Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce
Autovergelijking
Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce 6.5 V12vsRUF RtR 3.8
Vergelijk specificaties, acceleratie, verbruik, afmetingen, bruikbaarheid en geschatte gebruikskosten naast elkaar.
Nieuwe vergelijkingRUF RtR
3.8
Vergelijkingsoverzicht
Gebruik de schattingen als vergelijkingshulp en controleer de exacte cijfers voordat je beslist.
Beste keuzes
RUF RtR 3.8
- Krachtigste802 hp598 kW
- Hoogste koppel990 Nm730 lb-ft
- Lichtste1.490 kg3.285 lb
- Beste vermogen-gewichtsverhouding538 hp/t401 kW/t1,9 kg/hp
- Laagste gecombineerd verbruik13,5 L/100 km17,4 mpg US20,9 mpg UK
- Laagste verbruik in de stad20,2 L/100 km11,6 mpg US14,0 mpg UK
- Laagste verbruik op de snelweg9,9 L/100 km23,8 mpg US28,5 mpg UK
- Laagste CO2-uitstoot320 g/km
- Beste totaalscore81/100
- Beste prestatiescore95/100
- Beste efficiëntiescore71/100
- Beste bruikbaarheidsscore51/100
Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce 6.5 V12
- Snelste 0-100 km/h2,8 s
- Hoogste topsnelheid350 km/h217 mph
Specificatievergelijking
| Model | LamborghiniAventador LP 750-4 Superveloce6.5 V12 | RUFRtR3.8 |
|---|---|---|
| Vermogen | 750hp559kW | 802hp598kW |
| Koppel | 690Nm509lb-ft | 990Nm730lb-ft |
| Rijklaargewicht | 1,525kg3,362lb | 1,490kg3,285lb |
| Top snelheid | 350 km/h 217 mph | 350 km/h 217 mph |
| Tot 99% van de topsnelheid | 38.0s99%-doel: 347 km/h / 215 mph Berekend | 43.9s99%-doel: 347 km/h / 215 mph Berekend |
| 0-100 km/h | 2.8s | 3.1s |
| 0-200 km/h | 7.0s Berekend | 7.9s Berekend |
| 0-60 mph | 2.7s Berekend | 3.0s Berekend |
| Brandstofverbruik | 16L/100 km14.7mpg US17.7mpg UK | 13.5L/100 km17.4mpg US20.9mpg UK |
| Brandstofverbruik stad | 24.7L/100 km9.5mpg US11.4mpg UK | 20.2L/100 km11.6mpg US14.0mpg UK |
| Brandstofverbruik snelweg | 10.7L/100 km22mpg US26.4mpg UK | 9.9L/100 km23.8mpg US28.5mpg UK |
| kwart mijl | 9.9s Berekend | 10.4s Berekend |
| Vermogen-gewichtsverhouding | 492hp/t367kW/t223hp/1000 lb Berekend | 538hp/t401kW/t244hp/1000 lb Berekend |
| Koppel-gewichtsverhouding | 452Nm/t303lb-ft/ton Berekend | 664Nm/t445lb-ft/ton Berekend |
| Geschat bereik | 563km350mi Berekend | - |
| Cilinderinhoud | 6,498cc397cu in | 3,746cc229cu in |
| Lengte | 4,835mm190in | 4,491mm177in |
| Breedte | 2,030mm80in | 2,012mm79in |
| Hoogte | 1,136mm45in | 1,295mm51in |
| Wielbasis | 2,700mm106in | 2,450mm96in |
| Spoorbreedte voor | 1,720mm68in | - |
| Spoorbreedte achter | 1,680mm66in | - |
| Deuren | 2 | 2 |
| Zitplaatsen | 2 | 4 |
| Brandstoftank | 90L | - |
| CO2-uitstoot | 370g/km | 320g/km |
Prestatiegrafieken
Gebruik de schattingen als vergelijkingshulp en controleer de exacte cijfers voordat je beslist.
Dyno-simulatie
Geschatte standaard vermogens- en koppelcurves per motortoerental.
- Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce 6.5 V12: Vermogen / Koppel
- RUF RtR 3.8: Vermogen / Koppel
| Auto | Piekvermogen-rpm | Piekkoppel-rpm | Max. motortoerental |
|---|---|---|---|
| LamborghiniAventador LP 750-4 Superveloce6.5 V12 | 8.400 rpm | 5.500 rpm | 8.650 rpm |
| RUFRtR3.8 | 7.300 rpm | 4.500 rpm | 7.550 rpm |
Acceleratiecurve
Geschatte snelheid in de tijd voor geselecteerde voertuigen.
