Usporedba automobila

Mercedes-Benz S-class (W222) S 350dvsCadillac CTS III 2.0

Usporedite specifikacije, ubrzanje, potrošnju, dimenzije, praktičnost i procijenjene troškove korištenja.

Nova usporedba

Mercedes-Benz S-class (W222)

S 350d

258 KS2987 ccmDizelStražnji pogonAutomatskiTurboLimuzina2016-2017
VS

Cadillac CTS III

2.0

272 KS1998 ccmBenzinStražnji pogonAutomatskiTurboLimuzina2014-2019

Pregled usporedbe

Procjene koristite kao orijentir za usporedbu i provjerite točne podatke prije odluke.

Najbolji izbori

Mercedes-Benz S-class (W222) S 350d

  • Najbrži 0-100 km/h
    6,5 s
  • Najveća brzina
    260 km/h
    162 mph Bez ograničenja
    250 km/h
    155 mph Ograničeno
  • Najveći moment
    620 Nm
    457 lb-ft
  • Najniža gradska potrošnja
    6,9 L/100 km
    34,1 mpg US
    40,9 mpg UK
  • Najniža potrošnja na otvorenoj cesti
    5,4 L/100 km
    43,6 mpg US
    52,3 mpg UK
  • Najveći prtljažnik
    510 L
  • Najbolja ukupna ocjena
    67/100
  • Najbolja ocjena performansi
    65/100
  • Najbolja ocjena ekonomičnosti
    91/100
  • Najbolja ocjena praktičnosti
    72/100

Cadillac CTS III 2.0

  • Najviše snage
    272 hp
    203 kW
  • Najlakši
    1.651 kg
    3.640 lb
  • Najbolji omjer snage i mase
    165 hp/t
    123 kW/t
    6,1 kg/hp

Usporedba specifikacija

Usporedba specifikacija
ModelMercedes-BenzS-class (W222)S 350dCadillacCTS III2.0
Snaga
258hp192kW
272hp203kW
Moment
620Nm457lb-ft
400Nm295lb-ft
Masa praznog vozila
1,880kg4,145lb
1,651kg3,640lb
Najveća dopuštena masa
2,655kg5,853lb
-
Najveća brzina
Bez ograničenja
260 km/h162 mph
Ograničeno
250 km/h155 mph
Izračunato
250 km/h
155 mph
Do 99% najveće brzine
68.9s99% cilj: 257 km/h / 160 mph
Izračunato
69.9s99% cilj: 248 km/h / 154 mph
Izračunato
0-100 km/h
6.5s
6.8s
0-200 km/h
20.7s
Izračunato
23.0s
Izračunato
0-60 mph
6.2s
Izračunato
6.5s
Izračunato
Potrošnja goriva
5.9L/100 km39.9mpg US47.9mpg UK
-
Gradska potrošnja
6.9L/100 km34.1mpg US40.9mpg UK
11.2L/100 km21mpg US25.2mpg UK
Otvorena cesta
5.4L/100 km43.6mpg US52.3mpg UK
7.6L/100 km30.9mpg US37.2mpg UK
Četvrt milje
14.4s
Izračunato
14.7s
Izračunato
Snaga po masi
137hp/t102kW/t62hp/1000 lb
Izračunato
165hp/t123kW/t75hp/1000 lb
Izračunato
Moment po masi
330Nm/t221lb-ft/ton
Izračunato
242Nm/t162lb-ft/ton
Izračunato
Procijenjeni doseg
1,186km737mi
Izračunato
-
Zapremina
2,987cc182cu in
1,998cc122cu in
Duljina
5,116mm201in
4,966mm196in
Širina
1,899mm75in
1,833mm72in
Visina
1,496mm59in
1,454mm57in
Međuosovinski razmak
3,035mm119in
2,910mm115in
Prednji trag kotača
1,624mm64in
1,560mm61in
Stražnji trag kotača
1,637mm64in
1,568mm62in
Prtljažnik
510L
388L
Vrata
4
4
Sjedala
4
5
Spremnik goriva
70L
72L

Grafovi performansi

Procjene koristite kao orijentir za usporedbu i provjerite točne podatke prije odluke.

Dyno simulacija

Procijenjene krivulje snage i momenta prema okretajima motora.

