Autovergelijking

AUDI RS5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8vsAUDI S5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8

Vergelijk specificaties, acceleratie, verbruik, afmetingen, bruikbaarheid en geschatte gebruikskosten naast elkaar.

Nieuwe vergelijking

AUDI RS5 Coupe (8T)

4.2 FSI V8

450 pk4163 cm³BenzineAWDAutomaticAtmosferischCoupe2010-2011
VS

AUDI S5 Coupe (8T)

4.2 FSI V8

354 pk4163 cm³BenzineAWDManualAtmosferischCoupe2007-2011

Vergelijkingsoverzicht

Gebruik de schattingen als vergelijkingshulp en controleer de exacte cijfers voordat je beslist.

Beste keuzes

AUDI RS5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8

  • Snelste 0-100 km/h
    4,6 s
  • Hoogste topsnelheid
    265 km/h
    165 mph Onbegrensd
    250 km/h
    155 mph Beperkt
  • Krachtigste
    450 hp
    336 kW
  • Beste vermogen-gewichtsverhouding
    261 hp/t
    195 kW/t
    3,8 kg/hp
  • Laagste gecombineerd verbruik
    10,8 L/100 km
    21,8 mpg US
    26,2 mpg UK
  • Laagste verbruik in de stad
    14,9 L/100 km
    15,8 mpg US
    19,0 mpg UK
  • Laagste verbruik op de snelweg
    8,5 L/100 km
    27,7 mpg US
    33,2 mpg UK
  • Laagste CO2-uitstoot
    252 g/km
  • Beste geschatte actieradius
    593 km
    368 mi
  • Grootste bagageruimte
    455 L
  • Beste totaalscore
    70/100
  • Beste prestatiescore
    76/100
  • Beste efficiëntiescore
    78/100
  • Beste bruikbaarheidsscore
    58/100

Specificatievergelijking

Specificatievergelijking
ModelAUDIRS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8AUDIS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
Vermogen
450hp336kW
354hp264kW
Koppel
430Nm317lb-ft
440Nm325lb-ft
Rijklaargewicht
1,725kg3,803lb
1,640kg3,616lb
Totaalgewicht
2,225kg4,905lb
2,140kg4,718lb
Top snelheid
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Berekend
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Berekend
Tot 99% van de topsnelheid
60.6s99%-doel: 262 km/h / 163 mph
Berekend
69.7s99%-doel: 262 km/h / 163 mph
Berekend
0-100 km/h
4.6s
5.1s
0-200 km/h
15.8s
Berekend
17.8s
Berekend
0-60 mph
4.4s
Berekend
4.9s
Berekend
Brandstofverbruik
10.8L/100 km21.8mpg US26.2mpg UK
12.1L/100 km19.4mpg US23.3mpg UK
Brandstofverbruik stad
14.9L/100 km15.8mpg US19.0mpg UK
18.1L/100 km13mpg US15.6mpg UK
Brandstofverbruik snelweg
8.5L/100 km27.7mpg US33.2mpg UK
8.7L/100 km27mpg US32.5mpg UK
kwart mijl
12.7s
Berekend
13.2s
Berekend
Vermogen-gewichtsverhouding
261hp/t195kW/t118hp/1000 lb
Berekend
216hp/t161kW/t98hp/1000 lb
Berekend
Koppel-gewichtsverhouding
249Nm/t167lb-ft/ton
Berekend
268Nm/t180lb-ft/ton
Berekend
Geschat bereik
593km368mi
Berekend
529km329mi
Berekend
Cilinderinhoud
4,163cc254cu in
4,163cc254cu in
Lengte
4,649mm183in
4,625mm182in
Breedte
1,860mm73in
1,854mm73in
Hoogte
1,366mm54in
1,369mm54in
Wielbasis
2,751mm108in
2,751mm108in
Spoorbreedte voor
1,586mm62in
1,594mm63in
Spoorbreedte achter
1,582mm62in
1,581mm62in
Inhoud bagageruimte
455L
455L
Max. bagageruimte
829L
-
Deuren
2
2
Zitplaatsen
5
4
Brandstoftank
64L
64L
CO2-uitstoot
252g/km
288g/km

Prestatiegrafieken

Gebruik de schattingen als vergelijkingshulp en controleer de exacte cijfers voordat je beslist.

Dyno-simulatie

Geschatte standaard vermogens- en koppelcurves per motortoerental.

AUDI RS5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8AUDI S5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8VermogenKoppel
  • AUDI RS5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8: Vermogen / Koppel
  • AUDI S5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8: Vermogen / Koppel
Gegevenstabel Dyno-simulatie
AutoPiekvermogen-rpmPiekkoppel-rpmMax. motortoerental
AUDIRS5 Coupe (8T)4.2 FSI V88.250 rpm4.000-6.000 rpm8.500 rpm
AUDIS5 Coupe (8T)4.2 FSI V87.000 rpm3.500 rpm7.250 rpm

Acceleratiecurve

Geschatte snelheid in de tijd voor geselecteerde voertuigen.

