Autovergelijking

Mercedes-Benz B-class (W246) B 220 CDIvsMercedes-Benz B-class (W247) B 200d

Vergelijk specificaties, acceleratie, verbruik, afmetingen, bruikbaarheid en geschatte gebruikskosten naast elkaar.

Nieuwe vergelijking

Mercedes-Benz B-class (W246)

B 220 CDI

170 pk2143 cm³DieselFWDDual-clutchTurboHatchback2012-2014
VS

Mercedes-Benz B-class (W247)

B 200d

150 pk1950 cm³DieselFWDDual-clutchTurboHatchback2018-2022

Vergelijkingsoverzicht

Gebruik de schattingen als vergelijkingshulp en controleer de exacte cijfers voordat je beslist.

Beste keuzes

Mercedes-Benz B-class (W246) B 220 CDI

  • Snelste 0-100 km/h
    8,3 s
  • Hoogste topsnelheid
    230 km/h
    143 mph Onbegrensd
    220 km/h
    137 mph Beperkt
  • Krachtigste
    170 hp
    127 kW
  • Hoogste koppel
    350 Nm
    258 lb-ft
  • Lichtste
    1.505 kg
    3.318 lb
  • Beste vermogen-gewichtsverhouding
    113 hp/t
    84 kW/t
    8,9 kg/hp
  • Laagste verbruik op de snelweg
    4,0 L/100 km
    58,8 mpg US
    70,6 mpg UK
  • Beste geschatte actieradius
    1.087 km
    675 mi
  • Grootste bagageruimte
    488 L
  • Beste totaalscore
    59/100
  • Beste prestatiescore
    49/100
  • Beste bruikbaarheidsscore
    79/100

Mercedes-Benz B-class (W247) B 200d

  • Laagste gecombineerd verbruik
    4,5 L/100 km
    52,3 mpg US
    62,8 mpg UK
  • Laagste verbruik in de stad
    5,5 L/100 km
    42,8 mpg US
    51,4 mpg UK
  • Laagste CO2-uitstoot
    119 g/km
  • Beste efficiëntiescore
    95/100

Specificatievergelijking

Specificatievergelijking
ModelMercedes-BenzB-class (W246)B 220 CDIMercedes-BenzB-class (W247)B 200d
Vermogen
170hp127kW
150hp112kW
Koppel
350Nm258lb-ft
320Nm236lb-ft
Rijklaargewicht
1,505kg3,318lb
1,535kg3,384lb
Totaalgewicht
2,025kg4,464lb
2,055kg4,530lb
Top snelheid
Onbegrensd
230 km/h143 mph
Beperkt
220 km/h137 mph
Berekend
219 km/h
136 mph
Tot 99% van de topsnelheid
92.8s99%-doel: 228 km/h / 141 mph
Berekend
87.8s99%-doel: 217 km/h / 135 mph
Berekend
0-100 km/h
8.3s
8.3s
0-200 km/h
36.1s
Berekend
42.0s
Berekend
0-60 mph
7.9s
Berekend
7.9s
Berekend
Brandstofverbruik
4.6L/100 km51.1mpg US61.4mpg UK
4.5L/100 km52.3mpg US62.8mpg UK
Brandstofverbruik stad
5.6L/100 km42mpg US50.4mpg UK
5.5L/100 km42.8mpg US51.4mpg UK
Brandstofverbruik snelweg
4L/100 km58.8mpg US70.6mpg UK
4L/100 km58.8mpg US70.6mpg UK
kwart mijl
16.0s
Berekend
16.0s
Berekend
Vermogen-gewichtsverhouding
113hp/t84kW/t51hp/1000 lb
Berekend
98hp/t73kW/t44hp/1000 lb
Berekend
Koppel-gewichtsverhouding
233Nm/t156lb-ft/ton
Berekend
208Nm/t139lb-ft/ton
Berekend
Geschat bereik
1,087km675mi
Berekend
956km594mi
Berekend
Cilinderinhoud
2,143cc131cu in
1,950cc119cu in
Lengte
4,359mm172in
4,419mm174in
Breedte
1,786mm70in
1,796mm71in
Hoogte
1,557mm61in
1,562mm61in
Wielbasis
2,699mm106in
2,729mm107in
Spoorbreedte voor
1,552mm61in
1,567mm62in
Spoorbreedte achter
1,549mm61in
-
Inhoud bagageruimte
488L
445L
Max. bagageruimte
1,547L
1,530L
Deuren
5
5
Zitplaatsen
5
5
Brandstoftank
50L
43L
CO2-uitstoot
120g/km
119g/km

Prestatiegrafieken

Gebruik de schattingen als vergelijkingshulp en controleer de exacte cijfers voordat je beslist.

