Mercedes-Benz C-class T-modell (S206)

C 200 (Etap 3)

306 hp1496 cm³BenzynaNapęd na cztery kołaAutomatycznaTurbodoładowanyKombi / estate2021-obecnie
0-100 km/h 5,7 s
Prędkość maksymalna
276 km/h
171 mph

Osiągi

Osiągi
Moc408 hp / Etap 3: 612 hp421 hp / Etap 3: 632 hp170 hp / Etap 3: 255 hp204 hp / Etap 3: 306 hp258 hp / Etap 3: 387 hp
Moment obrotowy
465Nm343lb-ft+165 Nm
Pojemność skokowa
1,496cc91cu in
Masa własna
1,690kg3,726lb
Masa całkowita
2,375kg5,236lb
Stosunek mocy do masy
181hp/t135kW/t82hp/1000 lb
Obliczone
Stosunek momentu do masy
275Nm/t184lb-ft/ton
Obliczone
0-100 km/h
5.7s-1.6 s
0-200 km/h
16.7s-10.4 s
Obliczone
0-60 mph
5.4s-1.5 s
Obliczone
Ćwierć mili
13.6s-1.6 s
Obliczone
Prędkość maksymalna
276 km/h
171 mph
+39 km/h
Do 99% prędkości maksymalnej
61.6sCel 99%: 273 km/h / 170 mph-10.1 s
Obliczone

Sprawność i zasięg

Sprawność i zasięg
Zużycie paliwa
7.1L/100 km33.1mpg US39.8mpg UK
Zużycie paliwa w mieście
9.6L/100 km24.5mpg US29.4mpg UK
Zużycie paliwa na autostradzie
5.7L/100 km41.3mpg US49.6mpg UK
Zbiornik paliwa
50L
Szacowany zasięg
704km438mi
Obliczone

Silnik i układ napędowy

Silnik i układ napędowy
PaliwoBenzynaDiesel
NapędNapęd na cztery kołaNapęd tylny
SilnikM 254.915
Typ nadwoziaKombi / estate
DoładowanieTurbodoładowany
Skrzynia biegówAutomatyczna
Biegi9-biegowa
Układ silnikaFront, Longitudinal
Konfiguracja silnikaInline
Cylindry4
Zawory na cylinder4

Wymiary i przestrzeń

Wymiary i przestrzeń
Długość
4,751mm187in
Szerokość
1,820mm72in
Wysokość
1,454mm57in
Rozstaw osi
2,865mm113in
Rozstaw kół z przodu
1,601mm63in
Rozstaw kół z tyłu
1,613mm64in
Pojemność bagażnika
490L
Maks. pojemność bagażnika
1,510L
Drzwi
5
Miejsca
5

Wykres pajęczy osiągów

Obecny pojazd w porównaniu z wcześniej obliczoną medianą ocen w bazie.

Benchmark Moc

Obecny pojazd w porównaniu z medianą bazy dla Moc. Wyżej oznacza lepiej · hp / kW

Benchmark Moc
PojazdWartość
Mercedes-BenzC-class T-modell (S206)C 200 (Etap 3)
306 hp
228 kW
Mediana bazy
261 hp
195 kW

Benchmark 0-100 km/h

Obecny pojazd w porównaniu z medianą bazy dla 0-100 km/h. Niżej oznacza lepiej · s

Benchmark 0-100 km/h
PojazdWartość
Mercedes-BenzC-class T-modell (S206)C 200 (Etap 3)5.7 s
Mediana bazy6.4 s

Benchmark Prędkość maksymalna

Obecny pojazd w porównaniu z medianą bazy dla Prędkość maksymalna. Wyżej oznacza lepiej · km/h / mph

Benchmark Prędkość maksymalna
PojazdWartość
Mercedes-BenzC-class T-modell (S206)C 200 (Etap 3)
276 km/h
171 mph
Mediana bazy
242 km/h
150 mph

Benchmark Zużycie paliwa

Obecny pojazd w porównaniu z medianą bazy dla Zużycie paliwa. Niżej oznacza lepiej · L/100 km / mpg US / mpg UK

Benchmark Zużycie paliwa
PojazdWartość
Mercedes-BenzC-class T-modell (S206)C 200 (Etap 3)
7.1 L/100 km
33.1 mpg US
39.8 mpg UK
Mediana bazy
7.4 L/100 km
31.8 mpg US
38.2 mpg UK

Koszt paliwa i roczne użytkowanie

Oszacuj koszty eksploatacji na podstawie łącznego zużycia, rocznego przebiegu i ceny paliwa w lokalnej walucie.

Wprowadź cenę paliwa w lokalnej walucie, na przykład €/L, $/gal, £/L albo inną lokalną walutę.

LC = waluta lokalna

Koszt paliwa i roczne użytkowanie
PojazdMercedes-Benz C-class T-modell (S206) C 200 (Etap 3)
Zużycie7,1 L/100 km33,1 mpg US39,8 mpg UK
Koszt / 100 km12,42 LC100 km
Koszt / 100 mil20,00 LC100 mil
Roczne zużycie paliwa1065 L281 US gal234 UK gal
Roczny koszt paliwa1864 LC/rok

Symulacja hamowni

Szacowane krzywe mocy i momentu w stylu seryjnym według prędkości obrotowej.

Mercedes-Benz C-class T-modell (S206) C 200 (Etap 3)MocMoment obrotowy
  • Mercedes-Benz C-class T-modell (S206) C 200 (Etap 3): Moc / Moment obrotowy
Tabela danych: Symulacja hamowni
PojazdMaks. moc przy rpmMaks. moment przy rpmMaks. obroty silnika
Mercedes-BenzC-class T-modell (S206)C 200 (Etap 3)5800-6100 rpm1800-4000 rpm6350 rpm

Wybierz samochody do porównania

Marka
Model
Generacja
Silnik lub wersja
Mercedes-Benz C-class T-modell (S206) C 200

Popularne porównania

Mercedes-Benz C-class T-modell (S206) C 200 · Etap 3 - FastVsFaster