Mercedes-Benz S-class (W222) S 350dCadillac CTS III 2.0SnagaMoment
  • Mercedes-Benz S-class (W222) S 350d: Snaga / Moment
  • Cadillac CTS III 2.0: Snaga / Moment
Tablica podataka za Dyno simulacija
AutomobilRPM najveće snageRPM najvećeg momentaMaks. okretaji motora
Mercedes-BenzS-class (W222)S 350d3.400 rpm1.600-2.400 rpm3.650 rpm
CadillacCTS III2.05.600 rpm3.000-4.500 rpm6.400 rpm

Krivulja ubrzanja

Procijenjena brzina kroz vrijeme za odabrane automobile.

Tablica ubrzanja i drag simulacije
MetrikaMercedes-BenzS-class (W222)S 350dCadillacCTS III2.0
Kontrolne točke ubrzanja
0-60 mph
0-97 km/h
6,2 s
6,5 s
0-100 km/h
0-62 mph
6,5 s
6,8 s
0-200 km/h
0-124 mph
20,7 s
23,0 s
Najveća brzina
Bez ograničenja
260 km/h162 mph
Ograničeno
250 km/h155 mph
Ograničeno
250 km/h
155 mph
Drag simulacija
60 ft
18 m
2,6 s
2,6 s
330 ft
101 m
6,5 s
6,6 s
1/8 milje
201 m
9,6 s
9,8 s
1000 ft
305 m
12,3 s
12,5 s
1/4 milje
402 m
14,4 s
14,7 s
Izlazna brzina
1/4 milje
402 m
168 km/h
104 mph
163 km/h
101 mph

Usporedba: Snaga

Stupčasti graf za Snaga. Više je bolje · hp / kW

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
Mercedes-BenzS-class (W222)S 350d
258 hp
192 kW
CadillacCTS III2.0
272 hp
203 kW

Cadillac CTS III 2.0 ima 14 KS više nego Mercedes-Benz S-class (W222) S 350d.

Najveća razlika u snazi je između Mercedes-Benz S-class (W222) S 350d i Cadillac CTS III 2.0: 14 KS (10 kW).

Usporedba: Moment

Stupčasti graf za Moment. Više je bolje · Nm / lb-ft

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
Mercedes-BenzS-class (W222)S 350d
620 Nm
457 lb-ft
CadillacCTS III2.0
400 Nm
295 lb-ft

Usporedba: Masa praznog vozila

Stupčasti graf za Masa praznog vozila. Niže je bolje · kg / lb

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
Mercedes-BenzS-class (W222)S 350d
1.880 kg
4.145 lb
CadillacCTS III2.0
1.651 kg
3.640 lb

Usporedba: Najveća brzina bez blokade

Stupčasti graf za Najveća brzina bez blokade. Više je bolje · km/h / mph

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
Mercedes-BenzS-class (W222)S 350d
Bez ograničenja
260 km/h162 mph
Ograničeno
250 km/h155 mph
CadillacCTS III2.0
250 km/h
155 mph

Usporedba: 0-100 km/h

Stupčasti graf za 0-100 km/h. Niže je bolje · seconds

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
Mercedes-BenzS-class (W222)S 350d6,5 s
CadillacCTS III2.06,8 s

Iako Cadillac CTS III 2.0 ima više snage, Mercedes-Benz S-class (W222) S 350d je brži od 0-100 km/h.

Najveća razlika 0-100 km/h je između Mercedes-Benz S-class (W222) S 350d i Cadillac CTS III 2.0: 0,3 s.

Usporedba: Snaga po masi

Stupčasti graf za Snaga po masi. Više je bolje · hp/t / kW/t

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
Mercedes-BenzS-class (W222)S 350d
137 hp/t
102 kW/t
7,3 kg/hp
CadillacCTS III2.0
165 hp/t
123 kW/t
6,1 kg/hp

Graf performansi

Usporedba normaliziranih ocjena performansi i potrošnje goriva.

Tablica podataka grafa
AutomobilSnagaUbrzanjeNajveća brzina
Mercedes-BenzS-class (W222)S 350d
258 hp
192 kW
6,5 s
Bez ograničenja
260 km/h162 mph
Ograničeno
250 km/h155 mph
CadillacCTS III2.0
272 hp
203 kW
6,8 s
250 km/h
155 mph

Najbolji omjer

Graf s ocjenom performansi na X osi i praktičnosti na Y osi.