Dyno-simulatie

Geschatte standaard vermogens- en koppelcurves per motortoerental.

Mercedes-Benz B-class (W246) B 220 CDIMercedes-Benz B-class (W247) B 200dVermogenKoppel
  • Mercedes-Benz B-class (W246) B 220 CDI: Vermogen / Koppel
  • Mercedes-Benz B-class (W247) B 200d: Vermogen / Koppel
Gegevenstabel Dyno-simulatie
AutoPiekvermogen-rpmPiekkoppel-rpmMax. motortoerental
Mercedes-BenzB-class (W246)B 220 CDI3.400-4.000 rpm1.400-3.400 rpm4.250 rpm
Mercedes-BenzB-class (W247)B 200d-1.400-3.200 rpm3.450 rpm

Acceleratiecurve

Geschatte snelheid in de tijd voor geselecteerde voertuigen.

Acceleratie- en dragracetabel
MetriekMercedes-BenzB-class (W246)B 220 CDIMercedes-BenzB-class (W247)B 200d
Acceleratiepunten
0-60 mph
0-97 km/h
7,9 s
7,9 s
0-100 km/h
0-62 mph
8,3 s
8,3 s
0-200 km/h
0-124 mph
36,1 s
42,0 s
Top snelheid
Onbegrensd
230 km/h143 mph
Beperkt
220 km/h137 mph
Waarschijnlijk begrensd
219 km/h
136 mph
Dragracesimulatie
60 ft
18 m
2,7 s
2,6 s
330 ft
101 m
7,0 s
7,0 s
1/8 mile
201 m
10,5 s
10,5 s
1000 ft
305 m
13,5 s
13,5 s
kwart mijl
402 m
16,0 s
16,0 s
Passagesnelheid
kwart mijl
402 m
146 km/h
91 mph
144 km/h
89 mph

Vermogen-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Vermogen. Hoger is beter · hp / kW

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzB-class (W246)B 220 CDI
170 hp
127 kW
Mercedes-BenzB-class (W247)B 200d
150 hp
112 kW

Mercedes-Benz B-class (W246) B 220 CDI heeft 20 hp meer dan Mercedes-Benz B-class (W247) B 200d.

Het grootste vermogensverschil is tussen Mercedes-Benz B-class (W247) B 200d en Mercedes-Benz B-class (W246) B 220 CDI: 20 hp (15 kW).

Koppel-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Koppel. Hoger is beter · Nm / lb-ft

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzB-class (W246)B 220 CDI
350 Nm
258 lb-ft
Mercedes-BenzB-class (W247)B 200d
320 Nm
236 lb-ft

Rijklaargewicht-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Rijklaargewicht. Lager is beter · kg / lb

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzB-class (W246)B 220 CDI
1.505 kg
3.318 lb
Mercedes-BenzB-class (W247)B 200d
1.535 kg
3.384 lb

Top snelheid zonder begrenzer-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Top snelheid zonder begrenzer. Hoger is beter · km/h / mph

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzB-class (W246)B 220 CDI
Onbegrensd
230 km/h143 mph
Beperkt
220 km/h137 mph
Mercedes-BenzB-class (W247)B 200d
219 km/h
136 mph

0-100 km/h-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor 0-100 km/h. Lager is beter · seconds

Brandstofverbruik-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Brandstofverbruik. Lager is beter · L/100 km / mpg US / mpg UK

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzB-class (W246)B 220 CDI
4,6 L/100 km
51,1 mpg US
61,4 mpg UK
Mercedes-BenzB-class (W247)B 200d
4,5 L/100 km
52,3 mpg US
62,8 mpg UK

Vermogen-gewichtsverhouding-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Vermogen-gewichtsverhouding. Hoger is beter · hp/t / kW/t

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzB-class (W246)B 220 CDI
113 hp/t
84 kW/t
8,9 kg/hp
Mercedes-BenzB-class (W247)B 200d
98 hp/t
73 kW/t
10,2 kg/hp

Geschat bereik-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Geschat bereik. Hoger is beter · km / mi

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzB-class (W246)B 220 CDI
1.087 km
675 mi
Mercedes-BenzB-class (W247)B 200d
956 km
594 mi

Prestatie-radargrafiek

Radargrafiek die genormaliseerde prestatie- en verbruiksscores vergelijkt.

