Porovnání aut

Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 350 100 kWhvsOnvo L60 60 kWh

Porovnávejte specifikace, zrychlení, spotřebu, rozměry, praktičnost a odhadované provozní náklady vedle sebe.

Nové porovnání

Mercedes-Benz EQE SUV (X294)

EQE 350 100 kWh

320 hpElektrickýPohon všech kolAutomatickáSUV2025-současnost
VS

Onvo L60

60 kWh

326 hpElektrickýZadní náhonAutomatickáSUV2024-současnost

Přehled porovnání

Používejte odhady jako orientační porovnání a před rozhodnutím si ověřte přesné údaje.

Nejlepší volby

Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 350 100 kWh

  • Nejrychlejší maximální rychlost
    220 km/h
    137 mph Neomezená
    210 km/h
    130 mph Omezená
  • Nejvyšší točivý moment
    765 Nm
    564 lb-ft
  • Největší kufr
    520 L
  • Nejlepší celkové skóre
    71/100
  • Nejlepší skóre výkonu
    65/100
  • Nejlepší skóre úspornosti
    0/100
  • Nejlepší skóre praktičnosti
    85/100

Onvo L60 60 kWh

  • Nejrychlejší 0-100 km/h
    5,9 s
  • Nejsilnější
    326 hp
    243 kW
  • Nejlehčí
    1 900 kg
    4 189 lb
  • Nejlepší poměr výkonu k hmotnosti
    172 hp/t
    128 kW/t
    5,8 kg/hp

Porovnání specifikací

Porovnání specifikací
ModelMercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350 100 kWhOnvoL6060 kWh
Výkon
320hp239kW
326hp243kW
Točivý moment
765Nm564lb-ft
305Nm225lb-ft
Pohotovostní hmotnost
2,744kg6,049lb
1,900kg4,189lb
Celková hmotnost
3,175kg7,000lb
2,320kg5,115lb
Maximální rychlost
Neomezená
220 km/h137 mph
Omezená
210 km/h130 mph
Vypočtené
Neomezená
210 km/h130 mph
Omezená
200 km/h124 mph
Vypočtené
Na 99 % maximální rychlosti
65.3sCíl 99 %: 218 km/h / 135 mph
Vypočtené
48.7sCíl 99 %: 208 km/h / 129 mph
Vypočtené
0-100 km/h
6.0s
5.9s
0-200 km/h
30.3s
Vypočtené
31.2s
Vypočtené
0-60 mph
5.7s
Vypočtené
5.6s
Vypočtené
Čtvrt míle
14.2s
Vypočtené
14.1s
Vypočtené
Poměr výkon/hmotnost
117hp/t87kW/t53hp/1000 lb
Vypočtené
172hp/t128kW/t78hp/1000 lb
Vypočtené
Poměr točivý moment/hmotnost
279Nm/t187lb-ft/ton
Vypočtené
161Nm/t107lb-ft/ton
Vypočtené
Délka
4,863mm191in
4,828mm190in
Šířka
1,940mm76in
1,930mm76in
Výška
1,685mm66in
1,616mm64in
Rozvor
3,030mm119in
2,950mm116in
Rozchod vpředu
1,650mm65in
1,666mm66in
Rozchod vzadu
1,663mm65in
1,677mm66in
Světlá výška
181mm7in
175mm7in
Objem zavazadlového prostoru
520L
495L
Max. objem zavazadlového prostoru
1,675L
1,505L
Dveře
5
5
Místa
5
5

Grafy výkonu

Používejte odhady jako orientační porovnání a před rozhodnutím si ověřte přesné údaje.

Křivka zrychlení

Odhadovaná rychlost v čase pro vybraná vozidla.

Tabulka zrychlení a drag race
ParametrMercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350 100 kWhOnvoL6060 kWh
Kontrolní body zrychlení
0-60 mph
0-97 km/h
5,7 s
5,6 s
0-100 km/h
0-62 mph
6,0 s
5,9 s
0-200 km/h
0-124 mph
30,3 s
31,2 s
Maximální rychlost
Neomezená
220 km/h137 mph
Omezená
210 km/h130 mph
Pravděpodobně omezená
Neomezená
210 km/h130 mph
Omezená
200 km/h124 mph
Pravděpodobně omezená
Simulace drag race
60 ft
18 m
2,3 s
2,4 s
330 ft
101 m
6,1 s
6,1 s
1/8 míle
201 m
9,2 s
9,2 s
1000 ft
305 m
11,9 s
11,9 s
1/4 míle
402 m
14,2 s
14,1 s
Rychlost na konci
1/4 míle
402 m
158 km/h
98 mph
161 km/h
100 mph

Porovnání Výkon

Sloupcový graf porovnání parametru Výkon. Vyšší je lepší · hp / kW

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350 100 kWh
320 hp
239 kW
OnvoL6060 kWh
326 hp
243 kW

Onvo L60 60 kWh má o 6 hp více než Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 350 100 kWh.

Největší rozdíl výkonu je mezi Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 350 100 kWh a Onvo L60 60 kWh: 6 hp (4 kW).

