Porównanie samochodów

Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 500 105 kWhvsAITO M6 100 kWh

Porównuj specyfikacje, przyspieszenie, spalanie, wymiary, praktyczność i szacowane koszty użytkowania obok siebie.

Nowe porównanie

Mercedes-Benz EQE SUV (X294)

EQE 500 105 kWh

449 hpElektrycznyNapęd na cztery kołaAutomatycznaSUV2025-obecnie
VS

AITO M6

100 kWh

462 hpElektrycznyNapęd na cztery kołaAutomatycznaSUV2026-obecnie

Przegląd porównania

Traktuj szacunki jako wskazówki porównawcze i sprawdź dokładne wartości przed podjęciem decyzji.

Najlepsze wybory

Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 500 105 kWh

  • Najszybsze 0-100 km/h
    4,7 s
  • Najszybsza prędkość maksymalna
    220 km/h
    137 mph Bez ogranicznika
    210 km/h
    130 mph Ograniczona
  • Najwyższy moment obrotowy
    858 Nm
    633 lb-ft
  • Najlepszy wynik całkowity
    78/100
  • Najlepszy wynik osiągów
    75/100
  • Najlepszy wynik ekonomii
    0/100

AITO M6 100 kWh

  • Najmocniejszy
    462 hp
    345 kW
  • Najlżejszy
    2565 kg
    5655 lb
  • Najlepszy stosunek mocy do masy
    180 hp/t
    134 kW/t
    5,6 kg/hp
  • Największy bagażnik
    882 L
  • Najlepszy wynik praktyczności
    92/100

Porównanie specyfikacji

Porównanie specyfikacji
ModelMercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 105 kWhAITOM6100 kWh
Moc
449hp335kW
462hp345kW
Moment obrotowy
858Nm633lb-ft
512Nm378lb-ft
Masa własna
2,787kg6,144lb
2,565kg5,655lb
Masa całkowita
3,175kg7,000lb
2,940kg6,482lb
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
220 km/h137 mph
Ograniczona
210 km/h130 mph
Obliczone
Bez ogranicznika
210 km/h130 mph
Ograniczona
200 km/h124 mph
Obliczone
Do 99% prędkości maksymalnej
47.0sCel 99%: 218 km/h / 135 mph
Obliczone
51.0sCel 99%: 208 km/h / 129 mph
Obliczone
0-100 km/h
4.7s
5.2s
0-200 km/h
22.4s
Obliczone
31.5s
Obliczone
0-60 mph
4.5s
Obliczone
4.9s
Obliczone
Ćwierć mili
13.0s
Obliczone
13.6s
Obliczone
Stosunek mocy do masy
161hp/t120kW/t73hp/1000 lb
Obliczone
180hp/t134kW/t82hp/1000 lb
Obliczone
Stosunek momentu do masy
308Nm/t206lb-ft/ton
Obliczone
200Nm/t134lb-ft/ton
Obliczone
Długość
4,863mm191in
4,960mm195in
Szerokość
1,940mm76in
1,985mm78in
Wysokość
1,685mm66in
1,736mm68in
Rozstaw osi
3,030mm119in
2,950mm116in
Rozstaw kół z przodu
1,650mm65in
1,708mm67in
Rozstaw kół z tyłu
1,663mm65in
1,706mm67in
Prześwit
181mm7in
-
Pojemność bagażnika
520L
882L
Maks. pojemność bagażnika
1,675L
2,136L
Drzwi
5
5
Miejsca
5
5

Wykresy osiągów

Traktuj szacunki jako wskazówki porównawcze i sprawdź dokładne wartości przed podjęciem decyzji.

Krzywa przyspieszenia

Szacowana prędkość w czasie dla wybranych pojazdów.

Tabela przyspieszenia i wyścigów na 1/4 mili
ParametrMercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 105 kWhAITOM6100 kWh
Punkty kontrolne przyspieszenia
0-60 mph
0-97 km/h
4,5 s
4,9 s
0-100 km/h
0-62 mph
4,7 s
5,2 s
0-200 km/h
0-124 mph
22,4 s
31,5 s
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
220 km/h137 mph
Ograniczona
210 km/h130 mph
Prawdopodobnie ograniczona
Bez ogranicznika
210 km/h130 mph
Ograniczona
200 km/h124 mph
Prawdopodobnie ograniczona
Symulacja wyścigu na ćwierć mili
60 ft
18 m
2,1 s
2,1 s
330 ft
101 m
5,5 s
5,7 s
1/8 mili
201 m
8,4 s
8,7 s
1000 ft
305 m
10,9 s
11,4 s
1/4 mili
402 m
13,0 s
13,6 s
Prędkość na mecie
1/4 mili
402 m
170 km/h
106 mph
162 km/h
101 mph

Porównanie Moc

Wykres słupkowy porównujący parametr Moc. Wyżej oznacza lepiej · hp / kW

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 105 kWh
449 hp
335 kW
AITOM6100 kWh
462 hp
345 kW

AITO M6 100 kWh ma o 13 hp więcej niż Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 500 105 kWh.

Największa różnica mocy jest między Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 500 105 kWh i AITO M6 100 kWh: 13 hp (10 kW).

