Porównanie samochodów

AUDI Q5 III (GU) 3.0 TDI V6vsXiaomi YU7 Standard 73 kWh

Porównuj specyfikacje, przyspieszenie, spalanie, wymiary, praktyczność i szacowane koszty użytkowania obok siebie.

Nowe porównanie

AUDI Q5 III (GU)

3.0 TDI V6

299 hp2967 cm³DieselNapęd na cztery kołaAutomatycznaTurbodoładowanySUV2025-obecnie
VS

Xiaomi YU7

Standard 73 kWh

320 hpElektrycznyNapęd tylnyAutomatycznaSUV2026-obecnie

Przegląd porównania

Traktuj szacunki jako wskazówki porównawcze i sprawdź dokładne wartości przed podjęciem decyzji.

Najlepsze wybory

AUDI Q5 III (GU) 3.0 TDI V6

  • Najszybsze 0-100 km/h
    5,0 s
  • Najszybsza prędkość maksymalna
    260 km/h
    162 mph Bez ogranicznika
    250 km/h
    155 mph Ograniczona
  • Najwyższy moment obrotowy
    580 Nm
    428 lb-ft
  • Najlżejszy
    2060 kg
    4542 lb
  • Najlepszy wynik całkowity
    73/100
  • Najlepszy wynik osiągów
    68/100
  • Najlepszy wynik ekonomii
    89/100

Xiaomi YU7 Standard 73 kWh

  • Najmocniejszy
    320 hp
    239 kW
  • Najlepszy stosunek mocy do masy
    145 hp/t
    108 kW/t
    6,9 kg/hp
  • Największy bagażnik
    678 L
  • Najlepszy wynik praktyczności
    91/100

Porównanie specyfikacji

Porównanie specyfikacji
ModelAUDIQ5 III (GU)3.0 TDI V6XiaomiYU7Standard 73 kWh
Moc
299hp223kW
320hp239kW
Moment obrotowy
580Nm428lb-ft
528Nm389lb-ft
Masa własna
2,060kg4,542lb
2,200kg4,850lb
Masa całkowita
2,700kg5,952lb
2,650kg5,842lb
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
260 km/h162 mph
Ograniczona
250 km/h155 mph
Obliczone
Bez ogranicznika
230 km/h143 mph
Ograniczona
220 km/h137 mph
Obliczone
Do 99% prędkości maksymalnej
69.1sCel 99%: 257 km/h / 160 mph
Obliczone
61.6sCel 99%: 228 km/h / 141 mph
Obliczone
0-100 km/h
5.0s
5.9s
0-200 km/h
18.2s
Obliczone
24.7s
Obliczone
0-60 mph
4.8s
Obliczone
5.6s
Obliczone
Zużycie paliwa
6.8L/100 km34.6mpg US41.5mpg UK
-
Ćwierć mili
13.2s
Obliczone
14.1s
Obliczone
Stosunek mocy do masy
145hp/t108kW/t66hp/1000 lb
Obliczone
145hp/t108kW/t66hp/1000 lb
Obliczone
Stosunek momentu do masy
282Nm/t188lb-ft/ton
Obliczone
240Nm/t161lb-ft/ton
Obliczone
Szacowany zasięg
956km594mi
Obliczone
-
Pojemność skokowa
2,967cc181cu in
-
Długość
4,717mm186in
4,999mm197in
Szerokość
1,900mm75in
1,996mm79in
Wysokość
1,647mm65in
1,608mm63in
Rozstaw osi
2,820mm111in
3,000mm118in
Rozstaw kół z przodu
1,621mm64in
1,694mm67in
Rozstaw kół z tyłu
1,613mm64in
1,700mm67in
Prześwit-
185mm7in
Pojemność bagażnika
520L
678L
Maks. pojemność bagażnika
1,473L
1,758L
Drzwi
5
5
Miejsca
5
5
Zbiornik paliwa
65L
-

Wykresy osiągów

Traktuj szacunki jako wskazówki porównawcze i sprawdź dokładne wartości przed podjęciem decyzji.

Krzywa przyspieszenia

Szacowana prędkość w czasie dla wybranych pojazdów.

