Autovergelijking

Mercedes-Benz C-class (W203) AMG C 32 V6vsMercedes-Benz C-class (W205) C 250d

Vergelijk specificaties, acceleratie, verbruik, afmetingen, bruikbaarheid en geschatte gebruikskosten naast elkaar.

Nieuwe vergelijking

Mercedes-Benz C-class (W203)

AMG C 32 V6

354 pk3199 cm³BenzineRWDAutomaticCompressorSedan2001-2004
VS

Mercedes-Benz C-class (W205)

C 250d

204 pk2143 cm³DieselRWDAutomaticTwin-turboSedan2014-2016

Vergelijkingsoverzicht

Gebruik de schattingen als vergelijkingshulp en controleer de exacte cijfers voordat je beslist.

Beste keuzes

Mercedes-Benz C-class (W205) C 250d

  • Hoogste koppel
    500 Nm
    369 lb-ft
  • Lichtste
    1.520 kg
    3.351 lb
  • Laagste gecombineerd verbruik
    4,5 L/100 km
    52,3 mpg US
    62,8 mpg UK
  • Laagste verbruik in de stad
    5,5 L/100 km
    42,8 mpg US
    51,4 mpg UK
  • Laagste verbruik op de snelweg
    3,9 L/100 km
    60,3 mpg US
    72,4 mpg UK
  • Beste geschatte actieradius
    1.467 km
    911 mi
  • Grootste bagageruimte
    480 L
  • Beste efficiëntiescore
    95/100
  • Beste bruikbaarheidsscore
    74/100

Mercedes-Benz C-class (W203) AMG C 32 V6

  • Snelste 0-100 km/h
    5,2 s
  • Hoogste topsnelheid
    265 km/h
    165 mph Onbegrensd
    250 km/h
    155 mph Beperkt
  • Krachtigste
    354 hp
    264 kW
  • Beste vermogen-gewichtsverhouding
    227 hp/t
    169 kW/t
    4,4 kg/hp
  • Beste totaalscore
    72/100
  • Beste prestatiescore
    71/100

Specificatievergelijking

Specificatievergelijking
ModelMercedes-BenzC-class (W203)AMG C 32 V6Mercedes-BenzC-class (W205)C 250d
Vermogen
354hp264kW
204hp152kW
Koppel
450Nm332lb-ft
500Nm369lb-ft
Rijklaargewicht
1,560kg3,439lb
1,520kg3,351lb
Totaalgewicht
2,115kg4,663lb
2,160kg4,762lb
Top snelheid
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Berekend
247 km/h
153 mph
Tot 99% van de topsnelheid
47.3s99%-doel: 262 km/h / 163 mph
Berekend
64.4s99%-doel: 245 km/h / 152 mph
Berekend
0-100 km/h
5.2s
6.6s
0-200 km/h
14.9s
Berekend
22.2s
Berekend
0-60 mph
5.0s
Berekend
6.3s
Berekend
Brandstofverbruik
11.5L/100 km20.5mpg US24.6mpg UK
4.5L/100 km52.3mpg US62.8mpg UK
Brandstofverbruik stad
16.7L/100 km14.1mpg US16.9mpg UK
5.5L/100 km42.8mpg US51.4mpg UK
Brandstofverbruik snelweg
8.6L/100 km27.4mpg US32.8mpg UK
3.9L/100 km60.3mpg US72.4mpg UK
kwart mijl
13.1s
Berekend
14.6s
Berekend
Vermogen-gewichtsverhouding
227hp/t169kW/t103hp/1000 lb
Berekend
134hp/t100kW/t61hp/1000 lb
Berekend
Koppel-gewichtsverhouding
288Nm/t193lb-ft/ton
Berekend
329Nm/t220lb-ft/ton
Berekend
Geschat bereik
539km335mi
Berekend
1,467km911mi
Berekend
Cilinderinhoud
3,199cc195cu in
2,143cc131cu in
Lengte
4,528mm178in
4,686mm184in
Breedte
1,728mm68in
1,810mm71in
Hoogte
1,415mm56in
1,442mm57in
Wielbasis
2,715mm107in
2,840mm112in
Spoorbreedte voor
1,493mm59in
1,588mm63in
Spoorbreedte achter
1,478mm58in
1,570mm62in
Bodemvrijheid-
92mm4in
Inhoud bagageruimte
455L
480L
Deuren
4
4
Zitplaatsen
5
5
Brandstoftank
62L
66L
CO2-uitstoot-
117g/km

Prestatiegrafieken

Gebruik de schattingen als vergelijkingshulp en controleer de exacte cijfers voordat je beslist.

