Autovergelijking

AUDI RS6 Avant (C8) 4.0 TFSI V8vsBMW i5 Touring (G61) M60 81.2 kWh

Vergelijk specificaties, acceleratie, verbruik, afmetingen, bruikbaarheid en geschatte gebruikskosten naast elkaar.

Nieuwe vergelijking

AUDI RS6 Avant (C8)

4.0 TFSI V8

600 pk3996 cm³BenzineAWDAutomaticTwin-turboWagon / estate2019-2025
VS

BMW i5 Touring (G61)

M60 81.2 kWh

601 pkElektrischAWDAutomaticWagon / estate2024-heden

Vergelijkingsoverzicht

Gebruik de schattingen als vergelijkingshulp en controleer de exacte cijfers voordat je beslist.

Beste keuzes

AUDI RS6 Avant (C8) 4.0 TFSI V8

  • Snelste 0-100 km/h
    3,6 s
  • Hoogste topsnelheid
    260 km/h
    162 mph Onbegrensd
    250 km/h
    155 mph Beperkt
  • Lichtste
    2.075 kg
    4.575 lb
  • Beste vermogen-gewichtsverhouding
    289 hp/t
    216 kW/t
    3,5 kg/hp
  • Beste totaalscore
    86/100
  • Beste prestatiescore
    85/100
  • Beste efficiëntiescore
    75/100
  • Beste bruikbaarheidsscore
    87/100

Specificatievergelijking

Specificatievergelijking
ModelAUDIRS6 Avant (C8)4.0 TFSI V8BMWi5 Touring (G61)M60 81.2 kWh
Vermogen
600hp447kW
601hp448kW
Koppel
800Nm590lb-ft
820Nm605lb-ft
Rijklaargewicht
2,075kg4,575lb
2,350kg5,181lb
Totaalgewicht
2,740kg6,041lb
2,960kg6,526lb
Top snelheid
Onbegrensd
260 km/h162 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Berekend
Onbegrensd
240 km/h149 mph
Beperkt
230 km/h143 mph
Berekend
Tot 99% van de topsnelheid
41.7s99%-doel: 257 km/h / 160 mph
Berekend
32.8s99%-doel: 238 km/h / 148 mph
Berekend
0-100 km/h
3.6s
3.9s
0-200 km/h
12.0s
12.9s
Berekend
0-60 mph
3.4s
Berekend
3.7s
Berekend
Brandstofverbruik
11.7L/100 km20.1mpg US24.1mpg UK
-
Brandstofverbruik stad
16.2L/100 km14.5mpg US17.4mpg UK
-
Brandstofverbruik snelweg
8.9L/100 km26.4mpg US31.7mpg UK
-
kwart mijl
11.6s
Berekend
11.8s
Berekend
Vermogen-gewichtsverhouding
289hp/t216kW/t131hp/1000 lb
Berekend
256hp/t191kW/t116hp/1000 lb
Berekend
Koppel-gewichtsverhouding
386Nm/t258lb-ft/ton
Berekend
349Nm/t233lb-ft/ton
Berekend
Geschat bereik
624km388mi
Berekend
-
Cilinderinhoud
3,996cc244cu in
-
Lengte
4,939mm194in
5,060mm199in
Breedte
1,886mm74in
1,900mm75in
Hoogte
1,467mm58in
1,505mm59in
Wielbasis
2,924mm115in
2,995mm118in
Spoorbreedte voor
1,668mm66in
1,622mm64in
Spoorbreedte achter
1,650mm65in
1,625mm64in
Bodemvrijheid-
137mm5in
Inhoud bagageruimte
565L
570L
Max. bagageruimte
1,680L
1,700L
Deuren
5
5
Zitplaatsen
5
5
Brandstoftank
73L
-
CO2-uitstoot
268g/km
-

Prestatiegrafieken

Gebruik de schattingen als vergelijkingshulp en controleer de exacte cijfers voordat je beslist.

Acceleratiecurve

Geschatte snelheid in de tijd voor geselecteerde voertuigen.

