Porównanie samochodów

Ford Mustang VII Dark Horse 5.0 V8vsFord Mustang Mach-E GT 98.7 kWh

Porównuj specyfikacje, przyspieszenie, spalanie, wymiary, praktyczność i szacowane koszty użytkowania obok siebie.

Nowe porównanie

Ford Mustang VII

Dark Horse 5.0 V8

453 hp5038 cm³BenzynaNapęd tylnyAutomatycznaWolnossącyCoupe2024-obecnie
VS

Ford Mustang Mach-E

GT 98.7 kWh

487 hpElektrycznyNapęd na cztery kołaAutomatycznaCoupe2025-obecnie

Przegląd porównania

Traktuj szacunki jako wskazówki porównawcze i sprawdź dokładne wartości przed podjęciem decyzji.

Najlepsze wybory

Ford Mustang Mach-E GT 98.7 kWh

  • Najszybsze 0-100 km/h
    3,8 s
  • Najmocniejszy
    487 hp
    363 kW
  • Najwyższy moment obrotowy
    950 Nm
    701 lb-ft
  • Największy bagażnik
    402 L
  • Najlepszy wynik całkowity
    76/100
  • Najlepszy wynik osiągów
    80/100
  • Najlepszy wynik praktyczności
    67/100

Ford Mustang VII Dark Horse 5.0 V8

  • Najszybsza prędkość maksymalna
    265 km/h
    165 mph Bez ogranicznika
    250 km/h
    155 mph Ograniczona
  • Najlżejszy
    1762 kg
    3885 lb
  • Najlepszy stosunek mocy do masy
    257 hp/t
    192 kW/t
    3,9 kg/hp
  • Najlepszy wynik ekonomii
    75/100

Porównanie specyfikacji

Porównanie specyfikacji
ModelFordMustang VIIDark Horse 5.0 V8FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
Moc
453hp338kW
487hp363kW
Moment obrotowy
540Nm398lb-ft
950Nm701lb-ft
Masa własna
1,762kg3,885lb
2,276kg5,018lb
Masa całkowita
2,170kg4,784lb
2,719kg5,994lb
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
265 km/h165 mph
Ograniczona
250 km/h155 mph
Obliczone
Bez ogranicznika
215 km/h134 mph
Ograniczona
200 km/h124 mph
Obliczone
Do 99% prędkości maksymalnej
57.6sCel 99%: 262 km/h / 163 mph
Obliczone
42.2sCel 99%: 213 km/h / 132 mph
Obliczone
0-100 km/h
4.4s
3.8s
0-200 km/h
15.1s
Obliczone
21.8s
Obliczone
0-60 mph
4.2s
Obliczone
3.6s
Obliczone
Zużycie paliwa
12L/100 km19.6mpg US23.5mpg UK
-
Ćwierć mili
12.5s
Obliczone
12.3s
Obliczone
Stosunek mocy do masy
257hp/t192kW/t117hp/1000 lb
Obliczone
214hp/t160kW/t97hp/1000 lb
Obliczone
Stosunek momentu do masy
306Nm/t205lb-ft/ton
Obliczone
417Nm/t279lb-ft/ton
Obliczone
Pojemność skokowa
5,038cc307cu in
-
Długość
4,819mm190in
4,743mm187in
Szerokość
1,917mm75in
1,881mm74in
Wysokość
1,403mm55in
1,613mm64in
Rozstaw osi
2,719mm107in
2,984mm117in
Rozstaw kół z przodu
1,595mm63in
1,622mm64in
Rozstaw kół z tyłu
1,643mm65in
1,630mm64in
Prześwit-
127mm5in
Pojemność bagażnika
381L
402L
Maks. pojemność bagażnika-
1,420L
Drzwi
2
5
Miejsca
4
5

Wykresy osiągów

Traktuj szacunki jako wskazówki porównawcze i sprawdź dokładne wartości przed podjęciem decyzji.

Krzywa przyspieszenia

Szacowana prędkość w czasie dla wybranych pojazdów.

