Autovergelijking

Mercedes-Benz C-class (W204) AMG C 63 V8vsMercedes-Benz C-class (W205) C 220d

Vergelijk specificaties, acceleratie, verbruik, afmetingen, bruikbaarheid en geschatte gebruikskosten naast elkaar.

Nieuwe vergelijking

Mercedes-Benz C-class (W204)

AMG C 63 V8

457 pk6208 cm³BenzineRWDAutomaticAtmosferischSedan2007-2011
VS

Mercedes-Benz C-class (W205)

C 220d

170 pk2143 cm³DieselRWDManualTwin-turboSedan2014-2018

Vergelijkingsoverzicht

Gebruik de schattingen als vergelijkingshulp en controleer de exacte cijfers voordat je beslist.

Beste keuzes

Mercedes-Benz C-class (W204) AMG C 63 V8

  • Snelste 0-100 km/h
    4,5 s
  • Hoogste topsnelheid
    265 km/h
    165 mph Onbegrensd
    250 km/h
    155 mph Beperkt
  • Krachtigste
    457 hp
    341 kW
  • Hoogste koppel
    600 Nm
    443 lb-ft
  • Beste vermogen-gewichtsverhouding
    276 hp/t
    206 kW/t
    3,6 kg/hp
  • Beste totaalscore
    79/100
  • Beste prestatiescore
    81/100
  • Beste bruikbaarheidsscore
    74/100

Mercedes-Benz C-class (W205) C 220d

  • Lichtste
    1.475 kg
    3.252 lb
  • Laagste gecombineerd verbruik
    4,2 L/100 km
    56,0 mpg US
    67,3 mpg UK
  • Laagste verbruik in de stad
    5,0 L/100 km
    47,0 mpg US
    56,5 mpg UK
  • Laagste verbruik op de snelweg
    3,7 L/100 km
    63,6 mpg US
    76,3 mpg UK
  • Beste geschatte actieradius
    976 km
    607 mi
  • Grootste bagageruimte
    480 L
  • Beste efficiëntiescore
    95/100

Specificatievergelijking

Specificatievergelijking
ModelMercedes-BenzC-class (W204)AMG C 63 V8Mercedes-BenzC-class (W205)C 220d
Vermogen
457hp341kW
170hp127kW
Koppel
600Nm443lb-ft
400Nm295lb-ft
Rijklaargewicht
1,655kg3,649lb
1,475kg3,252lb
Totaalgewicht
2,170kg4,784lb
2,115kg4,663lb
Top snelheid
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Berekend
234 km/h
145 mph
Tot 99% van de topsnelheid
39.0s99%-doel: 262 km/h / 163 mph
Berekend
75.1s99%-doel: 232 km/h / 144 mph
Berekend
0-100 km/h
4.5s
8.1s
0-200 km/h
12.6s
Berekend
30.0s
Berekend
0-60 mph
4.3s
Berekend
7.7s
Berekend
Brandstofverbruik
13.4L/100 km17.6mpg US21.1mpg UK
4.2L/100 km56mpg US67.3mpg UK
Brandstofverbruik stad
20.9L/100 km11.3mpg US13.5mpg UK
5L/100 km47mpg US56.5mpg UK
Brandstofverbruik snelweg
9.2L/100 km25.6mpg US30.7mpg UK
3.7L/100 km63.6mpg US76.3mpg UK
kwart mijl
12.3s
Berekend
15.8s
Berekend
Vermogen-gewichtsverhouding
276hp/t206kW/t125hp/1000 lb
Berekend
115hp/t86kW/t52hp/1000 lb
Berekend
Koppel-gewichtsverhouding
363Nm/t243lb-ft/ton
Berekend
271Nm/t181lb-ft/ton
Berekend
Geschat bereik
493km306mi
Berekend
976km607mi
Berekend
Cilinderinhoud
6,208cc379cu in
2,143cc131cu in
Lengte
4,725mm186in
4,686mm184in
Breedte
1,795mm71in
1,810mm71in
Hoogte
1,438mm57in
1,442mm57in
Wielbasis
2,765mm109in
2,840mm112in
Spoorbreedte voor
1,568mm62in
1,588mm63in
Spoorbreedte achter
1,525mm60in
1,570mm62in
Bodemvrijheid-
92mm4in
Inhoud bagageruimte
475L
480L
Deuren
4
4
Zitplaatsen
5
5
Brandstoftank
66L
41L
CO2-uitstoot-
109g/km

Prestatiegrafieken

Gebruik de schattingen als vergelijkingshulp en controleer de exacte cijfers voordat je beslist.