Dyno-simulatie

Geschatte standaard vermogens- en koppelcurves per motortoerental.

Mercedes-Benz C-class (W203) AMG C 32 V6Mercedes-Benz C-class (W205) C 250dVermogenKoppel
  • Mercedes-Benz C-class (W203) AMG C 32 V6: Vermogen / Koppel
  • Mercedes-Benz C-class (W205) C 250d: Vermogen / Koppel
Gegevenstabel Dyno-simulatie
AutoPiekvermogen-rpmPiekkoppel-rpmMax. motortoerental
Mercedes-BenzC-class (W203)AMG C 32 V66.100 rpm4.400 rpm6.350 rpm
Mercedes-BenzC-class (W205)C 250d3.800 rpm1.600-1.800 rpm4.050 rpm

Acceleratiecurve

Geschatte snelheid in de tijd voor geselecteerde voertuigen.

Acceleratie- en dragracetabel
MetriekMercedes-BenzC-class (W203)AMG C 32 V6Mercedes-BenzC-class (W205)C 250d
Acceleratiepunten
0-60 mph
0-97 km/h
5,0 s
6,3 s
0-100 km/h
0-62 mph
5,2 s
6,6 s
0-200 km/h
0-124 mph
14,9 s
22,2 s
Top snelheid
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Beperkt
247 km/h
153 mph
Dragracesimulatie
60 ft
18 m
2,5 s
2,6 s
330 ft
101 m
6,0 s
6,6 s
1/8 mile
201 m
8,8 s
9,7 s
1000 ft
305 m
11,1 s
12,3 s
kwart mijl
402 m
13,1 s
14,6 s
Passagesnelheid
kwart mijl
402 m
187 km/h
116 mph
165 km/h
103 mph

Vermogen-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Vermogen. Hoger is beter · hp / kW

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzC-class (W203)AMG C 32 V6
354 hp
264 kW
Mercedes-BenzC-class (W205)C 250d
204 hp
152 kW

Mercedes-Benz C-class (W203) AMG C 32 V6 heeft 150 hp meer dan Mercedes-Benz C-class (W205) C 250d.

Het grootste vermogensverschil is tussen Mercedes-Benz C-class (W205) C 250d en Mercedes-Benz C-class (W203) AMG C 32 V6: 150 hp (112 kW).

Koppel-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Koppel. Hoger is beter · Nm / lb-ft

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzC-class (W203)AMG C 32 V6
450 Nm
332 lb-ft
Mercedes-BenzC-class (W205)C 250d
500 Nm
369 lb-ft

Rijklaargewicht-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Rijklaargewicht. Lager is beter · kg / lb

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzC-class (W203)AMG C 32 V6
1.560 kg
3.439 lb
Mercedes-BenzC-class (W205)C 250d
1.520 kg
3.351 lb

Top snelheid zonder begrenzer-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Top snelheid zonder begrenzer. Hoger is beter · km/h / mph

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzC-class (W203)AMG C 32 V6
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Mercedes-BenzC-class (W205)C 250d
247 km/h
153 mph

0-100 km/h-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor 0-100 km/h. Lager is beter · seconds

Het grootste 0-100 km/h-verschil is tussen Mercedes-Benz C-class (W203) AMG C 32 V6 en Mercedes-Benz C-class (W205) C 250d: 1,4 s.

Brandstofverbruik-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Brandstofverbruik. Lager is beter · L/100 km / mpg US / mpg UK

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzC-class (W203)AMG C 32 V6
11,5 L/100 km
20,5 mpg US
24,6 mpg UK
Mercedes-BenzC-class (W205)C 250d
4,5 L/100 km
52,3 mpg US
62,8 mpg UK

Het grootste verbruiksverschil is tussen Mercedes-Benz C-class (W205) C 250d en Mercedes-Benz C-class (W203) AMG C 32 V6: 7,0 L/100 km.

