Usporedba automobila

AUDI A6 Sportback e-tron (GH) 100 kWhvsLand Rover Defender 90 (L663) 5.0 V8 P425

Usporedite specifikacije, ubrzanje, potrošnju, dimenzije, praktičnost i procijenjene troškove korištenja.

Nova usporedba

AUDI A6 Sportback e-tron (GH)

100 kWh

462 KSElektričniAWDAutomatskiLiftback2024-danas
VS

Land Rover Defender 90 (L663)

5.0 V8 P425

426 KS5000 ccmBenzinAWDAutomatskiAtmosferski2024-danas

Pregled usporedbe

Procjene koristite kao orijentir za usporedbu i provjerite točne podatke prije odluke.

Najbolji izbori

AUDI A6 Sportback e-tron (GH) 100 kWh

  • Najbrži 0-100 km/h
    4,5 s
  • Najveća brzina
    220 km/h
    137 mph Bez ograničenja
    210 km/h
    130 mph Ograničeno
  • Najviše snage
    462 hp
    345 kW
  • Najbolji omjer snage i mase
    202 hp/t
    151 kW/t
    4,9 kg/hp
  • Najveći prtljažnik
    502 L
  • Najbolja ukupna ocjena
    77/100
  • Najbolja ocjena performansi
    75/100
  • Najbolja ocjena praktičnosti
    80/100

Usporedba specifikacija

Usporedba specifikacija
ModelAUDIA6 Sportback e-tron (GH)100 kWhLand RoverDefender 90 (L663)5.0 V8 P425
Snaga
462hp345kW
426hp318kW
Moment-
550Nm406lb-ft
Masa praznog vozila
2,285kg5,038lb
2,225kg4,905lb
Najveća dopuštena masa
2,860kg6,305lb
3,040kg6,702lb
Najveća brzina
Bez ograničenja
220 km/h137 mph
Ograničeno
210 km/h130 mph
Izračunato
209 km/h
130 mph
Do 99% najveće brzine
55.1s99% cilj: 218 km/h / 135 mph
Izračunato
64.9s99% cilj: 207 km/h / 129 mph
Izračunato
0-100 km/h
4.5s
5.6s
0-200 km/h
24.6s
Izračunato
40.3s
Izračunato
0-60 mph
4.2s
Izračunato
5.3s
Izračunato
Potrošnja goriva-
14.5L/100 km16.2mpg US19.5mpg UK
Četvrt milje
12.9s
Izračunato
14.0s
Izračunato
Snaga po masi
202hp/t151kW/t92hp/1000 lb
Izračunato
191hp/t143kW/t87hp/1000 lb
Izračunato
Moment po masi-
247Nm/t165lb-ft/ton
Izračunato
Procijenjeni doseg-
621km386mi
Izračunato
Zapremina-
5,000cc305cu in
Duljina
4,928mm194in
4,583mm180in
Širina
1,923mm76in
-
Visina
1,487mm59in
1,969mm78in
Međuosovinski razmak
2,946mm116in
2,587mm102in
Prednji trag kotača
1,663mm65in
1,706mm67in
Stražnji trag kotača
1,621mm64in
1,702mm67in
Udaljenost od tla-
295mm12in
Prtljažnik
502L
397L
Najveći prtljažnik
1,330L
1,563L
Vrata
5
3
Sjedala
5
5
Spremnik goriva-
90L

Grafovi performansi

Procjene koristite kao orijentir za usporedbu i provjerite točne podatke prije odluke.

Krivulja ubrzanja

Procijenjena brzina kroz vrijeme za odabrane automobile.

Tablica ubrzanja i drag simulacije
MetrikaAUDIA6 Sportback e-tron (GH)100 kWhLand RoverDefender 90 (L663)5.0 V8 P425
Kontrolne točke ubrzanja
0-60 mph
0-97 km/h
4,2 s
5,3 s
0-100 km/h
0-62 mph
4,5 s
5,6 s
0-200 km/h
0-124 mph
24,6 s
40,3 s
Najveća brzina
Bez ograničenja
220 km/h137 mph
Ograničeno
210 km/h130 mph
Ograničeno
209 km/h
130 mph
Drag simulacija
60 ft
18 m
1,9 s
2,1 s
330 ft
101 m
5,4 s
5,8 s
1/8 milje
201 m
8,2 s
8,9 s
1000 ft
305 m
10,8 s
11,7 s
1/4 milje
402 m
12,9 s
14,0 s
Izlazna brzina
1/4 milje
402 m
167 km/h
104 mph
155 km/h
96 mph

Usporedba: Snaga

Stupčasti graf za Snaga. Više je bolje · hp / kW

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
AUDIA6 Sportback e-tron (GH)100 kWh
462 hp
345 kW
Land RoverDefender 90 (L663)5.0 V8 P425
426 hp
318 kW

AUDI A6 Sportback e-tron (GH) 100 kWh ima 36 KS više nego Land Rover Defender 90 (L663) 5.0 V8 P425.

Najveća razlika u snazi je između Land Rover Defender 90 (L663) 5.0 V8 P425 i AUDI A6 Sportback e-tron (GH) 100 kWh: 36 KS (27 kW).