| Metriek | LamborghiniAventador LP 750-4 Superveloce6.5 V12 | RUFRtR3.8 |
|---|---|---|
| Acceleratiepunten | ||
0-60 mph 0-97 km/h | 2,7 s | 3,0 s |
0-100 km/h 0-62 mph | 2,8 s | 3,1 s |
0-200 km/h 0-124 mph | 7,0 s | 7,9 s |
0-200 mph 0-322 km/h | 20,8 s | 23,9 s |
| Top snelheid | 350 km/h 217 mph | 350 km/h 217 mph |
| Dragracesimulatie | ||
60 ft 18 m | 1,8 s | 1,9 s |
330 ft 101 m | 4,5 s | 4,7 s |
1/8 mile 201 m | 6,6 s | 7,0 s |
1000 ft 305 m | 8,4 s | 8,8 s |
kwart mijl 402 m | 9,9 s | 10,4 s |
Passagesnelheid kwart mijl 402 m | 244 km/h 152 mph | 235 km/h 146 mph |
Vermogen-vergelijking
Staafdiagramvergelijking voor Vermogen. Hoger is beter · hp / kW
| Auto | Waarde |
|---|---|
| LamborghiniAventador LP 750-4 Superveloce6.5 V12 | 750 hp 559 kW |
| RUFRtR3.8 | 802 hp 598 kW |
RUF RtR 3.8 heeft 52 hp meer dan Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce 6.5 V12.
Het grootste vermogensverschil is tussen Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce 6.5 V12 en RUF RtR 3.8: 52 hp (39 kW).
Koppel-vergelijking
Staafdiagramvergelijking voor Koppel. Hoger is beter · Nm / lb-ft
| Auto | Waarde |
|---|---|
| LamborghiniAventador LP 750-4 Superveloce6.5 V12 | 690 Nm 509 lb-ft |
| RUFRtR3.8 | 990 Nm 730 lb-ft |
Rijklaargewicht-vergelijking
Staafdiagramvergelijking voor Rijklaargewicht. Lager is beter · kg / lb
| Auto | Waarde |
|---|---|
| LamborghiniAventador LP 750-4 Superveloce6.5 V12 | 1.525 kg 3.362 lb |
| RUFRtR3.8 | 1.490 kg 3.285 lb |
Top snelheid zonder begrenzer-vergelijking
Staafdiagramvergelijking voor Top snelheid zonder begrenzer. Hoger is beter · km/h / mph
| Auto | Waarde |
|---|---|
| LamborghiniAventador LP 750-4 Superveloce6.5 V12 | 350 km/h 217 mph |
| RUFRtR3.8 | 350 km/h 217 mph |
0-100 km/h-vergelijking
Staafdiagramvergelijking voor 0-100 km/h. Lager is beter · seconds
| Auto | Waarde |
|---|---|
| LamborghiniAventador LP 750-4 Superveloce6.5 V12 | 2,8 s |
| RUFRtR3.8 | 3,1 s |
Hoewel RUF RtR 3.8 meer vermogen heeft, is Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce 6.5 V12 sneller van 0-100 km/h.
Het grootste 0-100 km/h-verschil is tussen Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce 6.5 V12 en RUF RtR 3.8: 0,3 s.
Brandstofverbruik-vergelijking
Staafdiagramvergelijking voor Brandstofverbruik. Lager is beter · L/100 km / mpg US / mpg UK
| Auto | Waarde |
|---|---|
| LamborghiniAventador LP 750-4 Superveloce6.5 V12 | 16,0 L/100 km 14,7 mpg US 17,7 mpg UK |
| RUFRtR3.8 | 13,5 L/100 km 17,4 mpg US 20,9 mpg UK |
Het grootste verbruiksverschil is tussen RUF RtR 3.8 en Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce 6.5 V12: 2,5 L/100 km.
Vermogen-gewichtsverhouding-vergelijking
Staafdiagramvergelijking voor Vermogen-gewichtsverhouding. Hoger is beter · hp/t / kW/t
| Auto | Waarde |
|---|---|
| LamborghiniAventador LP 750-4 Superveloce6.5 V12 | 492 hp/t 367 kW/t 2,0 kg/hp |
| RUFRtR3.8 | 538 hp/t 401 kW/t 1,9 kg/hp |
Prestatie-radargrafiek
Radargrafiek die genormaliseerde prestatie- en verbruiksscores vergelijkt.
| Auto | Vermogen | Acceleratie | Topsnelheid |
|---|---|---|---|
| LamborghiniAventador LP 750-4 Superveloce6.5 V12 | 750 hp 559 kW | 2,8 s | 350 km/h 217 mph |
| RUFRtR3.8 | 802 hp 598 kW | 3,1 s | 350 km/h 217 mph |
Meest aantrekkelijke kwadrant
Scatterplot met prestatiescore op de X-as en praktijkscore op de Y-as.
| Auto | Prestatiescore | Praktijkscore | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LamborghiniAventador LP 750-4 Superveloce6.5 V12 |
|
| ||||||||||||||
| RUFRtR3.8 |
|
| ||||||||||||||
Prestaties versus zuinigheid
Auto's dichter bij de rechterbovenhoek combineren betere prestaties met hogere verbruiksscores.
| Auto | Prestatiescore | Verbruiksscore | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LamborghiniAventador LP 750-4 Superveloce6.5 V12 |
| 16,0 L/100 km 14,7 mpg US 17,7 mpg UK | ||||||
| RUFRtR3.8 |
| 13,5 L/100 km 17,4 mpg US 20,9 mpg UK | ||||||
RUF RtR 3.8 ligt het dichtst bij het balansdoel rechtsboven voor prestaties en zuinigheid.