Vermogen-gewichtsverhouding-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Vermogen-gewichtsverhouding. Hoger is beter · hp/t / kW/t

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzC-class (W203)AMG C 32 V6
227 hp/t
169 kW/t
4,4 kg/hp
Mercedes-BenzC-class (W205)C 250d
134 hp/t
100 kW/t
7,5 kg/hp

Geschat bereik-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Geschat bereik. Hoger is beter · km / mi

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzC-class (W203)AMG C 32 V6
539 km
335 mi
Mercedes-BenzC-class (W205)C 250d
1.467 km
911 mi

Prestatie-radargrafiek

Radargrafiek die genormaliseerde prestatie- en verbruiksscores vergelijkt.

Gegevenstabel van grafiek
AutoVermogenAcceleratieTopsnelheid
Mercedes-BenzC-class (W203)AMG C 32 V6
354 hp
264 kW
5,2 s
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Mercedes-BenzC-class (W205)C 250d
204 hp
152 kW
6,6 s
247 km/h
153 mph

Meest aantrekkelijke kwadrant

Scatterplot met prestatiescore op de X-as en praktijkscore op de Y-as.

Gegevenstabel van grafiek
AutoPrestatiescorePraktijkscore
Mercedes-BenzC-class (W203)AMG C 32 V6
Vermogen
354 hp
264 kW
0-100 km/h5,2 s
Topsnelheid
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Deuren/zitplaatsen
4 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
455 L
16,1 cu ft
Lengte
4.528 mm
178,3 in
Hoogte
1.415 mm
55,7 in
Mercedes-BenzC-class (W205)C 250d
Vermogen
204 hp
152 kW
0-100 km/h6,6 s
Topsnelheid
247 km/h
153 mph
Deuren/zitplaatsen
4 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
480 L
17,0 cu ft
Lengte
4.686 mm
184,5 in
Hoogte
1.442 mm
56,8 in

Prestaties versus zuinigheid

Auto's dichter bij de rechterbovenhoek combineren betere prestaties met hogere verbruiksscores.

Gegevenstabel Prestaties versus zuinigheid
AutoPrestatiescoreVerbruiksscore
Mercedes-BenzC-class (W203)AMG C 32 V6
Vermogen
354 hp
264 kW
0-100 km/h5,2 s
Topsnelheid
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
11,5 L/100 km
20,5 mpg US
24,6 mpg UK
Mercedes-BenzC-class (W205)C 250d
Vermogen
204 hp
152 kW
0-100 km/h6,6 s
Topsnelheid
247 km/h
153 mph
4,5 L/100 km
52,3 mpg US
62,8 mpg UK

Mercedes-Benz C-class (W203) AMG C 32 V6 ligt het dichtst bij het balansdoel rechtsboven voor prestaties en zuinigheid.

Acceleratie versus verbruik

Auto's dichter bij de linkerbenedenhoek bieden een betere mix van snelle acceleratie en laag verbruik.

Gegevenstabel Acceleratie versus verbruik
AutoBrandstofverbruik, L/100 km0-100 km/h, s
Mercedes-BenzC-class (W203)AMG C 32 V6
11,5 L/100 km
20,5 mpg US
24,6 mpg UK
5,2 s
Mercedes-BenzC-class (W205)C 250d
4,5 L/100 km
52,3 mpg US
62,8 mpg UK
6,6 s

Vermogen-gewichtsverhouding versus verbruik

Het gearceerde gebied bevoordeelt een hogere vermogen-gewichtsverhouding met een lager gecombineerd verbruik.