Porovnání Točivý moment

Sloupcový graf porovnání parametru Točivý moment. Vyšší je lepší · Nm / lb-ft

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350 100 kWh
765 Nm
564 lb-ft
OnvoL6060 kWh
305 Nm
225 lb-ft

Porovnání Pohotovostní hmotnost

Sloupcový graf porovnání parametru Pohotovostní hmotnost. Nižší je lepší · kg / lb

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350 100 kWh
2 744 kg
6 049 lb
OnvoL6060 kWh
1 900 kg
4 189 lb

Porovnání Maximální rychlost bez omezovače

Sloupcový graf porovnání parametru Maximální rychlost bez omezovače. Vyšší je lepší · km/h / mph

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350 100 kWh
Neomezená
220 km/h137 mph
Omezená
210 km/h130 mph
OnvoL6060 kWh
Neomezená
210 km/h130 mph
Omezená
200 km/h124 mph

Porovnání 0-100 km/h

Sloupcový graf porovnání parametru 0-100 km/h. Nižší je lepší · seconds

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350 100 kWh6,0 s
OnvoL6060 kWh5,9 s

Největší rozdíl 0-100 km/h je mezi Onvo L60 60 kWh a Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 350 100 kWh: 0,1 s.

Porovnání Poměr výkon/hmotnost

Sloupcový graf porovnání parametru Poměr výkon/hmotnost. Vyšší je lepší · hp/t / kW/t

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350 100 kWh
117 hp/t
87 kW/t
8,6 kg/hp
OnvoL6060 kWh
172 hp/t
128 kW/t
5,8 kg/hp

Pavoučí graf výkonu

Radarový graf porovnávající normalizované výsledky výkonu a spotřeby paliva.

Datová tabulka grafu
VozidloVýkonZrychleníMaximální rychlost
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350 100 kWh
320 hp
239 kW
6,0 s
Neomezená
220 km/h137 mph
Omezená
210 km/h130 mph
OnvoL6060 kWh
326 hp
243 kW
5,9 s
Neomezená
210 km/h130 mph
Omezená
200 km/h124 mph

Nejatraktivnější kvadrant

Bodový graf s výsledkem výkonu na ose X a výsledkem praktičnosti na ose Y.

Datová tabulka grafu
VozidloVýsledek výkonuVýsledek praktičnosti
Mercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350 100 kWh
Výkon
320 hp
239 kW
0-100 km/h6,0 s
Maximální rychlost
Neomezená
220 km/h137 mph
Omezená
210 km/h130 mph
Dveře/místa
5 dveře
5 místa
Kufr
520 L
18,4 cu ft
Délka
4 863 mm
191,5 in
Výška
1 685 mm
66,3 in
OnvoL6060 kWh
Výkon
326 hp
243 kW
0-100 km/h5,9 s
Maximální rychlost
Neomezená
210 km/h130 mph
Omezená
200 km/h124 mph
Dveře/místa
5 dveře
5 místa
Kufr
495 L
17,5 cu ft
Délka
4 828 mm
190,1 in
Výška
1 616 mm
63,6 in

Podrobný rozpis skóre

Podrobný rozpis skóre
VozidloMercedes-BenzEQE SUV (X294)EQE 350 100 kWhOnvoL6060 kWh
Výkon
320 hp
239 kW
326 hp
243 kW
Točivý moment
765 Nm
564 lb-ft
305 Nm
225 lb-ft
Zrychlení
6,0 s
5,9 s
Maximální rychlost
Neomezená
220 km/h137 mph
Omezená
210 km/h130 mph
Neomezená
210 km/h130 mph
Omezená
200 km/h124 mph
Lehkost
2 744 kg
6 049 lb
1 900 kg
4 189 lb
Praktičnost
Dveře/místa
5 dveře
5 místa
Kufr
520 L
18,4 cu ft
Délka
4 863 mm
191,5 in
Výška
1 685 mm
66,3 in
Dveře/místa
5 dveře
5 místa
Kufr
495 L
17,5 cu ft
Délka
4 828 mm
190,1 in
Výška
1 616 mm
63,6 in
Skóre kufru
520 L
18,4 cu ft
495 L
17,5 cu ft
Skóre poměru výkonu k hmotnosti
117 hp/t
87 kW/t
8,6 kg/hp
172 hp/t
128 kW/t
5,8 kg/hp
Celkem
Fixní skóre
Fixní skóre

Přímá srovnání

Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 350 100 kWh

  • Má o 460 Nm více
  • Má o 10 km/h (6 mph) vyšší maximální rychlost
  • Má o 25 L větší kufr

Klady

  • Nejvyšší maximální rychlost
  • Nejvyšší točivý moment
  • Největší kufr

Zápory

  • Nejpomalejší 0-100 km/h
  • Nejnižší výkon
  • Nejtěžší

Onvo L60 60 kWh

  • Má o 6 hp více
  • Je o 844 kg lehčí
  • Je o 0,1 s rychlejší v 0-100 km/h
  • Má o 55 hp/t lepší poměr výkonu k hmotnosti

Klady

  • Nejrychlejší 0-100 km/h v tomto srovnání
  • Nejsilnější
  • Nejlehčí
  • Nejlepší poměr výkonu k hmotnosti

Zápory

  • Nejnižší maximální rychlost
  • Nejmenší kufr

Vybrat auta k porovnání

Značka
Model
Generace
Motor nebo verze
Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 350 100 kWh
Onvo L60 60 kWh
Porovnat vybraná auta
2 vozidla vybrána

Oblíbená srovnání

Mercedes-Benz EQE SUV (X294) EQE 350 100 kWh vs Onvo L60 60 kWh - porovnání aut - FastVsFaster