Gegevenstabel van grafiek
AutoVermogenAcceleratieTopsnelheid
Mercedes-BenzB-class (W246)B 220 CDI
170 hp
127 kW
8,3 s
Onbegrensd
230 km/h143 mph
Beperkt
220 km/h137 mph
Mercedes-BenzB-class (W247)B 200d
150 hp
112 kW
8,3 s
219 km/h
136 mph

Meest aantrekkelijke kwadrant

Scatterplot met prestatiescore op de X-as en praktijkscore op de Y-as.

Gegevenstabel van grafiek
AutoPrestatiescorePraktijkscore
Mercedes-BenzB-class (W246)B 220 CDI
Vermogen
170 hp
127 kW
0-100 km/h8,3 s
Topsnelheid
Onbegrensd
230 km/h143 mph
Beperkt
220 km/h137 mph
Deuren/zitplaatsen
5 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
488 L
17,2 cu ft
Lengte
4.359 mm
171,6 in
Hoogte
1.557 mm
61,3 in
Mercedes-BenzB-class (W247)B 200d
Vermogen
150 hp
112 kW
0-100 km/h8,3 s
Topsnelheid
219 km/h
136 mph
Deuren/zitplaatsen
5 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
445 L
15,7 cu ft
Lengte
4.419 mm
174,0 in
Hoogte
1.562 mm
61,5 in

Prestaties versus zuinigheid

Auto's dichter bij de rechterbovenhoek combineren betere prestaties met hogere verbruiksscores.

Gegevenstabel Prestaties versus zuinigheid
AutoPrestatiescoreVerbruiksscore
Mercedes-BenzB-class (W246)B 220 CDI
Vermogen
170 hp
127 kW
0-100 km/h8,3 s
Topsnelheid
Onbegrensd
230 km/h143 mph
Beperkt
220 km/h137 mph
4,6 L/100 km
51,1 mpg US
61,4 mpg UK
Mercedes-BenzB-class (W247)B 200d
Vermogen
150 hp
112 kW
0-100 km/h8,3 s
Topsnelheid
219 km/h
136 mph
4,5 L/100 km
52,3 mpg US
62,8 mpg UK

Mercedes-Benz B-class (W246) B 220 CDI ligt het dichtst bij het balansdoel rechtsboven voor prestaties en zuinigheid.

Acceleratie versus verbruik

Auto's dichter bij de linkerbenedenhoek bieden een betere mix van snelle acceleratie en laag verbruik.

Gegevenstabel Acceleratie versus verbruik
AutoBrandstofverbruik, L/100 km0-100 km/h, s
Mercedes-BenzB-class (W246)B 220 CDI
4,6 L/100 km
51,1 mpg US
61,4 mpg UK
8,3 s
Mercedes-BenzB-class (W247)B 200d
4,5 L/100 km
52,3 mpg US
62,8 mpg UK
8,3 s

Vermogen-gewichtsverhouding versus verbruik

Het gearceerde gebied bevoordeelt een hogere vermogen-gewichtsverhouding met een lager gecombineerd verbruik.

