh

Popularne porównania

Mercedes-Benz GLB (X244) GLB 350 85 kWh vs MG MGS6 EV 77 kWh - porównanie samochodów - FastVsFaster