Acceleratie- en dragracetabel
MetriekAUDIRS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8AUDIS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
Acceleratiepunten
0-60 mph
0-97 km/h
4,4 s
4,9 s
0-100 km/h
0-62 mph
4,6 s
5,1 s
0-200 km/h
0-124 mph
15,8 s
17,8 s
Top snelheid
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Waarschijnlijk begrensd
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Waarschijnlijk begrensd
Dragracesimulatie
60 ft
18 m
2,1 s
2,2 s
330 ft
101 m
5,5 s
5,8 s
1/8 mile
201 m
8,3 s
8,7 s
1000 ft
305 m
10,7 s
11,1 s
kwart mijl
402 m
12,7 s
13,2 s
Passagesnelheid
kwart mijl
402 m
182 km/h
113 mph
175 km/h
109 mph

Vermogen-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Vermogen. Hoger is beter · hp / kW

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
AUDIRS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
450 hp
336 kW
AUDIS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
354 hp
264 kW

AUDI RS5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8 heeft 96 hp meer dan AUDI S5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8.

Het grootste vermogensverschil is tussen AUDI S5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8 en AUDI RS5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8: 96 hp (72 kW).

Koppel-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Koppel. Hoger is beter · Nm / lb-ft

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
AUDIRS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
430 Nm
317 lb-ft
AUDIS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
440 Nm
325 lb-ft

Rijklaargewicht-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Rijklaargewicht. Lager is beter · kg / lb

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
AUDIRS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
1.725 kg
3.803 lb
AUDIS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
1.640 kg
3.616 lb

Top snelheid zonder begrenzer-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Top snelheid zonder begrenzer. Hoger is beter · km/h / mph

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
AUDIRS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
AUDIS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph

0-100 km/h-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor 0-100 km/h. Lager is beter · seconds

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
AUDIRS5 Coupe (8T)4.2 FSI V84,6 s
AUDIS5 Coupe (8T)4.2 FSI V85,1 s

Het grootste 0-100 km/h-verschil is tussen AUDI RS5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8 en AUDI S5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8: 0,5 s.

Brandstofverbruik-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Brandstofverbruik. Lager is beter · L/100 km / mpg US / mpg UK

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
AUDIRS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
10,8 L/100 km
21,8 mpg US
26,2 mpg UK
AUDIS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
12,1 L/100 km
19,4 mpg US
23,3 mpg UK

Het grootste verbruiksverschil is tussen AUDI RS5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8 en AUDI S5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8: 1,3 L/100 km.

Vermogen-gewichtsverhouding-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Vermogen-gewichtsverhouding. Hoger is beter · hp/t / kW/t

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
AUDIRS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
261 hp/t
195 kW/t
3,8 kg/hp
AUDIS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
216 hp/t
161 kW/t
4,6 kg/hp

Geschat bereik-vergelijking

Staafdiagramvergelijking voor Geschat bereik. Hoger is beter · km / mi

Gegevenstabel van grafiek
AutoWaarde
AUDIRS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
593 km
368 mi
AUDIS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
529 km
329 mi

Prestatie-radargrafiek

Radargrafiek die genormaliseerde prestatie- en verbruiksscores vergelijkt.

Gegevenstabel van grafiek
AutoVermogenAcceleratieTopsnelheid
AUDIRS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
450 hp
336 kW
4,6 s
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
AUDIS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
354 hp
264 kW
5,1 s
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph

Meest aantrekkelijke kwadrant

Scatterplot met prestatiescore op de X-as en praktijkscore op de Y-as.

Gegevenstabel van grafiek
AutoPrestatiescorePraktijkscore
AUDIRS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
Vermogen
450 hp
336 kW
0-100 km/h4,6 s
Topsnelheid
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Deuren/zitplaatsen
2 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
455 L
16,1 cu ft
Lengte
4.649 mm
183,0 in
Hoogte
1.366 mm
53,8 in
AUDIS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
Vermogen
354 hp
264 kW
0-100 km/h5,1 s
Topsnelheid
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Deuren/zitplaatsen
2 deuren
4 zitplaatsen
Bagageruimte
455 L
16,1 cu ft
Lengte
4.625 mm
182,1 in
Hoogte
1.369 mm
53,9 in

Prestaties versus zuinigheid

Auto's dichter bij de rechterbovenhoek combineren betere prestaties met hogere verbruiksscores.

Gegevenstabel Prestaties versus zuinigheid
AutoPrestatiescoreVerbruiksscore
AUDIRS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
Vermogen
450 hp
336 kW
0-100 km/h4,6 s
Topsnelheid
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
10,8 L/100 km
21,8 mpg US
26,2 mpg UK
AUDIS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
Vermogen
354 hp
264 kW
0-100 km/h5,1 s
Topsnelheid
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
12,1 L/100 km
19,4 mpg US
23,3 mpg UK

AUDI RS5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8 ligt het dichtst bij het balansdoel rechtsboven voor prestaties en zuinigheid.

Acceleratie versus verbruik

Auto's dichter bij de linkerbenedenhoek bieden een betere mix van snelle acceleratie en laag verbruik.

