Usporedba automobila

Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 500 100 kWhvsJaguar I-Pace EV400 90 kWh

Usporedite specifikacije, ubrzanje, potrošnju, dimenzije, praktičnost i procijenjene troškove korištenja.

Nova usporedba

Mercedes-Benz EQE SUV (X294)

EQE 500 100 kWh

408 KSElektričniAWDAutomatskiSUV2022-2023
VS

Jaguar I-Pace

EV400 90 kWh

400 KSElektričniAWDAutomatskiSUV2018-2023

Pregled usporedbe

Procjene koristite kao orijentir za usporedbu i provjerite točne podatke prije odluke.

Najbolji izbori

Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 500 100 kWh

  • Najveća brzina
    220 km/h
    137 mph Bez ograničenja
    210 km/h
    130 mph Ograničeno
  • Najviše snage
    408 hp
    304 kW
  • Najveći moment
    858 Nm
    633 lb-ft
  • Najveći prtljažnik
    520 L
  • Najbolja ukupna ocjena
    77/100
  • Najbolja ocjena performansi
    73/100
  • Najbolja ocjena ekonomičnosti
    0/100
  • Najbolja ocjena praktičnosti
    85/100

Usporedba specifikacija

Usporedba specifikacija
ModelMercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 100 kWhJaguarI-PaceEV400 90 kWh
Snaga
408hp304kW
400hp298kW
Moment
858Nm633lb-ft
696Nm513lb-ft
Masa praznog vozila
2,485kg5,478lb
2,133kg4,702lb
Najveća dopuštena masa
3,095kg6,823lb
2,670kg5,886lb
Najveća brzina
Bez ograničenja
220 km/h137 mph
Ograničeno
210 km/h130 mph
Izračunato
Bez ograničenja
210 km/h130 mph
Ograničeno
200 km/h124 mph
Izračunato
Do 99% najveće brzine
47.8s99% cilj: 218 km/h / 135 mph
Izračunato
43.3s99% cilj: 208 km/h / 129 mph
Izračunato
0-100 km/h
4.9s
4.8s
0-200 km/h
23.0s
Izračunato
27.3s
Izračunato
0-60 mph
4.6s
Izračunato
4.5s
Izračunato
Četvrt milje
13.2s
Izračunato
13.2s
Izračunato
Snaga po masi
164hp/t122kW/t74hp/1000 lb
Izračunato
188hp/t140kW/t85hp/1000 lb
Izračunato
Moment po masi
345Nm/t231lb-ft/ton
Izračunato
326Nm/t218lb-ft/ton
Izračunato
Duljina
4,863mm191in
4,682mm184in
Širina
1,940mm76in
-
Visina
1,686mm66in
1,565mm62in
Međuosovinski razmak
3,030mm119in
2,990mm118in
Prednji trag kotača
1,650mm65in
1,643mm65in
Stražnji trag kotača
1,663mm65in
1,662mm65in
Udaljenost od tla
181mm7in
174mm7in
Prtljažnik
520L
505L
Najveći prtljažnik
1,675L
1,163L
Vrata
5
5
Sjedala
5
5

Grafovi performansi

Procjene koristite kao orijentir za usporedbu i provjerite točne podatke prije odluke.

Krivulja ubrzanja

Procijenjena brzina kroz vrijeme za odabrane automobile.

Tablica ubrzanja i drag simulacije
MetrikaMercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 100 kWhJaguarI-PaceEV400 90 kWh
Kontrolne točke ubrzanja
0-60 mph
0-97 km/h
4,6 s
4,5 s
0-100 km/h
0-62 mph
4,9 s
4,8 s
0-200 km/h
0-124 mph
23,0 s
27,3 s
Najveća brzina
Bez ograničenja
220 km/h137 mph
Ograničeno
210 km/h130 mph
Vjerojatno ograničeno
Bez ograničenja
210 km/h130 mph
Ograničeno
200 km/h124 mph
Ograničeno
Drag simulacija
60 ft
18 m
2,1 s
2,1 s
330 ft
101 m
5,6 s
5,6 s
1/8 milje
201 m
8,5 s
8,5 s
1000 ft
305 m
11,1 s
11,0 s
1/4 milje
402 m
13,2 s
13,2 s
Izlazna brzina
1/4 milje
402 m
169 km/h
105 mph
167 km/h
104 mph

Usporedba: Snaga

Stupčasti graf za Snaga. Više je bolje · hp / kW

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 100 kWh
408 hp
304 kW
JaguarI-PaceEV400 90 kWh
400 hp
298 kW

Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 500 100 kWh ima 8 KS više nego Jaguar I-Pace EV400 90 kWh.

Najveća razlika u snazi je između Jaguar I-Pace EV400 90 kWh i Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 500 100 kWh: 8 KS (6 kW).

