Autovergelijking

Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 350+ 105 kWhvsAvatr 07 EV 82.16 kWh

Vergelijk specificaties, acceleratie, verbruik, afmetingen, bruikbaarheid en geschatte gebruikskosten naast elkaar.

Nieuwe vergelijking

Mercedes-Benz EQE SUV (X294)

EQE 350+ 105 kWh

320 pkElektrischRWDAutomaticSUV2025-heden
VS

Avatr 07

EV 82.16 kWh

343 pkElektrischRWDAutomaticSUV2024-heden

Vergelijkingsoverzicht

Gebruik de schattingen als vergelijkingshulp en controleer de exacte cijfers voordat je beslist.

Beste keuzes

Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 350+ 105 kWh

  • Hoogste topsnelheid
    220 km/h
    137 mph Onbegrensd
    210 km/h
    130 mph Beperkt
  • Hoogste koppel
    565 Nm
    417 lb-ft
  • Grootste bagageruimte
    520 L
  • Beste totaalscore
    68/100
  • Beste prestatiescore
    60/100
  • Beste efficiëntiescore
    0/100
  • Beste bruikbaarheidsscore
    85/100

Avatr 07 EV 82.16 kWh

  • Snelste 0-100 km/h
    6,3 s
  • Krachtigste
    343 hp
    256 kW
  • Lichtste
    2.315 kg
    5.104 lb
  • Beste vermogen-gewichtsverhouding
    148 hp/t
    110 kW/t
    6,7 kg/hp

Specificatievergelijking

Specificatievergelijking
ModelMercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350+ 105 kWhAvatr07EV 82.16 kWh
Vermogen
320hp239kW
343hp256kW
Koppel
565Nm417lb-ft
365Nm269lb-ft
Rijklaargewicht
2,667kg5,880lb
2,315kg5,104lb
Totaalgewicht
3,055kg6,735lb
2,690kg5,930lb
Top snelheid
Onbegrensd
220 km/h137 mph
Beperkt
210 km/h130 mph
Berekend
Onbegrensd
210 km/h130 mph
Beperkt
200 km/h124 mph
Berekend
Tot 99% van de topsnelheid
68.8s99%-doel: 218 km/h / 135 mph
Berekend
58.5s99%-doel: 208 km/h / 129 mph
Berekend
0-100 km/h
6.4s
6.3s
0-200 km/h
32.1s
Berekend
36.6s
Berekend
0-60 mph
6.1s
Berekend
6.0s
Berekend
kwart mijl
14.6s
Berekend
14.5s
Berekend
Vermogen-gewichtsverhouding
120hp/t89kW/t54hp/1000 lb
Berekend
148hp/t110kW/t67hp/1000 lb
Berekend
Koppel-gewichtsverhouding
212Nm/t142lb-ft/ton
Berekend
158Nm/t105lb-ft/ton
Berekend
Lengte
4,863mm191in
4,825mm190in
Breedte
1,940mm76in
1,980mm78in
Hoogte
1,685mm66in
1,620mm64in
Wielbasis
3,030mm119in
2,940mm116in
Spoorbreedte voor
1,650mm65in
1,680mm66in
Spoorbreedte achter
1,663mm65in
1,690mm67in
Bodemvrijheid
181mm7in
-
Inhoud bagageruimte
520L
500L
Max. bagageruimte
1,675L
1,325L
Deuren
5
5
Zitplaatsen
5
5

Prestatiegrafieken

Gebruik de schattingen als vergelijkingshulp en controleer de exacte cijfers voordat je beslist.

Acceleratiecurve

Geschatte snelheid in de tijd voor geselecteerde voertuigen.

Acceleratie- en dragracetabel
MetriekMercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350+ 105 kWhAvatr07EV 82.16 kWh
Acceleratiepunten
0-60 mph
0-97 km/h
6,1 s
6,0 s
0-100 km/h
0-62 mph
6,4 s
6,3 s
0-200 km/h
0-124 mph
32,1 s
36,6 s
Top snelheid
Onbegrensd
220 km/h137 mph
Beperkt
210 km/h130 mph
Waarschijnlijk begrensd
Onbegrensd
210 km/h130 mph
Beperkt
200 km/h124 mph
Waarschijnlijk begrensd
Dragracesimulatie
60 ft
18 m
2,3 s
2,4 s
330 ft
101 m
6,2 s
6,2 s
1/8 mile
201 m
9,4 s
9,4 s
1000 ft
305 m
12,2 s
12,2 s
kwart mijl
402 m
14,6 s
14,5 s
Passagesnelheid
kwart mijl
402 m
155 km/h
96 mph
155 km/h
97 mph

Vermogen-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Vermogen. Hoger is beter · hp / kW

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350+ 105 kWh
320 hp
239 kW
Avatr07EV 82.16 kWh
343 hp
256 kW

Avatr 07 EV 82.16 kWh heeft 23 hp meer dan Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 350+ 105 kWh.

Het grootste vermogensverschil is tussen Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 350+ 105 kWh en Avatr 07 EV 82.16 kWh: 23 hp (17 kW).