Porównanie Moment obrotowy

Wykres słupkowy porównujący parametr Moment obrotowy. Wyżej oznacza lepiej · Nm / lb-ft

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 105 kWh
858 Nm
633 lb-ft
AITOM6100 kWh
512 Nm
378 lb-ft

Porównanie Masa własna

Wykres słupkowy porównujący parametr Masa własna. Niżej oznacza lepiej · kg / lb

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 105 kWh
2787 kg
6144 lb
AITOM6100 kWh
2565 kg
5655 lb

Porównanie Prędkość maksymalna bez ogranicznika

Wykres słupkowy porównujący parametr Prędkość maksymalna bez ogranicznika. Wyżej oznacza lepiej · km/h / mph

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 105 kWh
Bez ogranicznika
220 km/h137 mph
Ograniczona
210 km/h130 mph
AITOM6100 kWh
Bez ogranicznika
210 km/h130 mph
Ograniczona
200 km/h124 mph

Porównanie 0-100 km/h

Wykres słupkowy porównujący parametr 0-100 km/h. Niżej oznacza lepiej · seconds

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 105 kWh4,7 s
AITOM6100 kWh5,2 s

Choć AITO M6 100 kWh ma większą moc, Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 500 105 kWh przyspiesza szybciej od 0 do 100 km/h.

Największa różnica 0-100 km/h jest między Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 500 105 kWh i AITO M6 100 kWh: 0,5 s.

Porównanie Stosunek mocy do masy

Wykres słupkowy porównujący parametr Stosunek mocy do masy. Wyżej oznacza lepiej · hp/t / kW/t

Tabela danych wykresu
PojazdWartość
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 105 kWh
161 hp/t
120 kW/t
6,2 kg/hp
AITOM6100 kWh
180 hp/t
134 kW/t
5,6 kg/hp

Wykres pajęczy osiągów

Wykres radarowy porównujący znormalizowane wyniki osiągów i zużycia paliwa.

Tabela danych wykresu
PojazdMocPrzyspieszeniePrędkość maksymalna
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 105 kWh
449 hp
335 kW
4,7 s
Bez ogranicznika
220 km/h137 mph
Ograniczona
210 km/h130 mph
AITOM6100 kWh
462 hp
345 kW
5,2 s
Bez ogranicznika
210 km/h130 mph
Ograniczona
200 km/h124 mph

Najbardziej atrakcyjny kwadrant

Wykres punktowy z wynikiem osiągów na osi X i wynikiem praktyczności na osi Y.

Tabela danych wykresu
PojazdWynik osiągówWynik praktyczności
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 105 kWh
Moc
449 hp
335 kW
0-100 km/h4,7 s
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
220 km/h137 mph
Ograniczona
210 km/h130 mph
Drzwi/miejsca
5 drzwi
5 miejsca
Bagażnik
520 L
18,4 cu ft
Długość
4863 mm
191,5 in
Wysokość
1685 mm
66,3 in
AITOM6100 kWh
Moc
462 hp
345 kW
0-100 km/h5,2 s
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
210 km/h130 mph
Ograniczona
200 km/h124 mph
Drzwi/miejsca
5 drzwi
5 miejsca
Bagażnik
882 L
31,1 cu ft
Długość
4960 mm
195,3 in
Wysokość
1736 mm
68,3 in

Szczegółowy rozkład punktów

Szczegółowy rozkład punktów
PojazdMercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 105 kWhAITOM6100 kWh
Moc
449 hp
335 kW
462 hp
345 kW
Moment obrotowy
858 Nm
633 lb-ft
512 Nm
378 lb-ft
Przyspieszenie
4,7 s
5,2 s
Prędkość maksymalna
Bez ogranicznika
220 km/h137 mph
Ograniczona
210 km/h130 mph
Bez ogranicznika
210 km/h130 mph
Ograniczona
200 km/h124 mph
Lekkość
2787 kg
6144 lb
2565 kg
5655 lb
Praktyczność
Drzwi/miejsca
5 drzwi
5 miejsca
Bagażnik
520 L
18,4 cu ft
Długość
4863 mm
191,5 in
Wysokość
1685 mm
66,3 in
Drzwi/miejsca
5 drzwi
5 miejsca
Bagażnik
882 L
31,1 cu ft
Długość
4960 mm
195,3 in
Wysokość
1736 mm
68,3 in
Wynik bagażnika
520 L
18,4 cu ft
882 L
31,1 cu ft
Wynik mocy do masy
161 hp/t
120 kW/t
6,2 kg/hp
180 hp/t
134 kW/t
5,6 kg/hp
Łącznie
Stały wynik
Stały wynik

Bezpośrednie porównania

Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 500 105 kWh

  • Ma o 346 Nm więcej
  • Jest szybszy o 0,5 s w 0-100 km/h
  • Ma wyższą prędkość maksymalną o 10 km/h (6 mph)

Plusy

  • Najszybszy 0-100 km/h w tym porównaniu
  • Najwyższa prędkość maksymalna
  • Najwyższy moment obrotowy

Minusy

  • Najniższa moc
  • Najcięższy
  • Najmniejszy bagażnik

AITO M6 100 kWh

  • Ma o 13 hp więcej
  • Jest lżejszy o 222 kg
  • Ma lepszy stosunek mocy do masy o 19 hp/t
  • Ma o 362 L większy bagażnik

Plusy

  • Najmocniejszy
  • Najlżejszy
  • Najlepszy stosunek mocy do masy
  • Największy bagażnik

Minusy

  • Najwolniejszy 0-100 km/h
  • Najniższa prędkość maksymalna

Wybierz samochody do porównania

Marka
Model
Generacja
Silnik lub wersja
Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 500 105 kWh
AITO M6 100 kWh

Popularne porównania

Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 500 105 kWh vs AITO M6 100 kWh - porównanie samochodów - FastVsFaster