Acceleratie- en dragracetabel
MetriekAUDIRS6 Avant (C8)4.0 TFSI V8BMWi5 Touring (G61)M60 81.2 kWh
Acceleratiepunten
0-60 mph
0-97 km/h
3,4 s
3,7 s
0-100 km/h
0-62 mph
3,6 s
3,9 s
0-200 km/h
0-124 mph
12,0 s
12,9 s
Top snelheid
Onbegrensd
260 km/h162 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Waarschijnlijk begrensd
Onbegrensd
240 km/h149 mph
Beperkt
230 km/h143 mph
Beperkt
Dragracesimulatie
60 ft
18 m
1,9 s
2,1 s
330 ft
101 m
5,0 s
5,2 s
1/8 mile
201 m
7,5 s
7,8 s
1000 ft
305 m
9,7 s
10,0 s
kwart mijl
402 m
11,6 s
11,8 s
Passagesnelheid
kwart mijl
402 m
197 km/h
122 mph
194 km/h
121 mph

Vermogen-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Vermogen. Hoger is beter · hp / kW

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
AUDIRS6 Avant (C8)4.0 TFSI V8
600 hp
447 kW
BMWi5 Touring (G61)M60 81.2 kWh
601 hp
448 kW

BMW i5 Touring (G61) M60 81.2 kWh heeft 1 hp meer dan AUDI RS6 Avant (C8) 4.0 TFSI V8.

Het grootste vermogensverschil is tussen AUDI RS6 Avant (C8) 4.0 TFSI V8 en BMW i5 Touring (G61) M60 81.2 kWh: 1 hp (1 kW).

Koppel-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Koppel. Hoger is beter · Nm / lb-ft

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
AUDIRS6 Avant (C8)4.0 TFSI V8
800 Nm
590 lb-ft
BMWi5 Touring (G61)M60 81.2 kWh
820 Nm
605 lb-ft

Rijklaargewicht-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Rijklaargewicht. Lager is beter · kg / lb

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
AUDIRS6 Avant (C8)4.0 TFSI V8
2.075 kg
4.575 lb
BMWi5 Touring (G61)M60 81.2 kWh
2.350 kg
5.181 lb

Top snelheid zonder begrenzer-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Top snelheid zonder begrenzer. Hoger is beter · km/h / mph

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
AUDIRS6 Avant (C8)4.0 TFSI V8
Onbegrensd
260 km/h162 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
BMWi5 Touring (G61)M60 81.2 kWh
Onbegrensd
240 km/h149 mph
Beperkt
230 km/h143 mph

0-100 km/h-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor 0-100 km/h. Lager is beter · seconds

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
AUDIRS6 Avant (C8)4.0 TFSI V83,6 s
BMWi5 Touring (G61)M60 81.2 kWh3,9 s

Hoewel BMW i5 Touring (G61) M60 81.2 kWh meer vermogen heeft, is AUDI RS6 Avant (C8) 4.0 TFSI V8 sneller van 0-100 km/h.

Het grootste 0-100 km/h-verschil is tussen AUDI RS6 Avant (C8) 4.0 TFSI V8 en BMW i5 Touring (G61) M60 81.2 kWh: 0,3 s.

Vermogen-gewichtsverhouding-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Vermogen-gewichtsverhouding. Hoger is beter · hp/t / kW/t

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
AUDIRS6 Avant (C8)4.0 TFSI V8
289 hp/t
216 kW/t
3,5 kg/hp
BMWi5 Touring (G61)M60 81.2 kWh
256 hp/t
191 kW/t
3,9 kg/hp

Prestatie-radargrafiek

Radargrafiek die genormaliseerde prestatie- en verbruiksscores vergelijkt.

Gegevenstabel van grafiek
AutoVermogenAcceleratieTopsnelheid
AUDIRS6 Avant (C8)4.0 TFSI V8
600 hp
447 kW
3,6 s
Onbegrensd
260 km/h162 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
BMWi5 Touring (G61)M60 81.2 kWh
601 hp
448 kW
3,9 s
Onbegrensd
240 km/h149 mph
Beperkt
230 km/h143 mph

Meest aantrekkelijke kwadrant

Scatterplot met prestatiescore op de X-as en praktijkscore op de Y-as.