Gegevenstabel Acceleratie versus verbruik
AutoBrandstofverbruik, L/100 km0-100 km/h, s
AUDIRS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
10,8 L/100 km
21,8 mpg US
26,2 mpg UK
4,6 s
AUDIS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
12,1 L/100 km
19,4 mpg US
23,3 mpg UK
5,1 s

Vermogen-gewichtsverhouding versus verbruik

Het gearceerde gebied bevoordeelt een hogere vermogen-gewichtsverhouding met een lager gecombineerd verbruik.

Gegevenstabel Vermogen-gewichtsverhouding versus verbruik
AutoVermogen-gewichtsverhouding, hp/tBrandstofverbruik, L/100 km
AUDIRS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
261 hp/t
195 kW/t
3,8 kg/hp
10,8 L/100 km
21,8 mpg US
26,2 mpg UK
AUDIS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
216 hp/t
161 kW/t
4,6 kg/hp
12,1 L/100 km
19,4 mpg US
23,3 mpg UK

Gedetailleerde scoreverdeling

Gedetailleerde scoreverdeling
AutoAUDIRS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8AUDIS5 Coupe (8T)4.2 FSI V8
Vermogen
450 hp
336 kW
354 hp
264 kW
Koppel
430 Nm
317 lb-ft
440 Nm
325 lb-ft
Acceleratie
4,6 s
5,1 s
Topsnelheid
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Onbegrensd
265 km/h165 mph
Beperkt
250 km/h155 mph
Lichtheid
1.725 kg
3.803 lb
1.640 kg
3.616 lb
Verbruik
10,8 L/100 km
21,8 mpg US
26,2 mpg UK
12,1 L/100 km
19,4 mpg US
23,3 mpg UK
Bruikbaarheid
Deuren/zitplaatsen
2 deuren
5 zitplaatsen
Bagageruimte
455 L
16,1 cu ft
Lengte
4.649 mm
183,0 in
Hoogte
1.366 mm
53,8 in
Deuren/zitplaatsen
2 deuren
4 zitplaatsen
Bagageruimte
455 L
16,1 cu ft
Lengte
4.625 mm
182,1 in
Hoogte
1.369 mm
53,9 in
Bereikscore
593 km
368 mi
529 km
329 mi
CO2-score
252 g/km
288 g/km
Bagageruimtescore
455 L
16,1 cu ft
455 L
16,1 cu ft
Vermogen-gewichtsverhouding
261 hp/t
195 kW/t
3,8 kg/hp
216 hp/t
161 kW/t
4,6 kg/hp
Totaal
Vaste score
Vaste score

Brandstofkosten en jaarlijks gebruik

Schat de gebruikskosten op basis van gecombineerd verbruik, je jaarlijkse afstand en de brandstofprijs in je lokale valuta.

Voer de brandstofprijs in in je lokale valuta, bijvoorbeeld €/L, $/gal, £/L of een andere lokale valuta.

LC = lokale valuta

Brandstofkosten en jaarlijks gebruik
VoertuigAUDI RS5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8AUDI S5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8
Verbruik10,8 L/100 km21,8 mpg US26,2 mpg UK12,1 L/100 km19,4 mpg US23,3 mpg UK
Kosten / 100 km18,90 LC100 km21,18 LC100 km
Kosten / 100 mi30,42 LC100 mi34,08 LC100 mi
Jaarlijks brandstofverbruik1.620 L428 US gal356 UK gal1.815 L479 US gal399 UK gal
Jaarlijkse brandstofkosten2.835 LC/year3.176 LC/year

Head-to-head vergelijkingen

AUDI RS5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8

  • Heeft 96 hp meer
  • Is 0,5 s sneller van 0-100 km/h
  • Verbruikt 1,3 L/100 km minder
  • Heeft een 45 hp/t betere vermogen-gewichtsverhouding
  • Heeft 64 km (40 mi) meer geschat bereik
  • Stoot 36 g/km minder CO2 uit

Pluspunten

  • Snelste 0-100 km/h in deze vergelijking
  • Hoogste topsnelheid
  • Krachtigste
  • Laagste gecombineerd verbruik
  • Beste vermogen-gewichtsverhouding
  • Beste geschatte actieradius
  • Grootste bagageruimte

Minpunten

  • Zwaarste

AUDI S5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8

  • Heeft 10 Nm meer
  • Is 85 kg lichter

Pluspunten

  • Hoogste koppel
  • Lichtste

Minpunten

  • Traagste 0-100 km/h
  • Laagste vermogen
  • Hoogste gecombineerd verbruik
  • Hoogste CO2-uitstoot

Auto's kiezen om te vergelijken

Merk
Model
Generatie
Motor of uitvoering
AUDI RS5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8
AUDI S5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8
Geselecteerde auto's vergelijken
2 voertuigen geselecteerd

Populaire vergelijkingen

AUDI RS5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8 vs AUDI S5 Coupe (8T) 4.2 FSI V8 - autovergelijking - FastVsFaster