Mercedes-Benz CLS coupe (C218) · Lifting

CLS 500 V8

408 hp4663 cm³BenzynaNapęd tylnyAutomatycznaTwin-turboCoupe2014-2017
0-100 km/h 4,8 s
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
265 km/h165 mph
Ograniczona
250 km/h155 mph

Osiągi

Osiągi
Moc585 hp557 hp333 hp408 hp
Moment obrotowy
600Nm443lb-ft
Pojemność skokowa
4,663cc285cu in
Masa własna
1,815kg4,001lb
Masa całkowita
2,375kg5,236lb
Stosunek mocy do masy
225hp/t168kW/t102hp/1000 lb
Obliczone
Stosunek momentu do masy
331Nm/t221lb-ft/ton
Obliczone
0-100 km/h
4.8s
0-200 km/h
16.6s
Obliczone
0-60 mph
4.6s
Obliczone
Ćwierć mili
12.9s
Obliczone
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
265 km/h165 mph
Ograniczona
250 km/h155 mph
Obliczone
Do 99% prędkości maksymalnej
64.3sCel 99%: 262 km/h / 163 mph
Obliczone

Sprawność i zasięg

Sprawność i zasięg
Zużycie paliwa
8.7L/100 km27mpg US32.5mpg UK
Zużycie paliwa w mieście
12L/100 km19.6mpg US23.5mpg UK
Zużycie paliwa na autostradzie
6.7L/100 km35.1mpg US42.2mpg UK
Zbiornik paliwa
80L
Szacowany zasięg
920km571mi
Obliczone

Silnik i układ napędowy

Silnik i układ napędowy
PaliwoBenzynaDiesel
NapędNapęd na cztery kołaNapęd tylny
SilnikM 278.922
Typ nadwoziaCoupe
DoładowanieTwin-turbo
Skrzynia biegówAutomatyczna
Biegi9-biegowa
Układ silnikaFront, Longitudinal
Konfiguracja silnikaV-engine
Cylindry8
Zawory na cylinder4

Wymiary i przestrzeń

Wymiary i przestrzeń
Długość
4,937mm194in
Szerokość
1,881mm74in
Wysokość
1,418mm56in
Rozstaw osi
2,874mm113in
Rozstaw kół z przodu
1,596mm63in
Rozstaw kół z tyłu
1,626mm64in
Pojemność bagażnika
520L
Drzwi
4
Miejsca
4

Wykres pajęczy osiągów

Obecny pojazd w porównaniu z wcześniej obliczoną medianą ocen w bazie.

Benchmark Moc

Obecny pojazd w porównaniu z medianą bazy dla Moc. Wyżej oznacza lepiej · hp / kW

Benchmark Moc
PojazdWartość
Mercedes-BenzCLS coupe (C218)LiftingCLS 500 V8
408 hp
304 kW
Mediana bazy
261 hp
195 kW

Benchmark 0-100 km/h

Obecny pojazd w porównaniu z medianą bazy dla 0-100 km/h. Niżej oznacza lepiej · s

Benchmark 0-100 km/h
PojazdWartość
Mercedes-BenzCLS coupe (C218)LiftingCLS 500 V84.8 s
Mediana bazy6.4 s

Benchmark Prędkość maksymalna

Obecny pojazd w porównaniu z medianą bazy dla Prędkość maksymalna. Wyżej oznacza lepiej · km/h / mph

Benchmark Prędkość maksymalna
PojazdWartość
Mercedes-BenzCLS coupe (C218)LiftingCLS 500 V8
265 km/h
165 mph Bez ogranicznika
250 km/h
155 mph Ograniczona
Mediana bazy
242 km/h
150 mph

Benchmark Zużycie paliwa

Obecny pojazd w porównaniu z medianą bazy dla Zużycie paliwa. Niżej oznacza lepiej · L/100 km / mpg US / mpg UK

Benchmark Zużycie paliwa
PojazdWartość
Mercedes-BenzCLS coupe (C218)LiftingCLS 500 V8
8.7 L/100 km
27.0 mpg US
32.5 mpg UK
Mediana bazy
7.4 L/100 km
31.8 mpg US
38.2 mpg UK

Koszt paliwa i roczne użytkowanie

Oszacuj koszty eksploatacji na podstawie łącznego zużycia, rocznego przebiegu i ceny paliwa w lokalnej walucie.

Wprowadź cenę paliwa w lokalnej walucie, na przykład €/L, $/gal, £/L albo inną lokalną walutę.

LC = waluta lokalna

Koszt paliwa i roczne użytkowanie
PojazdMercedes-Benz CLS coupe (C218) Lifting CLS 500 V8
Zużycie8,7 L/100 km27 mpg US32,5 mpg UK
Koszt / 100 km15,22 LC100 km
Koszt / 100 mil24,50 LC100 mil
Roczne zużycie paliwa1305 L345 US gal287 UK gal
Roczny koszt paliwa2284 LC/rok

Symulacja hamowni

Szacowane krzywe mocy i momentu w stylu seryjnym według prędkości obrotowej.

Mercedes-Benz CLS coupe (C218) Lifting CLS 500 V8MocMoment obrotowy
  • Mercedes-Benz CLS coupe (C218) Lifting CLS 500 V8: Moc / Moment obrotowy
Tabela danych: Symulacja hamowni
PojazdMaks. moc przy rpmMaks. moment przy rpmMaks. obroty silnika
Mercedes-BenzCLS coupe (C218)LiftingCLS 500 V85000-5750 rpm1600-4750 rpm6000 rpm

Wybierz samochody do porównania

Marka
Model
Generacja
Silnik lub wersja
Mercedes-Benz CLS coupe (C218) CLS 500 V8
Mercedes-Benz CLS coupe (C218) · Lifting CLS 500 V8 - FastVsFaster