Tabela przyspieszenia i wyścigów na 1/4 mili
ParametrFordMustang VIIDark Horse 5.0 V8FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
Punkty kontrolne przyspieszenia
0-60 mph
0-97 km/h
4,2 s
3,6 s
0-100 km/h
0-62 mph
4,4 s
3,8 s
0-200 km/h
0-124 mph
15,1 s
21,8 s
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
265 km/h165 mph
Ograniczona
250 km/h155 mph
Prawdopodobnie ograniczona
Bez ogranicznika
215 km/h134 mph
Ograniczona
200 km/h124 mph
Prawdopodobnie ograniczona
Symulacja wyścigu na ćwierć mili
60 ft
18 m
2,1 s
1,8 s
330 ft
101 m
5,4 s
5,0 s
1/8 mili
201 m
8,2 s
7,8 s
1000 ft
305 m
10,5 s
10,2 s
1/4 mili
402 m
12,5 s
12,3 s
Prędkość na mecie
1/4 mili
402 m
184 km/h
115 mph
174 km/h
108 mph

Porównanie Moc

Wykres słupkowy porównujący parametr Moc. Wyżej oznacza lepiej · hp / kW

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
FordMustang VIIDark Horse 5.0 V8
453 hp
338 kW
FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
487 hp
363 kW

Ford Mustang Mach-E GT 98.7 kWh ma o 34 hp więcej niż Ford Mustang VII Dark Horse 5.0 V8.

Największa różnica mocy jest między Ford Mustang VII Dark Horse 5.0 V8 i Ford Mustang Mach-E GT 98.7 kWh: 34 hp (25 kW).

Porównanie Moment obrotowy

Wykres słupkowy porównujący parametr Moment obrotowy. Wyżej oznacza lepiej · Nm / lb-ft

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
FordMustang VIIDark Horse 5.0 V8
540 Nm
398 lb-ft
FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
950 Nm
701 lb-ft

Porównanie Masa własna

Wykres słupkowy porównujący parametr Masa własna. Niżej oznacza lepiej · kg / lb

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
FordMustang VIIDark Horse 5.0 V8
1762 kg
3885 lb
FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
2276 kg
5018 lb

Porównanie Prędkość maksymalna bez ogranicznika

Wykres słupkowy porównujący parametr Prędkość maksymalna bez ogranicznika. Wyżej oznacza lepiej · km/h / mph

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
FordMustang VIIDark Horse 5.0 V8
Bez ogranicznika
265 km/h165 mph
Ograniczona
250 km/h155 mph
FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
Bez ogranicznika
215 km/h134 mph
Ograniczona
200 km/h124 mph

Porównanie 0-100 km/h

Wykres słupkowy porównujący parametr 0-100 km/h. Niżej oznacza lepiej · seconds

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
FordMustang VIIDark Horse 5.0 V84,4 s
FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh3,8 s

Największa różnica 0-100 km/h jest między Ford Mustang Mach-E GT 98.7 kWh i Ford Mustang VII Dark Horse 5.0 V8: 0,6 s.

Porównanie Stosunek mocy do masy

Wykres słupkowy porównujący parametr Stosunek mocy do masy. Wyżej oznacza lepiej · hp/t / kW/t

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
FordMustang VIIDark Horse 5.0 V8
257 hp/t
192 kW/t
3,9 kg/hp
FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
214 hp/t
160 kW/t
4,7 kg/hp

Wykres pajęczy osiągów

Wykres radarowy porównujący znormalizowane wyniki osiągów i zużycia paliwa.

Tabela danych wykresu
PojazdMocPrzyspieszeniePrędkość maksymalna
FordMustang VIIDark Horse 5.0 V8
453 hp
338 kW
4,4 s
Bez ogranicznika
265 km/h165 mph
Ograniczona
250 km/h155 mph
FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
487 hp
363 kW
3,8 s
Bez ogranicznika
215 km/h134 mph
Ograniczona
200 km/h124 mph

Najbardziej atrakcyjny kwadrant

Wykres punktowy z wynikiem osiągów na osi X i wynikiem praktyczności na osi Y.

