Usporedba automobila

BMW i4 (G26) M50 83.9 kWhvsGenesis GV60 Sport Plus 77.4 kWh

Usporedite specifikacije, ubrzanje, potrošnju, dimenzije, praktičnost i procijenjene troškove korištenja.

Nova usporedba

BMW i4 (G26)

M50 83.9 kWh

544 KSElektričniAWDAutomatskiCoupe2021-2024
VS

Pregled usporedbe

Procjene koristite kao orijentir za usporedbu i provjerite točne podatke prije odluke.

Najbolji izbori

BMW i4 (G26) M50 83.9 kWh

  • Najbrži 0-100 km/h
    3,9 s
  • Najveća brzina
    240 km/h
    149 mph Bez ograničenja
    225 km/h
    140 mph Ograničeno
  • Najviše snage
    544 hp
    406 kW
  • Najveći moment
    795 Nm
    586 lb-ft
  • Najbolji omjer snage i mase
    246 hp/t
    183 kW/t
    4,1 kg/hp
  • Najveći prtljažnik
    470 L
  • Najbolja ukupna ocjena
    79/100
  • Najbolja ocjena performansi
    83/100
  • Najbolja ocjena ekonomičnosti
    0/100
  • Najbolja ocjena praktičnosti
    69/100

Usporedba specifikacija

Usporedba specifikacija
ModelBMWi4 (G26)M50 83.9 kWhGenesisGV60Sport Plus 77.4 kWh
Snaga
544hp406kW
490hp365kW
Moment
795Nm586lb-ft
700Nm516lb-ft
Masa praznog vozila
2,215kg4,883lb
2,145kg4,729lb
Najveća dopuštena masa
2,735kg6,030lb
2,660kg5,864lb
Najveća brzina
Bez ograničenja
240 km/h149 mph
Ograničeno
225 km/h140 mph
Izračunato
235 km/h
146 mph
Do 99% najveće brzine
44.0s99% cilj: 238 km/h / 148 mph
Izračunato
49.3s99% cilj: 233 km/h / 145 mph
Izračunato
0-100 km/h
3.9s
4.0s
0-200 km/h
15.2s
Izračunato
17.3s
Izračunato
0-60 mph
3.7s
Izračunato
3.8s
Izračunato
Četvrt milje
12.1s
Izračunato
12.3s
Izračunato
Snaga po masi
246hp/t183kW/t111hp/1000 lb
Izračunato
228hp/t170kW/t104hp/1000 lb
Izračunato
Moment po masi
359Nm/t240lb-ft/ton
Izračunato
326Nm/t218lb-ft/ton
Izračunato
Duljina
4,783mm188in
4,515mm178in
Širina
1,852mm73in
1,890mm74in
Visina
1,448mm57in
1,580mm62in
Međuosovinski razmak
2,856mm112in
2,900mm114in
Prednji trag kotača
1,589mm63in
-
Stražnji trag kotača
1,606mm63in
-
Udaljenost od tla
125mm5in
160mm6in
Prtljažnik
470L
432L
Najveći prtljažnik
1,290L
-
Vrata
5
5
Sjedala
5
5

Grafovi performansi

Procjene koristite kao orijentir za usporedbu i provjerite točne podatke prije odluke.

Krivulja ubrzanja

Procijenjena brzina kroz vrijeme za odabrane automobile.

Tablica ubrzanja i drag simulacije
MetrikaBMWi4 (G26)M50 83.9 kWhGenesisGV60Sport Plus 77.4 kWh
Kontrolne točke ubrzanja
0-60 mph
0-97 km/h
3,7 s
3,8 s
0-100 km/h
0-62 mph
3,9 s
4,0 s
0-200 km/h
0-124 mph
15,2 s
17,3 s
Najveća brzina
Bez ograničenja
240 km/h149 mph
Ograničeno
225 km/h140 mph
Ograničeno
235 km/h
146 mph
Drag simulacija
60 ft
18 m
1,9 s
1,9 s
330 ft
101 m
5,2 s
5,2 s
1/8 milje
201 m
7,8 s
7,9 s
1000 ft
305 m
10,1 s
10,3 s
1/4 milje
402 m
12,1 s
12,3 s
Izlazna brzina
1/4 milje
402 m
185 km/h
115 mph
179 km/h
111 mph

Usporedba: Snaga

Stupčasti graf za Snaga. Više je bolje · hp / kW

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
BMWi4 (G26)M50 83.9 kWh
544 hp
406 kW
GenesisGV60Sport Plus 77.4 kWh
490 hp
365 kW

BMW i4 (G26) M50 83.9 kWh ima 54 KS više nego Genesis GV60 Sport Plus 77.4 kWh.

Najveća razlika u snazi je između Genesis GV60 Sport Plus 77.4 kWh i BMW i4 (G26) M50 83.9 kWh: 54 KS (40 kW).