Usporedba: Masa praznog vozila

Stupčasti graf za Masa praznog vozila. Niže je bolje · kg / lb

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
AUDIA6 Sportback e-tron (GH)100 kWh
2.285 kg
5.038 lb
Land RoverDefender 90 (L663)5.0 V8 P425
2.225 kg
4.905 lb

Usporedba: Najveća brzina bez blokade

Stupčasti graf za Najveća brzina bez blokade. Više je bolje · km/h / mph

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
AUDIA6 Sportback e-tron (GH)100 kWh
Bez ograničenja
220 km/h137 mph
Ograničeno
210 km/h130 mph
Land RoverDefender 90 (L663)5.0 V8 P425
209 km/h
130 mph

Usporedba: 0-100 km/h

Stupčasti graf za 0-100 km/h. Niže je bolje · seconds

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
AUDIA6 Sportback e-tron (GH)100 kWh4,5 s
Land RoverDefender 90 (L663)5.0 V8 P4255,6 s

Najveća razlika 0-100 km/h je između AUDI A6 Sportback e-tron (GH) 100 kWh i Land Rover Defender 90 (L663) 5.0 V8 P425: 1,1 s.

Usporedba: Snaga po masi

Stupčasti graf za Snaga po masi. Više je bolje · hp/t / kW/t

Tablica podataka grafa
AutomobilVrijednost
AUDIA6 Sportback e-tron (GH)100 kWh
202 hp/t
151 kW/t
4,9 kg/hp
Land RoverDefender 90 (L663)5.0 V8 P425
191 hp/t
143 kW/t
5,2 kg/hp

Graf performansi

Usporedba normaliziranih ocjena performansi i potrošnje goriva.

Tablica podataka grafa
AutomobilSnagaUbrzanjeNajveća brzina
AUDIA6 Sportback e-tron (GH)100 kWh
462 hp
345 kW
4,5 s
Bez ograničenja
220 km/h137 mph
Ograničeno
210 km/h130 mph
Land RoverDefender 90 (L663)5.0 V8 P425
426 hp
318 kW
5,6 s
209 km/h
130 mph

Najbolji omjer

Graf s ocjenom performansi na X osi i praktičnosti na Y osi.

Tablica podataka grafa
AutomobilOcjena performansiOcjena praktičnosti
AUDIA6 Sportback e-tron (GH)100 kWh
Snaga
462 hp
345 kW
0-100 km/h4,5 s
Najveća brzina
Bez ograničenja
220 km/h137 mph
Ograničeno
210 km/h130 mph
Vrata/sjedala
5 vrata
5 sjedala
Prtljažnik
502 L
17,7 cu ft
Duljina
4.928 mm
194,0 in
Visina
1.487 mm
58,5 in
Land RoverDefender 90 (L663)5.0 V8 P425
Snaga
426 hp
318 kW
0-100 km/h5,6 s
Najveća brzina
209 km/h
130 mph
Vrata/sjedala
3 vrata
5 sjedala
Prtljažnik
397 L
14,0 cu ft
Duljina
4.583 mm
180,4 in
Visina
1.969 mm
77,5 in

Detaljna razrada ocjena

Detaljna razrada ocjena
AutomobilAUDIA6 Sportback e-tron (GH)100 kWhLand RoverDefender 90 (L663)5.0 V8 P425
Snaga
462 hp
345 kW
426 hp
318 kW
Moment
-
550 Nm
406 lb-ft
Ubrzanje
4,5 s
5,6 s
Najveća brzina
Bez ograničenja
220 km/h137 mph
Ograničeno
210 km/h130 mph
209 km/h
130 mph
Lakoća
2.285 kg
5.038 lb
2.225 kg
4.905 lb
Potrošnja
-
14,5 L/100 km
16,2 mpg US
19,5 mpg UK
Praktičnost
Vrata/sjedala
5 vrata
5 sjedala
Prtljažnik
502 L
17,7 cu ft
Duljina
4.928 mm
194,0 in
Visina
1.487 mm
58,5 in
Vrata/sjedala
3 vrata
5 sjedala
Prtljažnik
397 L
14,0 cu ft
Duljina
4.583 mm
180,4 in
Visina
1.969 mm
77,5 in
Doseg
-
621 km
386 mi
Prtljažnik
502 L
17,7 cu ft
397 L
14,0 cu ft
Snaga po masi
202 hp/t
151 kW/t
4,9 kg/hp
191 hp/t
143 kW/t
5,2 kg/hp
Ukupno
Fiksna ocjena
Fiksna ocjena

Trošak goriva i godišnja vožnja

Procijenite troškove iz kombinirane potrošnje, godišnje kilometraže i cijene goriva u lokalnoj valuti.

Unesite cijenu goriva u lokalnoj valuti, npr. €/L, $/gal, £/L ili drugu lokalnu valutu.

LV = lokalna valuta

Trošak goriva i godišnja vožnja
AutomobilLand Rover Defender 90 (L663) 5.0 V8 P425
Potrošnja14,5 L/100 km16,2 mpg US19,5 mpg UK
Trošak / 100 km25,38 LC100 km
Trošak / 100 mi40,84 LC100 mi
Godišnja potrošnja goriva2.175 L575 US gal478 UK gal
Godišnji trošak goriva3.806 LC/godina

Izravne usporedbe

AUDI A6 Sportback e-tron (GH) 100 kWh

  • Ima 36 KS više
  • Brži je za 1,1 s od 0-100 km/h
  • Ima 11 km/h (7 mph) veću najveću brzinu
  • Ima 11 KS/t bolji omjer snage i mase
  • Ima 105 L veći prtljažnik

Prednosti

  • Najbrži 0-100 km/h u ovoj usporedbi
  • Najveća brzina
  • Najviše snage
  • Najbolji omjer snage i mase
  • Najveći prtljažnik

Nedostaci

  • Najteži

Odabir automobila

Marka
Model
Generacija
Motor ili izvedba
AUDI A6 Sportback e-tron (GH) 100 kWh
Land Rover Defender 90 (L663) 5.0 V8 P425
Usporedi odabrane automobile
2 automobila odabrana

Popularne usporedbe

AUDI A6 Sportback e-tron (GH) 100 kWh vs Land Rover Defender 90 (L663) 5.0 V8 P425 - usporedba automobila - FastVsFaster