Porovnání aut

Mercedes-Benz GLC Coupe (C254) GLC 300dvsMercedes-Benz GLC Coupe (C253) · Facelift 2019 GLC 300d

Porovnávejte specifikace, zrychlení, spotřebu, rozměry, praktičnost a odhadované provozní náklady vedle sebe.

Nové porovnání

Mercedes-Benz GLC Coupe (C254)

GLC 300d

269 hp1993 cm³DieselPohon všech kolAutomatickáTwin-turboKupé2023-současnost
VS

Mercedes-Benz GLC Coupe (C253) · Facelift 2019

GLC 300d

245 hp1950 cm³DieselPohon všech kolAutomatickáPřeplňovaný turbodmychadlemKupé2019-2023

Přehled porovnání

Používejte odhady jako orientační porovnání a před rozhodnutím si ověřte přesné údaje.

Nejlepší volby

Mercedes-Benz GLC Coupe (C254) GLC 300d

  • Nejrychlejší 0-100 km/h
    6,4 s
  • Nejrychlejší maximální rychlost
    249 km/h
    155 mph
  • Nejsilnější
    269 hp
    201 kW
  • Nejvyšší točivý moment
    550 Nm
    406 lb-ft
  • Nejlepší odhadovaný dojezd
    1 016 km
    632 mi
  • Největší kufr
    545 L
  • Nejlepší celkové skóre
    65/100
  • Nejlepší skóre výkonu
    62/100
  • Nejlepší skóre praktičnosti
    72/100

Porovnání specifikací

Porovnání specifikací
ModelMercedes-BenzGLC Coupe (C254)GLC 300dMercedes-BenzGLC Coupe (C253)Facelift 2019GLC 300d
Výkon
269hp201kW
245hp183kW
Točivý moment
550Nm406lb-ft
500Nm369lb-ft
Pohotovostní hmotnost
2,045kg4,508lb
1,800kg3,968lb
Celková hmotnost
2,570kg5,666lb
2,530kg5,578lb
Maximální rychlost
249 km/h
155 mph
233 km/h
145 mph
Na 99 % maximální rychlosti
106.1sCíl 99 %: 247 km/h / 153 mph
Vypočtené
92.8sCíl 99 %: 231 km/h / 143 mph
Vypočtené
0-100 km/h
6.4s
6.6s
0-200 km/h
28.0s
Vypočtené
31.7s
Vypočtené
0-60 mph
6.0s
Vypočtené
6.2s
Vypočtené
Spotřeba paliva
6.1L/100 km38.6mpg US46.3mpg UK
6L/100 km39.2mpg US47.1mpg UK
Spotřeba ve městě-
7.4L/100 km31.8mpg US38.2mpg UK
Spotřeba na dálnici-
5.4L/100 km43.6mpg US52.3mpg UK
Čtvrt míle
14.5s
Vypočtené
14.7s
Vypočtené
Poměr výkon/hmotnost
132hp/t98kW/t60hp/1000 lb
Vypočtené
136hp/t101kW/t62hp/1000 lb
Vypočtené
Poměr točivý moment/hmotnost
269Nm/t180lb-ft/ton
Vypočtené
278Nm/t186lb-ft/ton
Vypočtené
Odhadovaný dojezd
1,016km632mi
Vypočtené
833km518mi
Vypočtené
Zdvihový objem
1,993cc122cu in
1,950cc119cu in
Délka
4,769mm188in
4,731mm186in
Šířka
1,920mm76in
1,890mm74in
Výška
1,606mm63in
1,600mm63in
Rozvor
2,888mm114in
2,873mm113in
Rozchod vpředu
1,628mm64in
1,621mm64in
Rozchod vzadu
1,642mm65in
-
Světlá výška
158mm6in
128mm5in
Objem zavazadlového prostoru
545L
500L
Max. objem zavazadlového prostoru
1,490L
1,400L
Dveře
5
5
Místa
5
5
Palivová nádrž
62L
50L
Emise CO2-
159g/km

Grafy výkonu

Používejte odhady jako orientační porovnání a před rozhodnutím si ověřte přesné údaje.

Simulace na brzdě

Odhadované křivky výkonu a točivého momentu ve stylu sériového auta podle otáček motoru.

