Usporedba automobila

Ford Mustang VII Dark Horse 5.0 V8vsFord Mustang Mach-E GT 98.7 kWh

Usporedite specifikacije, ubrzanje, potrošnju, dimenzije, praktičnost i procijenjene troškove korištenja.

Nova usporedba

Ford Mustang VII

Dark Horse 5.0 V8

453 KS5038 ccmBenzinStražnji pogonAutomatskiAtmosferskiCoupe2024-danas
VS

Ford Mustang Mach-E

GT 98.7 kWh

487 KSElektričniAWDAutomatskiCoupe2022-2025

Pregled usporedbe

Procjene koristite kao orijentir za usporedbu i provjerite točne podatke prije odluke.

Najbolji izbori

Ford Mustang VII Dark Horse 5.0 V8

  • Najbrži 0-100 km/h
    4,4 s
  • Najveća brzina
    265 km/h
    165 mph Bez ograničenja
    250 km/h
    155 mph Ograničeno
  • Najlakši
    1.762 kg
    3.885 lb
  • Najbolji omjer snage i mase
    257 hp/t
    192 kW/t
    3,9 kg/hp
  • Najbolja ocjena performansi
    79/100
  • Najbolja ocjena ekonomičnosti
    75/100

Ford Mustang Mach-E GT 98.7 kWh

  • Najviše snage
    487 hp
    363 kW
  • Najveći moment
    860 Nm
    634 lb-ft
  • Najveći prtljažnik
    402 L
  • Najbolja ukupna ocjena
    74/100
  • Najbolja ocjena praktičnosti
    67/100

Usporedba specifikacija

Usporedba specifikacija
ModelFordMustang VIIDark Horse 5.0 V8FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
Snaga
453hp338kW
487hp363kW
Moment
540Nm398lb-ft
860Nm634lb-ft
Masa praznog vozila
1,762kg3,885lb
2,276kg5,018lb
Najveća dopuštena masa
2,170kg4,784lb
2,717kg5,990lb
Najveća brzina
Bez ograničenja
265 km/h165 mph
Ograničeno
250 km/h155 mph
Izračunato
Bez ograničenja
215 km/h134 mph
Ograničeno
200 km/h124 mph
Izračunato
Do 99% najveće brzine
57.6s99% cilj: 262 km/h / 163 mph
Izračunato
48.9s99% cilj: 213 km/h / 132 mph
Izračunato
0-100 km/h
4.4s
4.4s
0-200 km/h
15.1s
Izračunato
25.3s
Izračunato
0-60 mph
4.2s
Izračunato
4.2s
Izračunato
Potrošnja goriva
12L/100 km19.6mpg US23.5mpg UK
-
Četvrt milje
12.5s
Izračunato
12.9s
Izračunato
Snaga po masi
257hp/t192kW/t117hp/1000 lb
Izračunato
214hp/t160kW/t97hp/1000 lb
Izračunato
Moment po masi
306Nm/t205lb-ft/ton
Izračunato
378Nm/t253lb-ft/ton
Izračunato
Zapremina
5,038cc307cu in
-
Duljina
4,819mm190in
4,743mm187in
Širina
1,917mm75in
1,881mm74in
Visina
1,403mm55in
1,613mm64in
Međuosovinski razmak
2,719mm107in
2,984mm117in
Prednji trag kotača
1,595mm63in
1,613mm64in
Stražnji trag kotača
1,643mm65in
1,610mm63in
Udaljenost od tla-
130mm5in
Prtljažnik
381L
402L
Najveći prtljažnik-
1,420L
Vrata
2
5
Sjedala
4
5

Grafovi performansi

Procjene koristite kao orijentir za usporedbu i provjerite točne podatke prije odluke.

Krivulja ubrzanja

Procijenjena brzina kroz vrijeme za odabrane automobile.

