Zdjęcia mogą nie odpowiadać dokładnie tej wersji pojazdu.

Mercedes-Benz M-class (W163)

AMG ML 55 V8

347 hp5439 cm³BenzynaNapęd na cztery kołaAutomatycznaWolnossącySUV1999-2001
0-100 km/h 6,9 s
Prędkość maksymalna
232 km/h
144 mph

Osiągi

Osiągi
Moc
347hp259kW
Moment obrotowy
510Nm376lb-ft
Pojemność skokowa
5,439cc332cu in
Masa własna
2,085kg4,597lb
Masa całkowita
2,750kg6,063lb
Stosunek mocy do masy
166hp/t124kW/t75hp/1000 lb
Obliczone
Stosunek momentu do masy
245Nm/t164lb-ft/ton
Obliczone
0-100 km/h
6.9s
0-200 km/h
31.9s
Obliczone
0-60 mph
6.5s
Obliczone
Ćwierć mili
14.9s
Obliczone
Prędkość maksymalna
232 km/h
144 mph
Do 99% prędkości maksymalnej
89.2sCel 99%: 230 km/h / 143 mph
Obliczone

Sprawność i zasięg

Sprawność i zasięg
Zużycie paliwa
14.5L/100 km16.2mpg US19.5mpg UK
Zużycie paliwa w mieście
19.7L/100 km11.9mpg US14.3mpg UK
Zużycie paliwa na autostradzie
11.4L/100 km20.6mpg US24.8mpg UK
Zbiornik paliwa
93L
Szacowany zasięg
641km399mi
Obliczone

Silnik i układ napędowy

Silnik i układ napędowy
SilnikM 113.989
Typ nadwoziaSUV
Rodzaj paliwaBenzyna
DoładowanieWolnossący
NapędNapęd na cztery koła
Skrzynia biegówAutomatyczna
Biegi5-biegowa
Układ silnikaFront, Longitudinal
Konfiguracja silnikaV-engine
Cylindry8
Zawory na cylinder3

Wymiary i przestrzeń

Wymiary i przestrzeń
Długość
4,635mm182in
Szerokość
1,833mm72in
Wysokość
1,820mm72in
Rozstaw osi
2,820mm111in
Rozstaw kół z przodu
1,555mm61in
Rozstaw kół z tyłu
1,555mm61in
Pojemność bagażnika
633L
Maks. pojemność bagażnika
2,020L
Drzwi
5
Miejsca
5

Wykres pajęczy osiągów

Obecny pojazd w porównaniu z wcześniej obliczoną medianą ocen w bazie.

Benchmark Moc

Obecny pojazd w porównaniu z medianą bazy dla Moc. Wyżej oznacza lepiej · hp / kW

Benchmark Moc
PojazdWartość
Mercedes-BenzM-class (W163)AMG ML 55 V8
347 hp
259 kW
Mediana bazy
261 hp
195 kW

Benchmark 0-100 km/h

Obecny pojazd w porównaniu z medianą bazy dla 0-100 km/h. Niżej oznacza lepiej · s

Benchmark 0-100 km/h
PojazdWartość
Mercedes-BenzM-class (W163)AMG ML 55 V86.9 s
Mediana bazy6.4 s

Benchmark Prędkość maksymalna

Obecny pojazd w porównaniu z medianą bazy dla Prędkość maksymalna. Wyżej oznacza lepiej · km/h / mph

Benchmark Prędkość maksymalna
PojazdWartość
Mercedes-BenzM-class (W163)AMG ML 55 V8
232 km/h
144 mph
Mediana bazy
242 km/h
150 mph

Benchmark Zużycie paliwa

Obecny pojazd w porównaniu z medianą bazy dla Zużycie paliwa. Niżej oznacza lepiej · L/100 km / mpg US / mpg UK

Benchmark Zużycie paliwa
PojazdWartość
Mercedes-BenzM-class (W163)AMG ML 55 V8
14.5 L/100 km
16.2 mpg US
19.5 mpg UK
Mediana bazy
7.4 L/100 km
31.8 mpg US
38.2 mpg UK

Koszt paliwa i roczne użytkowanie

Oszacuj koszty eksploatacji na podstawie łącznego zużycia, rocznego przebiegu i ceny paliwa w lokalnej walucie.

Wprowadź cenę paliwa w lokalnej walucie, na przykład €/L, $/gal, £/L albo inną lokalną walutę.

LC = waluta lokalna

Koszt paliwa i roczne użytkowanie
PojazdMercedes-Benz M-class (W163) AMG ML 55 V8
Zużycie14,5 L/100 km16,2 mpg US19,5 mpg UK
Koszt / 100 km25,38 LC100 km
Koszt / 100 mil40,84 LC100 mil
Roczne zużycie paliwa2175 L575 US gal478 UK gal
Roczny koszt paliwa3806 LC/rok

Symulacja hamowni

Szacowane krzywe mocy i momentu w stylu seryjnym według prędkości obrotowej.

Mercedes-Benz M-class (W163) AMG ML 55 V8MocMoment obrotowy
  • Mercedes-Benz M-class (W163) AMG ML 55 V8: Moc / Moment obrotowy
Tabela danych: Symulacja hamowni
PojazdMaks. moc przy rpmMaks. moment przy rpmMaks. obroty silnika
Mercedes-BenzM-class (W163)AMG ML 55 V85500 rpm2800 rpm5750 rpm

Wybierz samochody do porównania

Marka
Model
Generacja
Silnik lub wersja
Mercedes-Benz M-class (W163) AMG ML 55 V8

Popularne porównania

Mercedes-Benz M-class (W163) AMG ML 55 V8 - FastVsFaster