Koppel-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Koppel. Hoger is beter · Nm / lb-ft

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350+ 105 kWh
565 Nm
417 lb-ft
Avatr07EV 82.16 kWh
365 Nm
269 lb-ft

Rijklaargewicht-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Rijklaargewicht. Lager is beter · kg / lb

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350+ 105 kWh
2.667 kg
5.880 lb
Avatr07EV 82.16 kWh
2.315 kg
5.104 lb

Top snelheid zonder begrenzer-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Top snelheid zonder begrenzer. Hoger is beter · km/h / mph

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350+ 105 kWh
Onbegrensd
220 km/h137 mph
Beperkt
210 km/h130 mph
Avatr07EV 82.16 kWh
Onbegrensd
210 km/h130 mph
Beperkt
200 km/h124 mph

0-100 km/h-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor 0-100 km/h. Lager is beter · seconds

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350+ 105 kWh6,4 s
Avatr07EV 82.16 kWh6,3 s

Het grootste 0-100 km/h-verschil is tussen Avatr 07 EV 82.16 kWh en Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 350+ 105 kWh: 0,1 s.

Vermogen-gewichtsverhouding-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Vermogen-gewichtsverhouding. Hoger is beter · hp/t / kW/t

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350+ 105 kWh
120 hp/t
89 kW/t
8,3 kg/hp
Avatr07EV 82.16 kWh
148 hp/t
110 kW/t
6,7 kg/hp

Prestatie-radargrafiek

Radargrafiek die genormaliseerde prestatie- en verbruiksscores vergelijkt.

Gegevenstabel van grafiek
AutoVermogenAcceleratieTopsnelheid
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350+ 105 kWh
320 hp
239 kW
6,4 s
Onbegrensd
220 km/h137 mph
Beperkt
210 km/h130 mph
Avatr07EV 82.16 kWh
343 hp
256 kW
6,3 s
Onbegrensd
210 km/h130 mph
Beperkt
200 km/h124 mph

Meest aantrekkelijke kwadrant

Scatterplot met prestatiescore op de X-as en praktijkscore op de Y-as.

Gegevenstabel van grafiek
AutoPrestatiescorePraktijkscore
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350+ 105 kWh
Vermogen
320 hp
239 kW
0-100 km/h6,4 s
Topsnelheid
Onbegrensd
220 km/h137 mph
Beperkt
210 km/h130 mph
Deuren/zitplaatsen
5 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
520 L
18,4 cu ft
Lengte
4.863 mm
191,5 in
Hoogte
1.685 mm
66,3 in
Avatr07EV 82.16 kWh
Vermogen
343 hp
256 kW
0-100 km/h6,3 s
Topsnelheid
Onbegrensd
210 km/h130 mph
Beperkt
200 km/h124 mph
Deuren/zitplaatsen
5 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
500 L
17,7 cu ft
Lengte
4.825 mm
190,0 in
Hoogte
1.620 mm
63,8 in

Gedetailleerde scoreverdeling

Gedetailleerde scoreverdeling
AutoMercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350+ 105 kWhAvatr07EV 82.16 kWh
Vermogen
320 hp
239 kW
343 hp
256 kW
Koppel
565 Nm
417 lb-ft
365 Nm
269 lb-ft
Acceleratie
6,4 s
6,3 s
Topsnelheid
Onbegrensd
220 km/h137 mph
Beperkt
210 km/h130 mph
Onbegrensd
210 km/h130 mph
Beperkt
200 km/h124 mph
Lichtheid
2.667 kg
5.880 lb
2.315 kg
5.104 lb
Bruikbaarheid
Deuren/zitplaatsen
5 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
520 L
18,4 cu ft
Lengte
4.863 mm
191,5 in
Hoogte
1.685 mm
66,3 in
Deuren/zitplaatsen
5 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
500 L
17,7 cu ft
Lengte
4.825 mm
190,0 in
Hoogte
1.620 mm
63,8 in
Bagageruimtescore
520 L
18,4 cu ft
500 L
17,7 cu ft
Vermogen-gewichtsverhouding
120 hp/t
89 kW/t
8,3 kg/hp
148 hp/t
110 kW/t
6,7 kg/hp
Totaal
Vaste score
Vaste score

Head-to-head vergelijkingen

Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 350+ 105 kWh

  • Heeft 200 Nm meer
  • Heeft 10 km/h (6 mph) hogere topsnelheid
  • Heeft 20 L meer bagageruimte

Pluspunten

  • Hoogste topsnelheid
  • Hoogste koppel
  • Grootste bagageruimte

Minpunten

  • Traagste 0-100 km/h
  • Laagste vermogen
  • Zwaarste

Avatr 07 EV 82.16 kWh

  • Heeft 23 hp meer
  • Is 352 kg lichter
  • Is 0,1 s sneller van 0-100 km/h
  • Heeft een 28 hp/t betere vermogen-gewichtsverhouding

Pluspunten

  • Snelste 0-100 km/h in deze vergelijking
  • Krachtigste
  • Lichtste
  • Beste vermogen-gewichtsverhouding

Minpunten

  • Laagste topsnelheid
  • Kleinste bagageruimte

Auto's kiezen om te vergelijken

Merk
Model
Generatie
Motor of uitvoering
Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 350+ 105 kWh
Avatr 07 EV 82.16 kWh
Geselecteerde auto's vergelijken
2 voertuigen geselecteerd

Populaire vergelijkingen

Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 350+ 105 kWh vs Avatr 07 EV 82.16 kWh - autovergelijking - FastVsFaster