Slike se možda ne odnose na točnu varijantu vozila.

Mercedes-Benz A-class Sedan (V177)

A 200d (Stage 3)

233 KS1950 ccmDizelAWDDCTTurboLimuzina2019-2022
0-100 km/h 6,4 s
Najveća brzina
268 km/h
167 mph

Performanse

Performanse
Snaga150 KS / Stage 3: 233 KS190 KS / Stage 3: 295 KS
Moment
512Nm378lb-ft+192 Nm
Zapremina
1,950cc119cu in
Masa praznog vozila
1,505kg3,318lb
Najveća dopuštena masa
2,010kg4,431lb
Snaga po masi
154hp/t115kW/t70hp/1000 lb
Izračunato
Moment po masi
340Nm/t228lb-ft/ton
Izračunato
0-100 km/h
6.4s-2.0 s
0-200 km/h
18.8s-13.6 s
Izračunato
0-60 mph
6.1s-1.9 s
Izračunato
Četvrt milje
14.2s-1.8 s
Izračunato
Najveća brzina
268 km/h
167 mph
+41 km/h
Do 99% najveće brzine
63.1s99% cilj: 265 km/h / 165 mph-8.8 s
Izračunato

Potrošnja i doseg

Potrošnja i doseg
Potrošnja goriva
4.9L/100 km48mpg US57.6mpg UK
Gradska potrošnja
6L/100 km39.2mpg US47.1mpg UK
Otvorena cesta
4.2L/100 km56mpg US67.3mpg UK
Spremnik goriva
51L
Procijenjeni doseg
1,041km647mi
Izračunato

Motor i pogon

Motor i pogon
GorivoBenzinDizel
MjenjačRučniDCT
MotorOM 654.920
Tip karoserijeLimuzina
Punjenje motoraTurbo
PogonAWD
Stupnjevi prijenosa8 brzina
Položaj motoraFront, Transverse
Konfiguracija motoraInline
Cilindri4
Ventili po cilindru4

Dimenzije i prostor

Dimenzije i prostor
Duljina
4,549mm179in
Širina
1,796mm71in
Visina
1,446mm57in
Međuosovinski razmak
2,729mm107in
Prednji trag kotača
1,567mm62in
Stražnji trag kotača
1,567mm62in
Udaljenost od tla
104mm4in
Prtljažnik
395L
Vrata
4
Sjedala
5

Graf performansi

Automobil uspoređen s medijanom ocjena u bazi.

Snaga usporedba

Automobil uspoređen s medijanom baze za Snaga. Više je bolje · hp / kW

Snaga usporedba
AutomobilVrijednost
Mercedes-BenzA-class Sedan (V177)A 200d (Stage 3)
233 hp
173 kW
Medijan baze
261 hp
195 kW

0-100 km/h usporedba

Automobil uspoređen s medijanom baze za 0-100 km/h. Niže je bolje · s

0-100 km/h usporedba
AutomobilVrijednost
Mercedes-BenzA-class Sedan (V177)A 200d (Stage 3)6.4 s
Medijan baze6.4 s

Najveća brzina usporedba

Automobil uspoređen s medijanom baze za Najveća brzina. Više je bolje · km/h / mph

Najveća brzina usporedba
AutomobilVrijednost
Mercedes-BenzA-class Sedan (V177)A 200d (Stage 3)
268 km/h
167 mph
Medijan baze
242 km/h
150 mph

Potrošnja goriva usporedba

Automobil uspoređen s medijanom baze za Potrošnja goriva. Niže je bolje · L/100 km / mpg US / mpg UK

Potrošnja goriva usporedba
AutomobilVrijednost
Mercedes-BenzA-class Sedan (V177)A 200d (Stage 3)
4.9 L/100 km
48.0 mpg US
57.6 mpg UK
Medijan baze
7.4 L/100 km
31.8 mpg US
38.2 mpg UK

Trošak goriva i godišnja vožnja

Procijenite troškove iz kombinirane potrošnje, godišnje kilometraže i cijene goriva u lokalnoj valuti.

Unesite cijenu goriva u lokalnoj valuti, npr. €/L, $/gal, £/L ili drugu lokalnu valutu.

LV = lokalna valuta

Trošak goriva i godišnja vožnja
AutomobilMercedes-Benz A-class Sedan (V177) A 200d (Stage 3)
Potrošnja4,9 L/100 km48 mpg US57,6 mpg UK
Trošak / 100 km8,58 LC100 km
Trošak / 100 mi13,80 LC100 mi
Godišnja potrošnja goriva735 L194 US gal162 UK gal
Godišnji trošak goriva1.286 LC/godina

Dyno simulacija

Procijenjene krivulje snage i momenta prema okretajima motora.

Mercedes-Benz A-class Sedan (V177) A 200d (Stage 3)SnagaMoment
  • Mercedes-Benz A-class Sedan (V177) A 200d (Stage 3): Snaga / Moment
Tablica podataka za Dyno simulacija
AutomobilRPM najveće snageRPM najvećeg momentaMaks. okretaji motora
Mercedes-BenzA-class Sedan (V177)A 200d (Stage 3)4.000 rpm1.400 rpm4.250 rpm

Odabir automobila

Marka
Model
Generacija
Motor ili izvedba
Mercedes-Benz A-class Sedan (V177) A 200d
Usporedi odabrane automobile
1 automobil odabran

Popularne usporedbe

Mercedes-Benz A-class Sedan (V177) A 200d · Stage 3 - FastVsFaster