Dyno-simulatie

Geschatte standaard vermogens- en koppelcurves per motortoerental.

Mercedes-Benz C-class (W204) AMG C 63 V8Mercedes-Benz C-class (W205) C 220dVermogenKoppel
  • Mercedes-Benz C-class (W204) AMG C 63 V8: Vermogen / Koppel
  • Mercedes-Benz C-class (W205) C 220d: Vermogen / Koppel
Gegevenstabel Dyno-simulatie
AutoPiekvermogen-rpmPiekkoppel-rpmMax. motortoerental
Mercedes-BenzC-class (W204)AMG C 63 V86.800 rpm5.000 rpm7.200 rpm
Mercedes-BenzC-class (W205)C 220d3.000-4.200 rpm1.400-2.800 rpm4.450 rpm

Acceleratiecurve

Geschatte snelheid in de tijd voor geselecteerde voertuigen.

Acceleratie- en dragracetabel
MetriekMercedes-BenzC-class (W204)AMG C 63 V8Mercedes-BenzC-class (W205)C 220d
Acceleratiepunten
0-60 mph
0-97 km/h
4,3 s
7,7 s
0-100 km/h
0-62 mph
4,5 s
8,1 s
0-200 km/h
0-124 mph
12,6 s
30,0 s
Top snelheid
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Beperkt
234 km/h
145 mph
Dragracesimulatie
60 ft
18 m
2,3 s
2,8 s
330 ft
101 m
5,6 s
7,1 s
1/8 mile
201 m
8,2 s
10,6 s
1000 ft
305 m
10,4 s
13,4 s
kwart mijl
402 m
12,3 s
15,8 s
Passagesnelheid
kwart mijl
402 m
197 km/h
123 mph
152 km/h
95 mph

Vermogen-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Vermogen. Hoger is beter · hp / kW

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzC-class (W204)AMG C 63 V8
457 hp
341 kW
Mercedes-BenzC-class (W205)C 220d
170 hp
127 kW

Mercedes-Benz C-class (W204) AMG C 63 V8 heeft 287 hp meer dan Mercedes-Benz C-class (W205) C 220d.

Het grootste vermogensverschil is tussen Mercedes-Benz C-class (W205) C 220d en Mercedes-Benz C-class (W204) AMG C 63 V8: 287 hp (214 kW).

Koppel-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Koppel. Hoger is beter · Nm / lb-ft

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzC-class (W204)AMG C 63 V8
600 Nm
443 lb-ft
Mercedes-BenzC-class (W205)C 220d
400 Nm
295 lb-ft

Rijklaargewicht-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Rijklaargewicht. Lager is beter · kg / lb

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzC-class (W204)AMG C 63 V8
1.655 kg
3.649 lb
Mercedes-BenzC-class (W205)C 220d
1.475 kg
3.252 lb

Top snelheid zonder begrenzer-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Top snelheid zonder begrenzer. Hoger is beter · km/h / mph

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzC-class (W204)AMG C 63 V8
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Mercedes-BenzC-class (W205)C 220d
234 km/h
145 mph

0-100 km/h-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor 0-100 km/h. Lager is beter · seconds

Het grootste 0-100 km/h-verschil is tussen Mercedes-Benz C-class (W204) AMG C 63 V8 en Mercedes-Benz C-class (W205) C 220d: 3,6 s.

Brandstofverbruik-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Brandstofverbruik. Lager is beter · L/100 km / mpg US / mpg UK

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzC-class (W204)AMG C 63 V8
13,4 L/100 km
17,6 mpg US
21,1 mpg UK
Mercedes-BenzC-class (W205)C 220d
4,2 L/100 km
56,0 mpg US
67,3 mpg UK

Het grootste verbruiksverschil is tussen Mercedes-Benz C-class (W205) C 220d en Mercedes-Benz C-class (W204) AMG C 63 V8: 9,2 L/100 km.