Usporedba: Moment

Stupčasti graf za Moment. Više je bolje · Nm / lb-ft

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 100 kWh
858 Nm
633 lb-ft
JaguarI-PaceEV400 90 kWh
696 Nm
513 lb-ft

Usporedba: Masa praznog vozila

Stupčasti graf za Masa praznog vozila. Niže je bolje · kg / lb

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 100 kWh
2.485 kg
5.478 lb
JaguarI-PaceEV400 90 kWh
2.133 kg
4.702 lb

Usporedba: Najveća brzina bez blokade

Stupčasti graf za Najveća brzina bez blokade. Više je bolje · km/h / mph

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 100 kWh
Bez ograničenja
220 km/h137 mph
Ograničeno
210 km/h130 mph
JaguarI-PaceEV400 90 kWh
Bez ograničenja
210 km/h130 mph
Ograničeno
200 km/h124 mph

Usporedba: 0-100 km/h

Stupčasti graf za 0-100 km/h. Niže je bolje · seconds

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 100 kWh4,9 s
JaguarI-PaceEV400 90 kWh4,8 s

Iako Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 500 100 kWh ima više snage, Jaguar I-Pace EV400 90 kWh je brži od 0-100 km/h.

Najveća razlika 0-100 km/h je između Jaguar I-Pace EV400 90 kWh i Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 500 100 kWh: 0,1 s.

Usporedba: Snaga po masi

Stupčasti graf za Snaga po masi. Više je bolje · hp/t / kW/t

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 100 kWh
164 hp/t
122 kW/t
6,1 kg/hp
JaguarI-PaceEV400 90 kWh
188 hp/t
140 kW/t
5,3 kg/hp

Graf performansi

Usporedba normaliziranih ocjena performansi i potrošnje goriva.

Tablica podataka grafa
AutomobilSnagaUbrzanjeNajveća brzina
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 100 kWh
408 hp
304 kW
4,9 s
Bez ograničenja
220 km/h137 mph
Ograničeno
210 km/h130 mph
JaguarI-PaceEV400 90 kWh
400 hp
298 kW
4,8 s
Bez ograničenja
210 km/h130 mph
Ograničeno
200 km/h124 mph

Najbolji omjer

Graf s ocjenom performansi na X osi i praktičnosti na Y osi.

Tablica podataka grafa
AutomobilOcjena performansiOcjena praktičnosti
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 100 kWh
Snaga
408 hp
304 kW
0-100 km/h4,9 s
Najveća brzina
Bez ograničenja
220 km/h137 mph
Ograničeno
210 km/h130 mph
Vrata/sjedala
5 vrata
5 sjedala
Prtljažnik
520 L
18,4 cu ft
Duljina
4.863 mm
191,5 in
Visina
1.686 mm
66,4 in
JaguarI-PaceEV400 90 kWh
Snaga
400 hp
298 kW
0-100 km/h4,8 s
Najveća brzina
Bez ograničenja
210 km/h130 mph
Ograničeno
200 km/h124 mph
Vrata/sjedala
5 vrata
5 sjedala
Prtljažnik
505 L
17,8 cu ft
Duljina
4.682 mm
184,3 in
Visina
1.565 mm
61,6 in

Detaljna razrada ocjena

Detaljna razrada ocjena
AutomobilMercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 500 100 kWhJaguarI-PaceEV400 90 kWh
Snaga
408 hp
304 kW
400 hp
298 kW
Moment
858 Nm
633 lb-ft
696 Nm
513 lb-ft
Ubrzanje
4,9 s
4,8 s
Najveća brzina
Bez ograničenja
220 km/h137 mph
Ograničeno
210 km/h130 mph
Bez ograničenja
210 km/h130 mph
Ograničeno
200 km/h124 mph
Lakoća
2.485 kg
5.478 lb
2.133 kg
4.702 lb
Praktičnost
Vrata/sjedala
5 vrata
5 sjedala
Prtljažnik
520 L
18,4 cu ft
Duljina
4.863 mm
191,5 in
Visina
1.686 mm
66,4 in
Vrata/sjedala
5 vrata
5 sjedala
Prtljažnik
505 L
17,8 cu ft
Duljina
4.682 mm
184,3 in
Visina
1.565 mm
61,6 in
Prtljažnik
520 L
18,4 cu ft
505 L
17,8 cu ft
Snaga po masi
164 hp/t
122 kW/t
6,1 kg/hp
188 hp/t
140 kW/t
5,3 kg/hp
Ukupno
Fiksna ocjena
Fiksna ocjena

Izravne usporedbe

Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 500 100 kWh

  • Ima 8 KS više
  • Ima 162 Nm više
  • Ima 10 km/h (6 mph) veću najveću brzinu
  • Ima 15 L veći prtljažnik

Prednosti

  • Najveća brzina
  • Najviše snage
  • Najveći moment
  • Najveći prtljažnik

Nedostaci

  • Najsporiji 0-100 km/h
  • Najteži

Jaguar I-Pace EV400 90 kWh

  • Lakši je za 352 kg
  • Brži je za 0,1 s od 0-100 km/h
  • Ima 23 KS/t bolji omjer snage i mase

Prednosti

  • Najbrži 0-100 km/h u ovoj usporedbi
  • Najlakši
  • Najbolji omjer snage i mase

Nedostaci

  • Najmanje snage
  • Najniža najveća brzina
  • Najmanji prtljažnik

Odabir automobila

Marka
Model
Generacija
Motor ili izvedba
Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 500 100 kWh
Jaguar I-Pace EV400 90 kWh
Usporedi odabrane automobile
2 automobila odabrana

Popularne usporedbe

Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 500 100 kWh vs Jaguar I-Pace EV400 90 kWh - usporedba automobila - FastVsFaster