Mercedes-Benz GLC Coupe (C254) GLC 300dMercedes-Benz GLC Coupe (C253) Facelift 2019 GLC 300dVýkonTočivý moment
  • Mercedes-Benz GLC Coupe (C254) GLC 300d: Výkon / Točivý moment
  • Mercedes-Benz GLC Coupe (C253) Facelift 2019 GLC 300d: Výkon / Točivý moment
Tabulka dat: Simulace na brzdě
VozidloMax. výkon při otáčkáchMax. točivý moment při otáčkáchMaximální otáčky motoru
Mercedes-BenzGLC Coupe (C254)GLC 300d4 200 rpm1 800-2 200 rpm4 450 rpm
Mercedes-BenzGLC Coupe (C253)Facelift 2019GLC 300d-1 600-2 400 rpm2 650 rpm

Křivka zrychlení

Odhadovaná rychlost v čase pro vybraná vozidla.

Tabulka zrychlení a drag race
ParametrMercedes-BenzGLC Coupe (C254)GLC 300dMercedes-BenzGLC Coupe (C253)Facelift 2019GLC 300d
Kontrolní body zrychlení
0-60 mph
0-97 km/h
6,0 s
6,2 s
0-100 km/h
0-62 mph
6,4 s
6,6 s
0-200 km/h
0-124 mph
28,0 s
31,7 s
Maximální rychlost
249 km/h
155 mph
233 km/h
145 mph
Simulace drag race
60 ft
18 m
2,2 s
2,3 s
330 ft
101 m
6,2 s
6,2 s
1/8 míle
201 m
9,4 s
9,5 s
1000 ft
305 m
12,2 s
12,3 s
1/4 míle
402 m
14,5 s
14,7 s
Rychlost na konci
1/4 míle
402 m
155 km/h
96 mph
152 km/h
95 mph

Porovnání Výkon

Sloupcový graf porovnání parametru Výkon. Vyšší je lepší · hp / kW

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzGLC Coupe (C254)GLC 300d
269 hp
201 kW
Mercedes-BenzGLC Coupe (C253)Facelift 2019GLC 300d
245 hp
183 kW

Mercedes-Benz GLC Coupe (C254) GLC 300d má o 24 hp více než Mercedes-Benz GLC Coupe (C253) Facelift 2019 GLC 300d.

Největší rozdíl výkonu je mezi Mercedes-Benz GLC Coupe (C253) Facelift 2019 GLC 300d a Mercedes-Benz GLC Coupe (C254) GLC 300d: 24 hp (18 kW).

Porovnání Točivý moment

Sloupcový graf porovnání parametru Točivý moment. Vyšší je lepší · Nm / lb-ft

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzGLC Coupe (C254)GLC 300d
550 Nm
406 lb-ft
Mercedes-BenzGLC Coupe (C253)Facelift 2019GLC 300d
500 Nm
369 lb-ft

Porovnání Pohotovostní hmotnost

Sloupcový graf porovnání parametru Pohotovostní hmotnost. Nižší je lepší · kg / lb

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzGLC Coupe (C254)GLC 300d
2 045 kg
4 508 lb
Mercedes-BenzGLC Coupe (C253)Facelift 2019GLC 300d
1 800 kg
3 968 lb

Porovnání Maximální rychlost bez omezovače

Sloupcový graf porovnání parametru Maximální rychlost bez omezovače. Vyšší je lepší · km/h / mph

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzGLC Coupe (C254)GLC 300d
249 km/h
155 mph
Mercedes-BenzGLC Coupe (C253)Facelift 2019GLC 300d
233 km/h
145 mph

Porovnání 0-100 km/h

Sloupcový graf porovnání parametru 0-100 km/h. Nižší je lepší · seconds

Největší rozdíl 0-100 km/h je mezi Mercedes-Benz GLC Coupe (C254) GLC 300d a Mercedes-Benz GLC Coupe (C253) Facelift 2019 GLC 300d: 0,2 s.