Vermogen-gewichtsverhouding-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Vermogen-gewichtsverhouding. Hoger is beter · hp/t / kW/t

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzC-class (W204)AMG C 63 V8
276 hp/t
206 kW/t
3,6 kg/hp
Mercedes-BenzC-class (W205)C 220d
115 hp/t
86 kW/t
8,7 kg/hp

Geschat bereik-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Geschat bereik. Hoger is beter · km / mi

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzC-class (W204)AMG C 63 V8
493 km
306 mi
Mercedes-BenzC-class (W205)C 220d
976 km
607 mi

Prestatie-radargrafiek

Radargrafiek die genormaliseerde prestatie- en verbruiksscores vergelijkt.

Gegevenstabel van grafiek
AutoVermogenAcceleratieTopsnelheid
Mercedes-BenzC-class (W204)AMG C 63 V8
457 hp
341 kW
4,5 s
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Mercedes-BenzC-class (W205)C 220d
170 hp
127 kW
8,1 s
234 km/h
145 mph

Meest aantrekkelijke kwadrant

Scatterplot met prestatiescore op de X-as en praktijkscore op de Y-as.

Gegevenstabel van grafiek
AutoPrestatiescorePraktijkscore
Mercedes-BenzC-class (W204)AMG C 63 V8
Vermogen
457 hp
341 kW
0-100 km/h4,5 s
Topsnelheid
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Deuren/zitplaatsen
4 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
475 L
16,8 cu ft
Lengte
4.725 mm
186,0 in
Hoogte
1.438 mm
56,6 in
Mercedes-BenzC-class (W205)C 220d
Vermogen
170 hp
127 kW
0-100 km/h8,1 s
Topsnelheid
234 km/h
145 mph
Deuren/zitplaatsen
4 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
480 L
17,0 cu ft
Lengte
4.686 mm
184,5 in
Hoogte
1.442 mm
56,8 in

Prestaties versus zuinigheid

Auto's dichter bij de rechterbovenhoek combineren betere prestaties met hogere verbruiksscores.

Gegevenstabel Prestaties versus zuinigheid
AutoPrestatiescoreVerbruiksscore
Mercedes-BenzC-class (W204)AMG C 63 V8
Vermogen
457 hp
341 kW
0-100 km/h4,5 s
Topsnelheid
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
13,4 L/100 km
17,6 mpg US
21,1 mpg UK
Mercedes-BenzC-class (W205)C 220d
Vermogen
170 hp
127 kW
0-100 km/h8,1 s
Topsnelheid
234 km/h
145 mph
4,2 L/100 km
56,0 mpg US
67,3 mpg UK

Mercedes-Benz C-class (W204) AMG C 63 V8 ligt het dichtst bij het balansdoel rechtsboven voor prestaties en zuinigheid.

Acceleratie versus verbruik

Auto's dichter bij de linkerbenedenhoek bieden een betere mix van snelle acceleratie en laag verbruik.

Gegevenstabel Acceleratie versus verbruik
AutoBrandstofverbruik, L/100 km0-100 km/h, s
Mercedes-BenzC-class (W204)AMG C 63 V8
13,4 L/100 km
17,6 mpg US
21,1 mpg UK
4,5 s
Mercedes-BenzC-class (W205)C 220d
4,2 L/100 km
56,0 mpg US
67,3 mpg UK
8,1 s

Vermogen-gewichtsverhouding versus verbruik

Het gearceerde gebied bevoordeelt een hogere vermogen-gewichtsverhouding met een lager gecombineerd verbruik.