Tablica podataka grafa
AutomobilOcjena performansiOcjena praktičnosti
Mercedes-BenzS-class (W222)S 350d
Snaga
258 hp
192 kW
0-100 km/h6,5 s
Najveća brzina
Bez ograničenja
260 km/h162 mph
Ograničeno
250 km/h155 mph
Vrata/sjedala
4 vrata
4 sjedala
Prtljažnik
510 L
18,0 cu ft
Duljina
5.116 mm
201,4 in
Visina
1.496 mm
58,9 in
CadillacCTS III2.0
Snaga
272 hp
203 kW
0-100 km/h6,8 s
Najveća brzina
250 km/h
155 mph
Vrata/sjedala
4 vrata
5 sjedala
Prtljažnik
388 L
13,7 cu ft
Duljina
4.966 mm
195,5 in
Visina
1.454 mm
57,2 in

Detaljna razrada ocjena

Detaljna razrada ocjena
AutomobilMercedes-BenzS-class (W222)S 350dCadillacCTS III2.0
Snaga
258 hp
192 kW
272 hp
203 kW
Moment
620 Nm
457 lb-ft
400 Nm
295 lb-ft
Ubrzanje
6,5 s
6,8 s
Najveća brzina
Bez ograničenja
260 km/h162 mph
Ograničeno
250 km/h155 mph
250 km/h
155 mph
Lakoća
1.880 kg
4.145 lb
1.651 kg
3.640 lb
Potrošnja
5,9 L/100 km
39,9 mpg US
47,9 mpg UK
-
Praktičnost
Vrata/sjedala
4 vrata
4 sjedala
Prtljažnik
510 L
18,0 cu ft
Duljina
5.116 mm
201,4 in
Visina
1.496 mm
58,9 in
Vrata/sjedala
4 vrata
5 sjedala
Prtljažnik
388 L
13,7 cu ft
Duljina
4.966 mm
195,5 in
Visina
1.454 mm
57,2 in
Doseg
1.186 km
737 mi
-
Prtljažnik
510 L
18,0 cu ft
388 L
13,7 cu ft
Snaga po masi
137 hp/t
102 kW/t
7,3 kg/hp
165 hp/t
123 kW/t
6,1 kg/hp
Ukupno
Fiksna ocjena
Fiksna ocjena

Trošak goriva i godišnja vožnja

Procijenite troškove iz kombinirane potrošnje, godišnje kilometraže i cijene goriva u lokalnoj valuti.

Unesite cijenu goriva u lokalnoj valuti, npr. €/L, $/gal, £/L ili drugu lokalnu valutu.

LV = lokalna valuta

Trošak goriva i godišnja vožnja
AutomobilMercedes-Benz S-class (W222) S 350d
Potrošnja5,9 L/100 km39,9 mpg US47,9 mpg UK
Trošak / 100 km10,33 LC100 km
Trošak / 100 mi16,62 LC100 mi
Godišnja potrošnja goriva885 L234 US gal195 UK gal
Godišnji trošak goriva1.549 LC/godina

Izravne usporedbe

Mercedes-Benz S-class (W222) S 350d

  • Ima 220 Nm više
  • Brži je za 0,3 s od 0-100 km/h
  • Ima 10 km/h (6 mph) veću najveću brzinu
  • Ima 122 L veći prtljažnik

Prednosti

  • Najbrži 0-100 km/h u ovoj usporedbi
  • Najveća brzina
  • Najveći moment
  • Najveći prtljažnik

Nedostaci

  • Najmanje snage
  • Najteži

Cadillac CTS III 2.0

  • Ima 14 KS više
  • Lakši je za 229 kg
  • Ima 28 KS/t bolji omjer snage i mase

Prednosti

  • Najviše snage
  • Najlakši
  • Najbolji omjer snage i mase

Nedostaci

  • Najsporiji 0-100 km/h
  • Najniža najveća brzina
  • Najmanji prtljažnik

Odabir automobila

Marka
Model
Generacija
Motor ili izvedba
Mercedes-Benz S-class (W222) S 350d
Cadillac CTS III 2.0
Usporedi odabrane automobile
2 automobila odabrana

Popularne usporedbe

Mercedes-Benz S-class (W222) S 350d vs Cadillac CTS III 2.0 - usporedba automobila - FastVsFaster