Porovnání Spotřeba paliva

Sloupcový graf porovnání parametru Spotřeba paliva. Nižší je lepší · L/100 km / mpg US / mpg UK

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzGLC Coupe (C254)GLC 300d
6,1 L/100 km
38,6 mpg US
46,3 mpg UK
Mercedes-BenzGLC Coupe (C253)Facelift 2019GLC 300d
6,0 L/100 km
39,2 mpg US
47,1 mpg UK

Porovnání Poměr výkon/hmotnost

Sloupcový graf porovnání parametru Poměr výkon/hmotnost. Vyšší je lepší · hp/t / kW/t

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzGLC Coupe (C254)GLC 300d
132 hp/t
98 kW/t
7,6 kg/hp
Mercedes-BenzGLC Coupe (C253)Facelift 2019GLC 300d
136 hp/t
101 kW/t
7,3 kg/hp

Porovnání Odhadovaný dojezd

Sloupcový graf porovnání parametru Odhadovaný dojezd. Vyšší je lepší · km / mi

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzGLC Coupe (C254)GLC 300d
1 016 km
632 mi
Mercedes-BenzGLC Coupe (C253)Facelift 2019GLC 300d
833 km
518 mi

Pavoučí graf výkonu

Radarový graf porovnávající normalizované výsledky výkonu a spotřeby paliva.

Datová tabulka grafu
VozidloVýkonZrychleníMaximální rychlost
Mercedes-BenzGLC Coupe (C254)GLC 300d
269 hp
201 kW
6,4 s
249 km/h
155 mph
Mercedes-BenzGLC Coupe (C253)Facelift 2019GLC 300d
245 hp
183 kW
6,6 s
233 km/h
145 mph

Nejatraktivnější kvadrant

Bodový graf s výsledkem výkonu na ose X a výsledkem praktičnosti na ose Y.

Datová tabulka grafu
VozidloVýsledek výkonuVýsledek praktičnosti
Mercedes-BenzGLC Coupe (C254)GLC 300d
Výkon
269 hp
201 kW
0-100 km/h6,4 s
Maximální rychlost
249 km/h
155 mph
Dveře/místa
5 dveře
5 místa
Kufr
545 L
19,2 cu ft
Délka
4 769 mm
187,8 in
Výška
1 606 mm
63,2 in
Mercedes-BenzGLC Coupe (C253)Facelift 2019GLC 300d
Výkon
245 hp
183 kW
0-100 km/h6,6 s
Maximální rychlost
233 km/h
145 mph
Dveře/místa
5 dveře
5 místa
Kufr
500 L
17,7 cu ft
Délka
4 731 mm
186,3 in
Výška
1 600 mm
63,0 in

Výkon vs úspornost

Auta blíže k pravému hornímu rohu spojují silnější výkon s lepší úsporností.

Tabulka dat: Výkon vs úspornost
VozidloVýsledek výkonuVýsledek úspornosti
Mercedes-BenzGLC Coupe (C254)GLC 300d
Výkon
269 hp
201 kW
0-100 km/h6,4 s
Maximální rychlost
249 km/h
155 mph
6,1 L/100 km
38,6 mpg US
46,3 mpg UK
Mercedes-BenzGLC Coupe (C253)Facelift 2019GLC 300d
Výkon
245 hp
183 kW
0-100 km/h6,6 s
Maximální rychlost
233 km/h
145 mph
6,0 L/100 km
39,2 mpg US
47,1 mpg UK

Mercedes-Benz GLC Coupe (C254) GLC 300d je nejblíže cíli rovnováhy v pravém horním rohu pro výkon a úspornost.

Zrychlení vs spotřeba paliva

Auta blíže k levému dolnímu rohu nabízejí lepší kombinaci rychlého zrychlení a nízké spotřeby.

Tabulka dat: Zrychlení vs spotřeba paliva
VozidloSpotřeba paliva, L/100 km0-100 km/h, s
Mercedes-BenzGLC Coupe (C254)GLC 300d
6,1 L/100 km
38,6 mpg US
46,3 mpg UK
6,4 s
Mercedes-BenzGLC Coupe (C253)Facelift 2019GLC 300d
6,0 L/100 km
39,2 mpg US
47,1 mpg UK
6,6 s

Poměr výkonu k hmotnosti vs spotřeba paliva

Zvýrazněná oblast upřednostňuje vyšší poměr výkonu k hmotnosti při nižší kombinované spotřebě paliva.

