Autovergelijking

BMW iX3 (NA5) 50 108.7 kWhvsBMW iX (I20 LCI) · Modelupdate 2025 94.8 kWh

Vergelijk specificaties, acceleratie, verbruik, afmetingen, bruikbaarheid en geschatte gebruikskosten naast elkaar.

Nieuwe vergelijking

BMW iX3 (NA5)

50 108.7 kWh

469 pkElektrischAWDAutomatic2025-heden
VS

BMW iX (I20 LCI) · Modelupdate 2025

94.8 kWh

408 pkElektrischAWDAutomatic2025-heden

Vergelijkingsoverzicht

Gebruik de schattingen als vergelijkingshulp en controleer de exacte cijfers voordat je beslist.

Beste keuzes

BMW iX3 (NA5) 50 108.7 kWh

  • Snelste 0-100 km/h
    4,9 s
  • Hoogste topsnelheid
    220 km/h
    137 mph Onbegrensd
    210 km/h
    130 mph Beperkt
  • Krachtigste
    469 hp
    350 kW
  • Lichtste
    2.285 kg
    5.038 lb
  • Beste vermogen-gewichtsverhouding
    205 hp/t
    153 kW/t
    4,9 kg/hp
  • Grootste bagageruimte
    520 L
  • Beste totaalscore
    75/100
  • Beste prestatiescore
    75/100
  • Beste efficiëntiescore
    0/100
  • Beste bruikbaarheidsscore
    76/100

Specificatievergelijking

Specificatievergelijking
ModelBMWiX3 (NA5)50 108.7 kWhBMWiX (I20 LCI)Modelupdate 202594.8 kWh
Vermogen
469hp350kW
408hp304kW
Koppel
645Nm476lb-ft
700Nm516lb-ft
Rijklaargewicht
2,285kg5,038lb
2,450kg5,401lb
Totaalgewicht
2,825kg6,228lb
3,100kg6,834lb
Top snelheid
Onbegrensd
220 km/h137 mph
Beperkt
210 km/h130 mph
Berekend
Onbegrensd
210 km/h130 mph
Beperkt
200 km/h124 mph
Berekend
Tot 99% van de topsnelheid
50.1s99%-doel: 218 km/h / 135 mph
Berekend
54.5s99%-doel: 208 km/h / 129 mph
Berekend
0-100 km/h
4.9s
5.1s
0-200 km/h
23.7s
Berekend
33.1s
Berekend
0-60 mph
4.6s
Berekend
4.8s
Berekend
kwart mijl
13.2s
Berekend
13.5s
Berekend
Vermogen-gewichtsverhouding
205hp/t153kW/t93hp/1000 lb
Berekend
167hp/t124kW/t76hp/1000 lb
Berekend
Koppel-gewichtsverhouding
282Nm/t189lb-ft/ton
Berekend
286Nm/t191lb-ft/ton
Berekend
Lengte
4,782mm188in
4,965mm195in
Breedte
1,895mm75in
1,970mm78in
Hoogte
1,635mm64in
1,695mm67in
Wielbasis
2,897mm114in
3,000mm118in
Spoorbreedte voor
1,628mm64in
1,677mm66in
Spoorbreedte achter
1,633mm64in
1,706mm67in
Bodemvrijheid
176mm7in
202mm8in
Inhoud bagageruimte
520L
500L
Max. bagageruimte
1,750L
1,750L
Deuren
5
5
Zitplaatsen
5
5
Brandstoftank
58L
-

Prestatiegrafieken

Gebruik de schattingen als vergelijkingshulp en controleer de exacte cijfers voordat je beslist.

Acceleratiecurve

Geschatte snelheid in de tijd voor geselecteerde voertuigen.

Acceleratie- en dragracetabel
MetriekBMWiX3 (NA5)50 108.7 kWhBMWiX (I20 LCI)Modelupdate 202594.8 kWh
Acceleratiepunten
0-60 mph
0-97 km/h
4,6 s
4,8 s
0-100 km/h
0-62 mph
4,9 s
5,1 s
0-200 km/h
0-124 mph
23,7 s
33,1 s
Top snelheid
Onbegrensd
220 km/h137 mph
Beperkt
210 km/h130 mph
Beperkt
Onbegrensd
210 km/h130 mph
Beperkt
200 km/h124 mph
Beperkt
Dragracesimulatie
60 ft
18 m
2,1 s
2,1 s
330 ft
101 m
5,6 s
5,6 s
1/8 mile
201 m
8,5 s
8,6 s
1000 ft
305 m
11,1 s
11,3 s
kwart mijl
402 m
13,2 s
13,5 s
Passagesnelheid
kwart mijl
402 m
168 km/h
104 mph
161 km/h
100 mph

Vermogen-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Vermogen. Hoger is beter · hp / kW

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
BMWiX3 (NA5)50 108.7 kWh
469 hp
350 kW
BMWiX (I20 LCI)Modelupdate 202594.8 kWh
408 hp
304 kW

BMW iX3 (NA5) 50 108.7 kWh heeft 61 hp meer dan BMW iX (I20 LCI) Modelupdate 2025 94.8 kWh.

Het grootste vermogensverschil is tussen BMW iX (I20 LCI) Modelupdate 2025 94.8 kWh en BMW iX3 (NA5) 50 108.7 kWh: 61 hp (45 kW).