Acceleratie versus verbruik
Auto's dichter bij de linkerbenedenhoek bieden een betere mix van snelle acceleratie en laag verbruik.
| Auto | Brandstofverbruik, L/100 km | 0-100 km/h, s |
|---|---|---|
| LamborghiniAventador LP 750-4 Superveloce6.5 V12 | 16,0 L/100 km 14,7 mpg US 17,7 mpg UK | 2,8 s |
| RUFRtR3.8 | 13,5 L/100 km 17,4 mpg US 20,9 mpg UK | 3,1 s |
Vermogen-gewichtsverhouding versus verbruik
Het gearceerde gebied bevoordeelt een hogere vermogen-gewichtsverhouding met een lager gecombineerd verbruik.
| Auto | Vermogen-gewichtsverhouding, hp/t | Brandstofverbruik, L/100 km |
|---|---|---|
| LamborghiniAventador LP 750-4 Superveloce6.5 V12 | 492 hp/t 367 kW/t 2,0 kg/hp | 16,0 L/100 km 14,7 mpg US 17,7 mpg UK |
| RUFRtR3.8 | 538 hp/t 401 kW/t 1,9 kg/hp | 13,5 L/100 km 17,4 mpg US 20,9 mpg UK |
Gedetailleerde scoreverdeling
| Auto | LamborghiniAventador LP 750-4 Superveloce6.5 V12 | RUFRtR3.8 | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vermogen | 750 hp 559 kW | 802 hp 598 kW | ||||||||||||||||
| Koppel | 690 Nm 509 lb-ft | 990 Nm 730 lb-ft | ||||||||||||||||
| Acceleratie | 2,8 s | 3,1 s | ||||||||||||||||
| Topsnelheid | 350 km/h 217 mph | 350 km/h 217 mph | ||||||||||||||||
| Lichtheid | 1.525 kg 3.362 lb | 1.490 kg 3.285 lb | ||||||||||||||||
| Verbruik | 16,0 L/100 km 14,7 mpg US 17,7 mpg UK | 13,5 L/100 km 17,4 mpg US 20,9 mpg UK | ||||||||||||||||
| Bruikbaarheid |
|
| ||||||||||||||||
| Bereikscore | 563 km 350 mi | - | ||||||||||||||||
| CO2-score | 370 g/km | 320 g/km | ||||||||||||||||
| Vermogen-gewichtsverhouding | 492 hp/t 367 kW/t 2,0 kg/hp | 538 hp/t 401 kW/t 1,9 kg/hp | ||||||||||||||||
| Totaal | Vaste score | Vaste score |
Brandstofkosten en jaarlijks gebruik
Schat de gebruikskosten op basis van gecombineerd verbruik, je jaarlijkse afstand en de brandstofprijs in je lokale valuta.
Voer de brandstofprijs in in je lokale valuta, bijvoorbeeld €/L, $/gal, £/L of een andere lokale valuta.
LC = lokale valuta
| Voertuig | Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce 6.5 V12 | RUF RtR 3.8 |
|---|---|---|
| Verbruik | 16 L/100 km14,7 mpg US17,7 mpg UK | 13,5 L/100 km17,4 mpg US20,9 mpg UK |
| Kosten / 100 km | 28,00 LC100 km | 23,63 LC100 km |
| Kosten / 100 mi | 45,06 LC100 mi | 38,02 LC100 mi |
| Jaarlijks brandstofverbruik | 2.400 L634 US gal528 UK gal | 2.025 L535 US gal445 UK gal |
| Jaarlijkse brandstofkosten | 4.200 LC/year | 3.544 LC/year |
Head-to-head vergelijkingen
Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce 6.5 V12
- Is 0,3 s sneller van 0-100 km/h
Pluspunten
- Snelste 0-100 km/h in deze vergelijking
- Hoogste topsnelheid
Minpunten
- Laagste vermogen
- Hoogste gecombineerd verbruik
- Zwaarste
- Hoogste CO2-uitstoot
RUF RtR 3.8
- Heeft 52 hp meer
- Heeft 300 Nm meer
- Is 35 kg lichter
- Verbruikt 2,5 L/100 km minder
- Heeft een 46 hp/t betere vermogen-gewichtsverhouding
- Stoot 50 g/km minder CO2 uit
Pluspunten
- Krachtigste
- Hoogste koppel
- Lichtste
- Laagste gecombineerd verbruik
- Beste vermogen-gewichtsverhouding
Minpunten
- Traagste 0-100 km/h
Auto's kiezen om te vergelijken
Populaire vergelijkingen