Usporedba: Moment

Stupčasti graf za Moment. Više je bolje · Nm / lb-ft

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
BMWi4 (G26)M50 83.9 kWh
795 Nm
586 lb-ft
GenesisGV60Sport Plus 77.4 kWh
700 Nm
516 lb-ft

Usporedba: Masa praznog vozila

Stupčasti graf za Masa praznog vozila. Niže je bolje · kg / lb

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
BMWi4 (G26)M50 83.9 kWh
2.215 kg
4.883 lb
GenesisGV60Sport Plus 77.4 kWh
2.145 kg
4.729 lb

Usporedba: Najveća brzina bez blokade

Stupčasti graf za Najveća brzina bez blokade. Više je bolje · km/h / mph

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
BMWi4 (G26)M50 83.9 kWh
Bez ograničenja
240 km/h149 mph
Ograničeno
225 km/h140 mph
GenesisGV60Sport Plus 77.4 kWh
235 km/h
146 mph

Usporedba: 0-100 km/h

Stupčasti graf za 0-100 km/h. Niže je bolje · seconds

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
BMWi4 (G26)M50 83.9 kWh3,9 s
GenesisGV60Sport Plus 77.4 kWh4,0 s

Najveća razlika 0-100 km/h je između BMW i4 (G26) M50 83.9 kWh i Genesis GV60 Sport Plus 77.4 kWh: 0,1 s.

Usporedba: Snaga po masi

Stupčasti graf za Snaga po masi. Više je bolje · hp/t / kW/t

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
BMWi4 (G26)M50 83.9 kWh
246 hp/t
183 kW/t
4,1 kg/hp
GenesisGV60Sport Plus 77.4 kWh
228 hp/t
170 kW/t
4,4 kg/hp

Graf performansi

Usporedba normaliziranih ocjena performansi i potrošnje goriva.

Tablica podataka grafa
AutomobilSnagaUbrzanjeNajveća brzina
BMWi4 (G26)M50 83.9 kWh
544 hp
406 kW
3,9 s
Bez ograničenja
240 km/h149 mph
Ograničeno
225 km/h140 mph
GenesisGV60Sport Plus 77.4 kWh
490 hp
365 kW
4,0 s
235 km/h
146 mph

Najbolji omjer

Graf s ocjenom performansi na X osi i praktičnosti na Y osi.

Tablica podataka grafa
AutomobilOcjena performansiOcjena praktičnosti
BMWi4 (G26)M50 83.9 kWh
Snaga
544 hp
406 kW
0-100 km/h3,9 s
Najveća brzina
Bez ograničenja
240 km/h149 mph
Ograničeno
225 km/h140 mph
Vrata/sjedala
5 vrata
5 sjedala
Prtljažnik
470 L
16,6 cu ft
Duljina
4.783 mm
188,3 in
Visina
1.448 mm
57,0 in
GenesisGV60Sport Plus 77.4 kWh
Snaga
490 hp
365 kW
0-100 km/h4,0 s
Najveća brzina
235 km/h
146 mph
Vrata/sjedala
5 vrata
5 sjedala
Prtljažnik
432 L
15,3 cu ft
Duljina
4.515 mm
177,8 in
Visina
1.580 mm
62,2 in

Detaljna razrada ocjena

Detaljna razrada ocjena
AutomobilBMWi4 (G26)M50 83.9 kWhGenesisGV60Sport Plus 77.4 kWh
Snaga
544 hp
406 kW
490 hp
365 kW
Moment
795 Nm
586 lb-ft
700 Nm
516 lb-ft
Ubrzanje
3,9 s
4,0 s
Najveća brzina
Bez ograničenja
240 km/h149 mph
Ograničeno
225 km/h140 mph
235 km/h
146 mph
Lakoća
2.215 kg
4.883 lb
2.145 kg
4.729 lb
Praktičnost
Vrata/sjedala
5 vrata
5 sjedala
Prtljažnik
470 L
16,6 cu ft
Duljina
4.783 mm
188,3 in
Visina
1.448 mm
57,0 in
Vrata/sjedala
5 vrata
5 sjedala
Prtljažnik
432 L
15,3 cu ft
Duljina
4.515 mm
177,8 in
Visina
1.580 mm
62,2 in
Prtljažnik
470 L
16,6 cu ft
432 L
15,3 cu ft
Snaga po masi
246 hp/t
183 kW/t
4,1 kg/hp
228 hp/t
170 kW/t
4,4 kg/hp
Ukupno
Fiksna ocjena
Fiksna ocjena

Izravne usporedbe

BMW i4 (G26) M50 83.9 kWh

  • Ima 54 KS više
  • Ima 95 Nm više
  • Brži je za 0,1 s od 0-100 km/h
  • Ima 5 km/h (3 mph) veću najveću brzinu
  • Ima 17 KS/t bolji omjer snage i mase
  • Ima 38 L veći prtljažnik

Prednosti

  • Najbrži 0-100 km/h u ovoj usporedbi
  • Najveća brzina
  • Najviše snage
  • Najveći moment
  • Najbolji omjer snage i mase
  • Najveći prtljažnik

Nedostaci

  • Najteži

Odabir automobila

Marka
Model
Generacija
Motor ili izvedba
BMW i4 (G26) M50 83.9 kWh
Genesis GV60 Sport Plus 77.4 kWh
Usporedi odabrane automobile
2 automobila odabrana

Popularne usporedbe

BMW i4 (G26) M50 83.9 kWh vs Genesis GV60 Sport Plus 77.4 kWh - usporedba automobila - FastVsFaster