Gegevenstabel van grafiek
AutoPrestatiescorePraktijkscore
AUDIRS6 Avant (C8)4.0 TFSI V8
Vermogen
600 hp
447 kW
0-100 km/h3,6 s
Topsnelheid
Onbegrensd
260 km/h162 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Deuren/zitplaatsen
5 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
565 L
20,0 cu ft
Lengte
4.939 mm
194,4 in
Hoogte
1.467 mm
57,8 in
BMWi5 Touring (G61)M60 81.2 kWh
Vermogen
601 hp
448 kW
0-100 km/h3,9 s
Topsnelheid
Onbegrensd
240 km/h149 mph
Beperkt
230 km/h143 mph
Deuren/zitplaatsen
5 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
570 L
20,1 cu ft
Lengte
5.060 mm
199,2 in
Hoogte
1.505 mm
59,3 in

Gedetailleerde scoreverdeling

Gedetailleerde scoreverdeling
AutoAUDIRS6 Avant (C8)4.0 TFSI V8BMWi5 Touring (G61)M60 81.2 kWh
Vermogen
600 hp
447 kW
601 hp
448 kW
Koppel
800 Nm
590 lb-ft
820 Nm
605 lb-ft
Acceleratie
3,6 s
3,9 s
Topsnelheid
Onbegrensd
260 km/h162 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Onbegrensd
240 km/h149 mph
Beperkt
230 km/h143 mph
Lichtheid
2.075 kg
4.575 lb
2.350 kg
5.181 lb
Verbruik
11,7 L/100 km
20,1 mpg US
24,1 mpg UK
-
Bruikbaarheid
Deuren/zitplaatsen
5 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
565 L
20,0 cu ft
Lengte
4.939 mm
194,4 in
Hoogte
1.467 mm
57,8 in
Deuren/zitplaatsen
5 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
570 L
20,1 cu ft
Lengte
5.060 mm
199,2 in
Hoogte
1.505 mm
59,3 in
Bereikscore
624 km
388 mi
-
CO2-score
268 g/km
-
Bagageruimtescore
565 L
20,0 cu ft
570 L
20,1 cu ft
Vermogen-gewichtsverhouding
289 hp/t
216 kW/t
3,5 kg/hp
256 hp/t
191 kW/t
3,9 kg/hp
Totaal
Vaste score
Vaste score

Brandstofkosten en jaarlijks gebruik

Schat de gebruikskosten op basis van gecombineerd verbruik, je jaarlijkse afstand en de brandstofprijs in je lokale valuta.

Voer de brandstofprijs in in je lokale valuta, bijvoorbeeld €/L, $/gal, £/L of een andere lokale valuta.

LC = lokale valuta

Brandstofkosten en jaarlijks gebruik
VoertuigAUDI RS6 Avant (C8) 4.0 TFSI V8
Verbruik11,7 L/100 km20,1 mpg US24,1 mpg UK
Kosten / 100 km20,47 LC100 km
Kosten / 100 mi32,95 LC100 mi
Jaarlijks brandstofverbruik1.755 L464 US gal386 UK gal
Jaarlijkse brandstofkosten3.071 LC/year

Head-to-head vergelijkingen

AUDI RS6 Avant (C8) 4.0 TFSI V8

  • Is 275 kg lichter
  • Is 0,3 s sneller van 0-100 km/h
  • Heeft 20 km/h (12 mph) hogere topsnelheid
  • Heeft een 33 hp/t betere vermogen-gewichtsverhouding

Pluspunten

  • Snelste 0-100 km/h in deze vergelijking
  • Hoogste topsnelheid
  • Lichtste
  • Beste vermogen-gewichtsverhouding

Minpunten

  • Laagste vermogen
  • Kleinste bagageruimte

BMW i5 Touring (G61) M60 81.2 kWh

  • Heeft 1 hp meer
  • Heeft 20 Nm meer
  • Heeft 5 L meer bagageruimte

Pluspunten

  • Krachtigste
  • Hoogste koppel
  • Grootste bagageruimte

Minpunten

  • Traagste 0-100 km/h
  • Zwaarste
  • Laagste topsnelheid

Auto's kiezen om te vergelijken

Merk
Model
Generatie
Motor of uitvoering
AUDI RS6 Avant (C8) 4.0 TFSI V8
BMW i5 Touring (G61) M60 81.2 kWh
Geselecteerde auto's vergelijken
2 voertuigen geselecteerd

Populaire vergelijkingen

AUDI RS6 Avant (C8) 4.0 TFSI V8 vs BMW i5 Touring (G61) M60 81.2 kWh - autovergelijking - FastVsFaster