Gegevenstabel Vermogen-gewichtsverhouding versus verbruik
AutoVermogen-gewichtsverhouding, hp/tBrandstofverbruik, L/100 km
Mercedes-BenzC-class (W204)AMG C 63 V8
276 hp/t
206 kW/t
3,6 kg/hp
13,4 L/100 km
17,6 mpg US
21,1 mpg UK
Mercedes-BenzC-class (W205)C 220d
115 hp/t
86 kW/t
8,7 kg/hp
4,2 L/100 km
56,0 mpg US
67,3 mpg UK

Gedetailleerde scoreverdeling

Gedetailleerde scoreverdeling
AutoMercedes-BenzC-class (W204)AMG C 63 V8Mercedes-BenzC-class (W205)C 220d
Vermogen
457 hp
341 kW
170 hp
127 kW
Koppel
600 Nm
443 lb-ft
400 Nm
295 lb-ft
Acceleratie
4,5 s
8,1 s
Topsnelheid
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
234 km/h
145 mph
Lichtheid
1.655 kg
3.649 lb
1.475 kg
3.252 lb
Verbruik
13,4 L/100 km
17,6 mpg US
21,1 mpg UK
4,2 L/100 km
56,0 mpg US
67,3 mpg UK
Bruikbaarheid
Deuren/zitplaatsen
4 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
475 L
16,8 cu ft
Lengte
4.725 mm
186,0 in
Hoogte
1.438 mm
56,6 in
Deuren/zitplaatsen
4 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
480 L
17,0 cu ft
Lengte
4.686 mm
184,5 in
Hoogte
1.442 mm
56,8 in
Bereikscore
493 km
306 mi
976 km
607 mi
CO2-score
-
109 g/km
Bagageruimtescore
475 L
16,8 cu ft
480 L
17,0 cu ft
Vermogen-gewichtsverhouding
276 hp/t
206 kW/t
3,6 kg/hp
115 hp/t
86 kW/t
8,7 kg/hp
Totaal
Vaste score
Vaste score

Brandstofkosten en jaarlijks gebruik

Schat de gebruikskosten op basis van gecombineerd verbruik, je jaarlijkse afstand en de brandstofprijs in je lokale valuta.

Voer de brandstofprijs in in je lokale valuta, bijvoorbeeld €/L, $/gal, £/L of een andere lokale valuta.

LC = lokale valuta

Brandstofkosten en jaarlijks gebruik
VoertuigMercedes-Benz C-class (W204) AMG C 63 V8Mercedes-Benz C-class (W205) C 220d
Verbruik13,4 L/100 km17,6 mpg US21,1 mpg UK4,2 L/100 km56 mpg US67,3 mpg UK
Kosten / 100 km23,45 LC100 km7,35 LC100 km
Kosten / 100 mi37,74 LC100 mi11,83 LC100 mi
Jaarlijks brandstofverbruik2.010 L531 US gal442 UK gal630 L166 US gal139 UK gal
Jaarlijkse brandstofkosten3.518 LC/year1.103 LC/year

Head-to-head vergelijkingen

Mercedes-Benz C-class (W204) AMG C 63 V8

  • Heeft 287 hp meer
  • Heeft 200 Nm meer
  • Is 3,6 s sneller van 0-100 km/h
  • Heeft 31 km/h (19 mph) hogere topsnelheid
  • Heeft een 161 hp/t betere vermogen-gewichtsverhouding

Pluspunten

  • Snelste 0-100 km/h in deze vergelijking
  • Hoogste topsnelheid
  • Krachtigste
  • Hoogste koppel
  • Beste vermogen-gewichtsverhouding

Minpunten

  • Hoogste gecombineerd verbruik
  • Zwaarste
  • Kleinste bagageruimte

Mercedes-Benz C-class (W205) C 220d

  • Is 180 kg lichter
  • Verbruikt 9,2 L/100 km minder
  • Heeft 484 km (301 mi) meer geschat bereik
  • Heeft 5 L meer bagageruimte

Pluspunten

  • Lichtste
  • Laagste gecombineerd verbruik
  • Beste geschatte actieradius
  • Grootste bagageruimte

Minpunten

  • Traagste 0-100 km/h
  • Laagste vermogen
  • Laagste topsnelheid

Auto's kiezen om te vergelijken

Merk
Model
Generatie
Motor of uitvoering
Mercedes-Benz C-class (W204) AMG C 63 V8
Mercedes-Benz C-class (W205) C 220d
Geselecteerde auto's vergelijken
2 voertuigen geselecteerd

Populaire vergelijkingen

Mercedes-Benz C-class (W204) AMG C 63 V8 vs Mercedes-Benz C-class (W205) C 220d - autovergelijking - FastVsFaster