Tablica ubrzanja i drag simulacije
MetrikaFordMustang VIIDark Horse 5.0 V8FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
Kontrolne točke ubrzanja
0-60 mph
0-97 km/h
4,2 s
4,2 s
0-100 km/h
0-62 mph
4,4 s
4,4 s
0-200 km/h
0-124 mph
15,1 s
25,3 s
Najveća brzina
Bez ograničenja
265 km/h165 mph
Ograničeno
250 km/h155 mph
Vjerojatno ograničeno
Bez ograničenja
215 km/h134 mph
Ograničeno
200 km/h124 mph
Vjerojatno ograničeno
Drag simulacija
60 ft
18 m
2,1 s
1,9 s
330 ft
101 m
5,4 s
5,3 s
1/8 milje
201 m
8,2 s
8,2 s
1000 ft
305 m
10,5 s
10,7 s
1/4 milje
402 m
12,5 s
12,9 s
Izlazna brzina
1/4 milje
402 m
184 km/h
115 mph
168 km/h
104 mph

Usporedba: Snaga

Stupčasti graf za Snaga. Više je bolje · hp / kW

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
FordMustang VIIDark Horse 5.0 V8
453 hp
338 kW
FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
487 hp
363 kW

Ford Mustang Mach-E GT 98.7 kWh ima 34 KS više nego Ford Mustang VII Dark Horse 5.0 V8.

Najveća razlika u snazi je između Ford Mustang VII Dark Horse 5.0 V8 i Ford Mustang Mach-E GT 98.7 kWh: 34 KS (25 kW).

Usporedba: Moment

Stupčasti graf za Moment. Više je bolje · Nm / lb-ft

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
FordMustang VIIDark Horse 5.0 V8
540 Nm
398 lb-ft
FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
860 Nm
634 lb-ft

Usporedba: Masa praznog vozila

Stupčasti graf za Masa praznog vozila. Niže je bolje · kg / lb

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
FordMustang VIIDark Horse 5.0 V8
1.762 kg
3.885 lb
FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
2.276 kg
5.018 lb

Usporedba: Najveća brzina bez blokade

Stupčasti graf za Najveća brzina bez blokade. Više je bolje · km/h / mph

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
FordMustang VIIDark Horse 5.0 V8
Bez ograničenja
265 km/h165 mph
Ograničeno
250 km/h155 mph
FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
Bez ograničenja
215 km/h134 mph
Ograničeno
200 km/h124 mph

Usporedba: 0-100 km/h

Stupčasti graf za 0-100 km/h. Niže je bolje · seconds

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
FordMustang VIIDark Horse 5.0 V84,4 s
FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh4,4 s

Iako Ford Mustang Mach-E GT 98.7 kWh ima više snage, Ford Mustang VII Dark Horse 5.0 V8 je brži od 0-100 km/h.

Usporedba: Snaga po masi

Stupčasti graf za Snaga po masi. Više je bolje · hp/t / kW/t

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
FordMustang VIIDark Horse 5.0 V8
257 hp/t
192 kW/t
3,9 kg/hp
FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
214 hp/t
160 kW/t
4,7 kg/hp

Graf performansi

Usporedba normaliziranih ocjena performansi i potrošnje goriva.

Tablica podataka grafa
AutomobilSnagaUbrzanjeNajveća brzina
FordMustang VIIDark Horse 5.0 V8
453 hp
338 kW
4,4 s
Bez ograničenja
265 km/h165 mph
Ograničeno
250 km/h155 mph
FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
487 hp
363 kW
4,4 s
Bez ograničenja
215 km/h134 mph
Ograničeno
200 km/h124 mph

Najbolji omjer

Graf s ocjenom performansi na X osi i praktičnosti na Y osi.