Tabela przyspieszenia i wyścigów na 1/4 mili
ParametrAUDIQ5 III (GU)3.0 TDI V6XiaomiYU7Standard 73 kWh
Punkty kontrolne przyspieszenia
0-60 mph
0-97 km/h
4,8 s
5,6 s
0-100 km/h
0-62 mph
5,0 s
5,9 s
0-200 km/h
0-124 mph
18,2 s
24,7 s
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
260 km/h162 mph
Ograniczona
250 km/h155 mph
Ograniczona
Bez ogranicznika
230 km/h143 mph
Ograniczona
220 km/h137 mph
Prawdopodobnie ograniczona
Symulacja wyścigu na ćwierć mili
60 ft
18 m
2,2 s
2,3 s
330 ft
101 m
5,7 s
6,1 s
1/8 mili
201 m
8,6 s
9,2 s
1000 ft
305 m
11,1 s
11,8 s
1/4 mili
402 m
13,2 s
14,1 s
Prędkość na mecie
1/4 mili
402 m
175 km/h
108 mph
163 km/h
101 mph

Porównanie Moc

Wykres słupkowy porównujący parametr Moc. Wyżej oznacza lepiej · hp / kW

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
AUDIQ5 III (GU)3.0 TDI V6
299 hp
223 kW
XiaomiYU7Standard 73 kWh
320 hp
239 kW

Xiaomi YU7 Standard 73 kWh ma o 21 hp więcej niż AUDI Q5 III (GU) 3.0 TDI V6.

Największa różnica mocy jest między AUDI Q5 III (GU) 3.0 TDI V6 i Xiaomi YU7 Standard 73 kWh: 21 hp (16 kW).

Porównanie Moment obrotowy

Wykres słupkowy porównujący parametr Moment obrotowy. Wyżej oznacza lepiej · Nm / lb-ft

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
AUDIQ5 III (GU)3.0 TDI V6
580 Nm
428 lb-ft
XiaomiYU7Standard 73 kWh
528 Nm
389 lb-ft

Porównanie Masa własna

Wykres słupkowy porównujący parametr Masa własna. Niżej oznacza lepiej · kg / lb

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
AUDIQ5 III (GU)3.0 TDI V6
2060 kg
4542 lb
XiaomiYU7Standard 73 kWh
2200 kg
4850 lb

Porównanie Prędkość maksymalna bez ogranicznika

Wykres słupkowy porównujący parametr Prędkość maksymalna bez ogranicznika. Wyżej oznacza lepiej · km/h / mph

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
AUDIQ5 III (GU)3.0 TDI V6
Bez ogranicznika
260 km/h162 mph
Ograniczona
250 km/h155 mph
XiaomiYU7Standard 73 kWh
Bez ogranicznika
230 km/h143 mph
Ograniczona
220 km/h137 mph

Porównanie 0-100 km/h

Wykres słupkowy porównujący parametr 0-100 km/h. Niżej oznacza lepiej · seconds

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
AUDIQ5 III (GU)3.0 TDI V65,0 s
XiaomiYU7Standard 73 kWh5,9 s

Choć Xiaomi YU7 Standard 73 kWh ma większą moc, AUDI Q5 III (GU) 3.0 TDI V6 przyspiesza szybciej od 0 do 100 km/h.

Największa różnica 0-100 km/h jest między AUDI Q5 III (GU) 3.0 TDI V6 i Xiaomi YU7 Standard 73 kWh: 0,9 s.

Porównanie Stosunek mocy do masy

Wykres słupkowy porównujący parametr Stosunek mocy do masy. Wyżej oznacza lepiej · hp/t / kW/t

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
AUDIQ5 III (GU)3.0 TDI V6
145 hp/t
108 kW/t
6,9 kg/hp
XiaomiYU7Standard 73 kWh
145 hp/t
108 kW/t
6,9 kg/hp

Wykres pajęczy osiągów

Wykres radarowy porównujący znormalizowane wyniki osiągów i zużycia paliwa.

Tabela danych wykresu
PojazdMocPrzyspieszeniePrędkość maksymalna
AUDIQ5 III (GU)3.0 TDI V6
299 hp
223 kW
5,0 s
Bez ogranicznika
260 km/h162 mph
Ograniczona
250 km/h155 mph
XiaomiYU7Standard 73 kWh
320 hp
239 kW
5,9 s
Bez ogranicznika
230 km/h143 mph
Ograniczona
220 km/h137 mph

Najbardziej atrakcyjny kwadrant

Wykres punktowy z wynikiem osiągów na osi X i wynikiem praktyczności na osi Y.