Gegevenstabel Vermogen-gewichtsverhouding versus verbruik
AutoVermogen-gewichtsverhouding, hp/tBrandstofverbruik, L/100 km
Mercedes-BenzC-class (W203)AMG C 32 V6
227 hp/t
169 kW/t
4,4 kg/hp
11,5 L/100 km
20,5 mpg US
24,6 mpg UK
Mercedes-BenzC-class (W205)C 250d
134 hp/t
100 kW/t
7,5 kg/hp
4,5 L/100 km
52,3 mpg US
62,8 mpg UK

Gedetailleerde scoreverdeling

Gedetailleerde scoreverdeling
AutoMercedes-BenzC-class (W203)AMG C 32 V6Mercedes-BenzC-class (W205)C 250d
Vermogen
354 hp
264 kW
204 hp
152 kW
Koppel
450 Nm
332 lb-ft
500 Nm
369 lb-ft
Acceleratie
5,2 s
6,6 s
Topsnelheid
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
247 km/h
153 mph
Lichtheid
1.560 kg
3.439 lb
1.520 kg
3.351 lb
Verbruik
11,5 L/100 km
20,5 mpg US
24,6 mpg UK
4,5 L/100 km
52,3 mpg US
62,8 mpg UK
Bruikbaarheid
Deuren/zitplaatsen
4 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
455 L
16,1 cu ft
Lengte
4.528 mm
178,3 in
Hoogte
1.415 mm
55,7 in
Deuren/zitplaatsen
4 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
480 L
17,0 cu ft
Lengte
4.686 mm
184,5 in
Hoogte
1.442 mm
56,8 in
Bereikscore
539 km
335 mi
1.467 km
911 mi
CO2-score
-
117 g/km
Bagageruimtescore
455 L
16,1 cu ft
480 L
17,0 cu ft
Vermogen-gewichtsverhouding
227 hp/t
169 kW/t
4,4 kg/hp
134 hp/t
100 kW/t
7,5 kg/hp
Totaal
Vaste score
Vaste score

Brandstofkosten en jaarlijks gebruik

Schat de gebruikskosten op basis van gecombineerd verbruik, je jaarlijkse afstand en de brandstofprijs in je lokale valuta.

Voer de brandstofprijs in in je lokale valuta, bijvoorbeeld €/L, $/gal, £/L of een andere lokale valuta.

LC = lokale valuta

Brandstofkosten en jaarlijks gebruik
VoertuigMercedes-Benz C-class (W203) AMG C 32 V6Mercedes-Benz C-class (W205) C 250d
Verbruik11,5 L/100 km20,5 mpg US24,6 mpg UK4,5 L/100 km52,3 mpg US62,8 mpg UK
Kosten / 100 km20,13 LC100 km7,88 LC100 km
Kosten / 100 mi32,39 LC100 mi12,67 LC100 mi
Jaarlijks brandstofverbruik1.725 L456 US gal379 UK gal675 L178 US gal148 UK gal
Jaarlijkse brandstofkosten3.019 LC/year1.181 LC/year

Head-to-head vergelijkingen

Mercedes-Benz C-class (W203) AMG C 32 V6

  • Heeft 150 hp meer
  • Is 1,4 s sneller van 0-100 km/h
  • Heeft 18 km/h (11 mph) hogere topsnelheid
  • Heeft een 93 hp/t betere vermogen-gewichtsverhouding

Pluspunten

  • Snelste 0-100 km/h in deze vergelijking
  • Hoogste topsnelheid
  • Krachtigste
  • Beste vermogen-gewichtsverhouding

Minpunten

  • Hoogste gecombineerd verbruik
  • Zwaarste
  • Kleinste bagageruimte

Mercedes-Benz C-class (W205) C 250d

  • Heeft 50 Nm meer
  • Is 40 kg lichter
  • Verbruikt 7,0 L/100 km minder
  • Heeft 928 km (576 mi) meer geschat bereik
  • Heeft 25 L meer bagageruimte

Pluspunten

  • Hoogste koppel
  • Lichtste
  • Laagste gecombineerd verbruik
  • Beste geschatte actieradius
  • Grootste bagageruimte

Minpunten

  • Traagste 0-100 km/h
  • Laagste vermogen
  • Laagste topsnelheid

Auto's kiezen om te vergelijken

Merk
Model
Generatie
Motor of uitvoering
Mercedes-Benz C-class (W203) AMG C 32 V6
Mercedes-Benz C-class (W205) C 250d
Geselecteerde auto's vergelijken
2 voertuigen geselecteerd

Populaire vergelijkingen

Mercedes-Benz C-class (W203) AMG C 32 V6 vs Mercedes-Benz C-class (W205) C 250d - autovergelijking - FastVsFaster