Gegevenstabel Vermogen-gewichtsverhouding versus verbruik
AutoVermogen-gewichtsverhouding, hp/tBrandstofverbruik, L/100 km
Mercedes-BenzB-class (W246)B 220 CDI
113 hp/t
84 kW/t
8,9 kg/hp
4,6 L/100 km
51,1 mpg US
61,4 mpg UK
Mercedes-BenzB-class (W247)B 200d
98 hp/t
73 kW/t
10,2 kg/hp
4,5 L/100 km
52,3 mpg US
62,8 mpg UK

Gedetailleerde scoreverdeling

Gedetailleerde scoreverdeling
AutoMercedes-BenzB-class (W246)B 220 CDIMercedes-BenzB-class (W247)B 200d
Vermogen
170 hp
127 kW
150 hp
112 kW
Koppel
350 Nm
258 lb-ft
320 Nm
236 lb-ft
Acceleratie
8,3 s
8,3 s
Topsnelheid
Onbegrensd
230 km/h143 mph
Beperkt
220 km/h137 mph
219 km/h
136 mph
Lichtheid
1.505 kg
3.318 lb
1.535 kg
3.384 lb
Verbruik
4,6 L/100 km
51,1 mpg US
61,4 mpg UK
4,5 L/100 km
52,3 mpg US
62,8 mpg UK
Bruikbaarheid
Deuren/zitplaatsen
5 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
488 L
17,2 cu ft
Lengte
4.359 mm
171,6 in
Hoogte
1.557 mm
61,3 in
Deuren/zitplaatsen
5 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
445 L
15,7 cu ft
Lengte
4.419 mm
174,0 in
Hoogte
1.562 mm
61,5 in
Bereikscore
1.087 km
675 mi
956 km
594 mi
CO2-score
120 g/km
119 g/km
Bagageruimtescore
488 L
17,2 cu ft
445 L
15,7 cu ft
Vermogen-gewichtsverhouding
113 hp/t
84 kW/t
8,9 kg/hp
98 hp/t
73 kW/t
10,2 kg/hp
Totaal
Vaste score
Vaste score

Brandstofkosten en jaarlijks gebruik

Schat de gebruikskosten op basis van gecombineerd verbruik, je jaarlijkse afstand en de brandstofprijs in je lokale valuta.

Voer de brandstofprijs in in je lokale valuta, bijvoorbeeld €/L, $/gal, £/L of een andere lokale valuta.

LC = lokale valuta

Brandstofkosten en jaarlijks gebruik
VoertuigMercedes-Benz B-class (W246) B 220 CDIMercedes-Benz B-class (W247) B 200d
Verbruik4,6 L/100 km51,1 mpg US61,4 mpg UK4,5 L/100 km52,3 mpg US62,8 mpg UK
Kosten / 100 km8,05 LC100 km7,88 LC100 km
Kosten / 100 mi12,96 LC100 mi12,67 LC100 mi
Jaarlijks brandstofverbruik690 L182 US gal152 UK gal675 L178 US gal148 UK gal
Jaarlijkse brandstofkosten1.208 LC/year1.181 LC/year

Head-to-head vergelijkingen

Mercedes-Benz B-class (W246) B 220 CDI

  • Heeft 20 hp meer
  • Heeft 30 Nm meer
  • Is 30 kg lichter
  • Heeft 11 km/h (7 mph) hogere topsnelheid
  • Heeft een 15 hp/t betere vermogen-gewichtsverhouding
  • Heeft 131 km (82 mi) meer geschat bereik
  • Heeft 43 L meer bagageruimte

Pluspunten

  • Snelste 0-100 km/h in deze vergelijking
  • Hoogste topsnelheid
  • Krachtigste
  • Hoogste koppel
  • Lichtste
  • Beste vermogen-gewichtsverhouding
  • Beste geschatte actieradius
  • Grootste bagageruimte

Minpunten

  • Hoogste gecombineerd verbruik
  • Hoogste CO2-uitstoot

Mercedes-Benz B-class (W247) B 200d

  • Verbruikt 0,1 L/100 km minder
  • Stoot 1 g/km minder CO2 uit

Pluspunten

  • Laagste gecombineerd verbruik

Minpunten

  • Laagste vermogen
  • Zwaarste
  • Laagste topsnelheid
  • Kleinste bagageruimte

Auto's kiezen om te vergelijken

Merk
Model
Generatie
Motor of uitvoering
Mercedes-Benz B-class (W246) B 220 CDI
Mercedes-Benz B-class (W247) B 200d
Geselecteerde auto's vergelijken
2 voertuigen geselecteerd

Populaire vergelijkingen

Mercedes-Benz B-class (W246) B 220 CDI vs Mercedes-Benz B-class (W247) B 200d - autovergelijking - FastVsFaster