Koppel-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Koppel. Hoger is beter · Nm / lb-ft

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
BMWiX3 (NA5)50 108.7 kWh
645 Nm
476 lb-ft
BMWiX (I20 LCI)Modelupdate 202594.8 kWh
700 Nm
516 lb-ft

Rijklaargewicht-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Rijklaargewicht. Lager is beter · kg / lb

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
BMWiX3 (NA5)50 108.7 kWh
2.285 kg
5.038 lb
BMWiX (I20 LCI)Modelupdate 202594.8 kWh
2.450 kg
5.401 lb

Top snelheid zonder begrenzer-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Top snelheid zonder begrenzer. Hoger is beter · km/h / mph

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
BMWiX3 (NA5)50 108.7 kWh
Onbegrensd
220 km/h137 mph
Beperkt
210 km/h130 mph
BMWiX (I20 LCI)Modelupdate 202594.8 kWh
Onbegrensd
210 km/h130 mph
Beperkt
200 km/h124 mph

0-100 km/h-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor 0-100 km/h. Lager is beter · seconds

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
BMWiX3 (NA5)50 108.7 kWh4,9 s
BMWiX (I20 LCI)Modelupdate 202594.8 kWh5,1 s

Het grootste 0-100 km/h-verschil is tussen BMW iX3 (NA5) 50 108.7 kWh en BMW iX (I20 LCI) Modelupdate 2025 94.8 kWh: 0,2 s.

Vermogen-gewichtsverhouding-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Vermogen-gewichtsverhouding. Hoger is beter · hp/t / kW/t

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
BMWiX3 (NA5)50 108.7 kWh
205 hp/t
153 kW/t
4,9 kg/hp
BMWiX (I20 LCI)Modelupdate 202594.8 kWh
167 hp/t
124 kW/t
6,0 kg/hp

Prestatie-radargrafiek

Radargrafiek die genormaliseerde prestatie- en verbruiksscores vergelijkt.

Gegevenstabel van grafiek
AutoVermogenAcceleratieTopsnelheid
BMWiX3 (NA5)50 108.7 kWh
469 hp
350 kW
4,9 s
Onbegrensd
220 km/h137 mph
Beperkt
210 km/h130 mph
BMWiX (I20 LCI)Modelupdate 202594.8 kWh
408 hp
304 kW
5,1 s
Onbegrensd
210 km/h130 mph
Beperkt
200 km/h124 mph

Meest aantrekkelijke kwadrant

Scatterplot met prestatiescore op de X-as en praktijkscore op de Y-as.

Gegevenstabel van grafiek
AutoPrestatiescorePraktijkscore
BMWiX3 (NA5)50 108.7 kWh
Vermogen
469 hp
350 kW
0-100 km/h4,9 s
Topsnelheid
Onbegrensd
220 km/h137 mph
Beperkt
210 km/h130 mph
Deuren/zitplaatsen
5 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
520 L
18,4 cu ft
Lengte
4.782 mm
188,3 in
Hoogte
1.635 mm
64,4 in
BMWiX (I20 LCI)Modelupdate 202594.8 kWh
Vermogen
408 hp
304 kW
0-100 km/h5,1 s
Topsnelheid
Onbegrensd
210 km/h130 mph
Beperkt
200 km/h124 mph
Deuren/zitplaatsen
5 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
500 L
17,7 cu ft
Lengte
4.965 mm
195,5 in
Hoogte
1.695 mm
66,7 in

Gedetailleerde scoreverdeling

Gedetailleerde scoreverdeling
AutoBMWiX3 (NA5)50 108.7 kWhBMWiX (I20 LCI)Modelupdate 202594.8 kWh
Vermogen
469 hp
350 kW
408 hp
304 kW
Koppel
645 Nm
476 lb-ft
700 Nm
516 lb-ft
Acceleratie
4,9 s
5,1 s
Topsnelheid
Onbegrensd
220 km/h137 mph
Beperkt
210 km/h130 mph
Onbegrensd
210 km/h130 mph
Beperkt
200 km/h124 mph
Lichtheid
2.285 kg
5.038 lb
2.450 kg
5.401 lb
Bruikbaarheid
Deuren/zitplaatsen
5 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
520 L
18,4 cu ft
Lengte
4.782 mm
188,3 in
Hoogte
1.635 mm
64,4 in
Deuren/zitplaatsen
5 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
500 L
17,7 cu ft
Lengte
4.965 mm
195,5 in
Hoogte
1.695 mm
66,7 in
Bagageruimtescore
520 L
18,4 cu ft
500 L
17,7 cu ft
Vermogen-gewichtsverhouding
205 hp/t
153 kW/t
4,9 kg/hp
167 hp/t
124 kW/t
6,0 kg/hp
Totaal
Vaste score
Vaste score

Head-to-head vergelijkingen

BMW iX3 (NA5) 50 108.7 kWh

  • Heeft 61 hp meer
  • Is 165 kg lichter
  • Is 0,2 s sneller van 0-100 km/h
  • Heeft 10 km/h (6 mph) hogere topsnelheid
  • Heeft een 39 hp/t betere vermogen-gewichtsverhouding
  • Heeft 20 L meer bagageruimte

Pluspunten

  • Snelste 0-100 km/h in deze vergelijking
  • Hoogste topsnelheid
  • Krachtigste
  • Lichtste
  • Beste vermogen-gewichtsverhouding
  • Grootste bagageruimte

Auto's kiezen om te vergelijken

Merk
Model
Generatie
Motor of uitvoering
BMW iX3 (NA5) 50 108.7 kWh
BMW iX (I20 LCI) 94.8 kWh
Geselecteerde auto's vergelijken
2 voertuigen geselecteerd

Populaire vergelijkingen

BMW iX3 (NA5) 50 108.7 kWh vs BMW iX (I20 LCI) · Modelupdate 2025 94.8 kWh - autovergelijking - FastVsFaster