Tabela danych wykresu
PojazdWynik osiągówWynik praktyczności
AUDIQ5 III (GU)3.0 TDI V6
Moc
299 hp
223 kW
0-100 km/h5,0 s
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
260 km/h162 mph
Ograniczona
250 km/h155 mph
Drzwi/miejsca
5 drzwi
5 miejsca
Bagażnik
520 L
18,4 cu ft
Długość
4717 mm
185,7 in
Wysokość
1647 mm
64,8 in
XiaomiYU7Standard 73 kWh
Moc
320 hp
239 kW
0-100 km/h5,9 s
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
230 km/h143 mph
Ograniczona
220 km/h137 mph
Drzwi/miejsca
5 drzwi
5 miejsca
Bagażnik
678 L
23,9 cu ft
Długość
4999 mm
196,8 in
Wysokość
1608 mm
63,3 in

Szczegółowy rozkład punktów

Szczegółowy rozkład punktów
PojazdAUDIQ5 III (GU)3.0 TDI V6XiaomiYU7Standard 73 kWh
Moc
299 hp
223 kW
320 hp
239 kW
Moment obrotowy
580 Nm
428 lb-ft
528 Nm
389 lb-ft
Przyspieszenie
5,0 s
5,9 s
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
260 km/h162 mph
Ograniczona
250 km/h155 mph
Bez ogranicznika
230 km/h143 mph
Ograniczona
220 km/h137 mph
Lekkość
2060 kg
4542 lb
2200 kg
4850 lb
Zużycie paliwa
6,8 L/100 km
34,6 mpg US
41,5 mpg UK
-
Praktyczność
Drzwi/miejsca
5 drzwi
5 miejsca
Bagażnik
520 L
18,4 cu ft
Długość
4717 mm
185,7 in
Wysokość
1647 mm
64,8 in
Drzwi/miejsca
5 drzwi
5 miejsca
Bagażnik
678 L
23,9 cu ft
Długość
4999 mm
196,8 in
Wysokość
1608 mm
63,3 in
Wynik zasięgu
956 km
594 mi
-
Wynik bagażnika
520 L
18,4 cu ft
678 L
23,9 cu ft
Wynik mocy do masy
145 hp/t
108 kW/t
6,9 kg/hp
145 hp/t
108 kW/t
6,9 kg/hp
Łącznie
Stały wynik
Stały wynik

Koszt paliwa i roczne użytkowanie

Oszacuj koszty eksploatacji na podstawie łącznego zużycia, rocznego przebiegu i ceny paliwa w lokalnej walucie.

Wprowadź cenę paliwa w lokalnej walucie, na przykład €/L, $/gal, £/L albo inną lokalną walutę.

LC = waluta lokalna

Koszt paliwa i roczne użytkowanie
PojazdAUDI Q5 III (GU) 3.0 TDI V6
Zużycie6,8 L/100 km34,6 mpg US41,5 mpg UK
Koszt / 100 km11,90 LC100 km
Koszt / 100 mil19,15 LC100 mil
Roczne zużycie paliwa1020 L269 US gal224 UK gal
Roczny koszt paliwa1785 LC/rok

Bezpośrednie porównania

AUDI Q5 III (GU) 3.0 TDI V6

  • Ma o 52 Nm więcej
  • Jest lżejszy o 140 kg
  • Jest szybszy o 0,9 s w 0-100 km/h
  • Ma wyższą prędkość maksymalną o 30 km/h (19 mph)

Plusy

  • Najszybszy 0-100 km/h w tym porównaniu
  • Najwyższa prędkość maksymalna
  • Najwyższy moment obrotowy
  • Najlżejszy

Minusy

  • Najniższa moc
  • Najmniejszy bagażnik

Xiaomi YU7 Standard 73 kWh

  • Ma o 21 hp więcej
  • Ma lepszy stosunek mocy do masy o 0 hp/t
  • Ma o 158 L większy bagażnik

Plusy

  • Najmocniejszy
  • Najlepszy stosunek mocy do masy
  • Największy bagażnik

Minusy

  • Najwolniejszy 0-100 km/h
  • Najcięższy
  • Najniższa prędkość maksymalna

Wybierz samochody do porównania

Marka
Model
Generacja
Silnik lub wersja
AUDI Q5 III (GU) 3.0 TDI V6
Xiaomi YU7 Standard 73 kWh

Popularne porównania

AUDI Q5 III (GU) 3.0 TDI V6 vs Xiaomi YU7 Standard 73 kWh - porównanie samochodów - FastVsFaster