Tablica podataka grafa
AutomobilOcjena performansiOcjena praktičnosti
FordMustang VIIDark Horse 5.0 V8
Snaga
453 hp
338 kW
0-100 km/h4,4 s
Najveća brzina
Bez ograničenja
265 km/h165 mph
Ograničeno
250 km/h155 mph
Vrata/sjedala
2 vrata
4 sjedala
Prtljažnik
381 L
13,5 cu ft
Duljina
4.819 mm
189,7 in
Visina
1.403 mm
55,2 in
FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
Snaga
487 hp
363 kW
0-100 km/h4,4 s
Najveća brzina
Bez ograničenja
215 km/h134 mph
Ograničeno
200 km/h124 mph
Vrata/sjedala
5 vrata
5 sjedala
Prtljažnik
402 L
14,2 cu ft
Duljina
4.743 mm
186,7 in
Visina
1.613 mm
63,5 in

Detaljna razrada ocjena

Detaljna razrada ocjena
AutomobilFordMustang VIIDark Horse 5.0 V8FordMustang Mach-EGT 98.7 kWh
Snaga
453 hp
338 kW
487 hp
363 kW
Moment
540 Nm
398 lb-ft
860 Nm
634 lb-ft
Ubrzanje
4,4 s
4,4 s
Najveća brzina
Bez ograničenja
265 km/h165 mph
Ograničeno
250 km/h155 mph
Bez ograničenja
215 km/h134 mph
Ograničeno
200 km/h124 mph
Lakoća
1.762 kg
3.885 lb
2.276 kg
5.018 lb
Potrošnja
12,0 L/100 km
19,6 mpg US
23,5 mpg UK
-
Praktičnost
Vrata/sjedala
2 vrata
4 sjedala
Prtljažnik
381 L
13,5 cu ft
Duljina
4.819 mm
189,7 in
Visina
1.403 mm
55,2 in
Vrata/sjedala
5 vrata
5 sjedala
Prtljažnik
402 L
14,2 cu ft
Duljina
4.743 mm
186,7 in
Visina
1.613 mm
63,5 in
Prtljažnik
381 L
13,5 cu ft
402 L
14,2 cu ft
Snaga po masi
257 hp/t
192 kW/t
3,9 kg/hp
214 hp/t
160 kW/t
4,7 kg/hp
Ukupno
Fiksna ocjena
Fiksna ocjena

Trošak goriva i godišnja vožnja

Procijenite troškove iz kombinirane potrošnje, godišnje kilometraže i cijene goriva u lokalnoj valuti.

Unesite cijenu goriva u lokalnoj valuti, npr. €/L, $/gal, £/L ili drugu lokalnu valutu.

LV = lokalna valuta

Trošak goriva i godišnja vožnja
AutomobilFord Mustang VII Dark Horse 5.0 V8
Potrošnja12 L/100 km19,6 mpg US23,5 mpg UK
Trošak / 100 km21,00 LC100 km
Trošak / 100 mi33,80 LC100 mi
Godišnja potrošnja goriva1.800 L476 US gal396 UK gal
Godišnji trošak goriva3.150 LC/godina

Izravne usporedbe

Ford Mustang VII Dark Horse 5.0 V8

  • Lakši je za 514 kg
  • Ima 50 km/h (31 mph) veću najveću brzinu
  • Ima 43 KS/t bolji omjer snage i mase

Prednosti

  • Najbrži 0-100 km/h u ovoj usporedbi
  • Najveća brzina
  • Najlakši
  • Najbolji omjer snage i mase

Nedostaci

  • Najmanje snage
  • Najmanji prtljažnik

Ford Mustang Mach-E GT 98.7 kWh

  • Ima 34 KS više
  • Ima 320 Nm više
  • Ima 21 L veći prtljažnik

Prednosti

  • Najviše snage
  • Najveći moment
  • Najveći prtljažnik

Nedostaci

  • Najteži
  • Najniža najveća brzina

Odabir automobila

Marka
Model
Generacija
Motor ili izvedba
Ford Mustang VII Dark Horse 5.0 V8
Ford Mustang Mach-E GT 98.7 kWh
Usporedi odabrane automobile
2 automobila odabrana

Popularne usporedbe

Ford Mustang VII Dark Horse 5.0 V8 vs Ford Mustang Mach-E GT 98.7 kWh - usporedba automobila - FastVsFaster