Tabela danych wykresu
PojazdWynik osiągówWynik praktyczności
FordMustang VIIDark Horse 5.0 V8
Moc
453 hp
338 kW
0-100 km/h4,4 s
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
265 km/h165 mph
Ograniczona
250 km/h155 mph
Drzwi/miejsca
2 drzwi
4 miejsca
Bagażnik
381 L
13,5 cu ft
Długość
4819 mm
189,7 in
Wysokość
1403 mm
55,2 in
FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
Moc
487 hp
363 kW
0-100 km/h3,8 s
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
215 km/h134 mph
Ograniczona
200 km/h124 mph
Drzwi/miejsca
5 drzwi
5 miejsca
Bagażnik
402 L
14,2 cu ft
Długość
4743 mm
186,7 in
Wysokość
1613 mm
63,5 in

Szczegółowy rozkład punktów

Szczegółowy rozkład punktów
PojazdFordMustang VIIDark Horse 5.0 V8FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
Moc
453 hp
338 kW
487 hp
363 kW
Moment obrotowy
540 Nm
398 lb-ft
950 Nm
701 lb-ft
Przyspieszenie
4,4 s
3,8 s
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
265 km/h165 mph
Ograniczona
250 km/h155 mph
Bez ogranicznika
215 km/h134 mph
Ograniczona
200 km/h124 mph
Lekkość
1762 kg
3885 lb
2276 kg
5018 lb
Zużycie paliwa
12,0 L/100 km
19,6 mpg US
23,5 mpg UK
-
Praktyczność
Drzwi/miejsca
2 drzwi
4 miejsca
Bagażnik
381 L
13,5 cu ft
Długość
4819 mm
189,7 in
Wysokość
1403 mm
55,2 in
Drzwi/miejsca
5 drzwi
5 miejsca
Bagażnik
402 L
14,2 cu ft
Długość
4743 mm
186,7 in
Wysokość
1613 mm
63,5 in
Wynik bagażnika
381 L
13,5 cu ft
402 L
14,2 cu ft
Wynik mocy do masy
257 hp/t
192 kW/t
3,9 kg/hp
214 hp/t
160 kW/t
4,7 kg/hp
Łącznie
Stały wynik
Stały wynik

Koszt paliwa i roczne użytkowanie

Oszacuj koszty eksploatacji na podstawie łącznego zużycia, rocznego przebiegu i ceny paliwa w lokalnej walucie.

Wprowadź cenę paliwa w lokalnej walucie, na przykład €/L, $/gal, £/L albo inną lokalną walutę.

LC = waluta lokalna

Koszt paliwa i roczne użytkowanie
PojazdFord Mustang VII Dark Horse 5.0 V8
Zużycie12 L/100 km19,6 mpg US23,5 mpg UK
Koszt / 100 km21,00 LC100 km
Koszt / 100 mil33,80 LC100 mil
Roczne zużycie paliwa1800 L476 US gal396 UK gal
Roczny koszt paliwa3150 LC/rok

Bezpośrednie porównania

Ford Mustang VII Dark Horse 5.0 V8

  • Jest lżejszy o 514 kg
  • Ma wyższą prędkość maksymalną o 50 km/h (31 mph)
  • Ma lepszy stosunek mocy do masy o 43 hp/t

Plusy

  • Najwyższa prędkość maksymalna
  • Najlżejszy
  • Najlepszy stosunek mocy do masy

Minusy

  • Najwolniejszy 0-100 km/h
  • Najniższa moc
  • Najmniejszy bagażnik

Ford Mustang Mach-E GT 98.7 kWh

  • Ma o 34 hp więcej
  • Ma o 410 Nm więcej
  • Jest szybszy o 0,6 s w 0-100 km/h
  • Ma o 21 L większy bagażnik

Plusy

  • Najszybszy 0-100 km/h w tym porównaniu
  • Najmocniejszy
  • Najwyższy moment obrotowy
  • Największy bagażnik

Minusy

  • Najcięższy
  • Najniższa prędkość maksymalna

Wybierz samochody do porównania

Marka
Model
Generacja
Silnik lub wersja
Ford Mustang VII Dark Horse 5.0 V8
Ford Mustang Mach-E GT 98.7 kWh

Popularne porównania

Ford Mustang VII Dark Horse 5.0 V8 vs Ford Mustang Mach-E GT 98.7 kWh - porównanie samochodów - FastVsFaster