Tabulka dat: Poměr výkonu k hmotnosti vs spotřeba paliva
VozidloPoměr výkonu k hmotnosti, hp/tSpotřeba paliva, L/100 km
Mercedes-BenzGLC Coupe (C254)GLC 300d
132 hp/t
98 kW/t
7,6 kg/hp
6,1 L/100 km
38,6 mpg US
46,3 mpg UK
Mercedes-BenzGLC Coupe (C253)Facelift 2019GLC 300d
136 hp/t
101 kW/t
7,3 kg/hp
6,0 L/100 km
39,2 mpg US
47,1 mpg UK

Podrobný rozpis skóre

Podrobný rozpis skóre
VozidloMercedes-BenzGLC Coupe (C254)GLC 300dMercedes-BenzGLC Coupe (C253)Facelift 2019GLC 300d
Výkon
269 hp
201 kW
245 hp
183 kW
Točivý moment
550 Nm
406 lb-ft
500 Nm
369 lb-ft
Zrychlení
6,4 s
6,6 s
Maximální rychlost
249 km/h
155 mph
233 km/h
145 mph
Lehkost
2 045 kg
4 508 lb
1 800 kg
3 968 lb
Spotřeba paliva
6,1 L/100 km
38,6 mpg US
46,3 mpg UK
6,0 L/100 km
39,2 mpg US
47,1 mpg UK
Praktičnost
Dveře/místa
5 dveře
5 místa
Kufr
545 L
19,2 cu ft
Délka
4 769 mm
187,8 in
Výška
1 606 mm
63,2 in
Dveře/místa
5 dveře
5 místa
Kufr
500 L
17,7 cu ft
Délka
4 731 mm
186,3 in
Výška
1 600 mm
63,0 in
Skóre dojezdu
1 016 km
632 mi
833 km
518 mi
Skóre CO2
-
159 g/km
Skóre kufru
545 L
19,2 cu ft
500 L
17,7 cu ft
Skóre poměru výkonu k hmotnosti
132 hp/t
98 kW/t
7,6 kg/hp
136 hp/t
101 kW/t
7,3 kg/hp
Celkem
Fixní skóre
Fixní skóre

Náklady na palivo a roční provoz

Odhadněte provozní náklady z kombinované spotřeby, ročního nájezdu a ceny paliva v místní měně.

Zadejte cenu paliva v místní měně, například €/L, $/gal, £/L nebo jakoukoli jinou místní měnu.

LC = místní měna

Náklady na palivo a roční provoz
VozidloMercedes-Benz GLC Coupe (C254) GLC 300dMercedes-Benz GLC Coupe (C253) Facelift 2019 GLC 300d
Spotřeba6,1 L/100 km38,6 mpg US46,3 mpg UK6 L/100 km39,2 mpg US47,1 mpg UK
Cena / 100 km10,67 LC100 km10,50 LC100 km
Cena / 100 mi17,18 LC100 mi16,90 LC100 mi
Roční spotřeba paliva915 L242 US gal201 UK gal900 L238 US gal198 UK gal
Roční náklady na palivo1 601 LC/rok1 575 LC/rok

Přímá srovnání

Mercedes-Benz GLC Coupe (C254) GLC 300d

  • Má o 24 hp více
  • Má o 50 Nm více
  • Je o 0,2 s rychlejší v 0-100 km/h
  • Má o 16 km/h (10 mph) vyšší maximální rychlost
  • Má odhadovaný dojezd delší o 183 km (114 mi)
  • Má o 45 L větší kufr

Klady

  • Nejrychlejší 0-100 km/h v tomto srovnání
  • Nejvyšší maximální rychlost
  • Nejsilnější
  • Nejvyšší točivý moment
  • Nejlepší odhadovaný dojezd
  • Největší kufr

Zápory

  • Nejvyšší kombinovaná spotřeba paliva
  • Nejtěžší

Mercedes-Benz GLC Coupe (C253) Facelift 2019 GLC 300d

  • Je o 245 kg lehčí
  • Spotřebuje o 0,1 L/100 km méně paliva
  • Má o 5 hp/t lepší poměr výkonu k hmotnosti

Klady

  • Nejlehčí
  • Nejnižší kombinovaná spotřeba paliva
  • Nejlepší poměr výkonu k hmotnosti

Zápory

  • Nejpomalejší 0-100 km/h
  • Nejnižší výkon
  • Nejnižší maximální rychlost
  • Nejmenší kufr

Vybrat auta k porovnání

Značka
Model
Generace
Motor nebo verze
Mercedes-Benz GLC Coupe (C254) GLC 300d
Mercedes-Benz GLC Coupe (C253) GLC 300d
Porovnat vybraná auta
2 vozidla vybrána

Oblíbená srovnání

Mercedes-Benz GLC Coupe (C254) GLC 300d vs Mercedes-Benz GLC Coupe (C253) · Facelift 2019 GLC 300d - porovnání aut - FastVsFaster