Porovnání aut

Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) CLE 220dvsMercedes-Benz CLE Cabriolet (A236) CLE 220d

Porovnávejte specifikace, zrychlení, spotřebu, rozměry, praktičnost a odhadované provozní náklady vedle sebe.

Nové porovnání

Mercedes-Benz CLE Coupe (C236)

CLE 220d

197 hp1993 cm³DieselZadní náhonAutomatickáPřeplňovaný turbodmychadlemKupé2023-současnost
VS

Mercedes-Benz CLE Cabriolet (A236)

CLE 220d

197 hp1993 cm³DieselZadní náhonAutomatickáPřeplňovaný turbodmychadlemKabriolet / convertible2024-současnost

Přehled porovnání

Používejte odhady jako orientační porovnání a před rozhodnutím si ověřte přesné údaje.

Nejlepší volby

Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) CLE 220d

  • Nejrychlejší 0-100 km/h
    7,5 s
  • Nejrychlejší maximální rychlost
    238 km/h
    148 mph
  • Nejsilnější
    197 hp
    147 kW
  • Nejvyšší točivý moment
    440 Nm
    325 lb-ft
  • Nejlehčí
    1 795 kg
    3 957 lb
  • Nejlepší poměr výkonu k hmotnosti
    110 hp/t
    82 kW/t
    9,1 kg/hp
  • Nejnižší kombinovaná spotřeba paliva
    5,2 L/100 km
    45,2 mpg US
    54,3 mpg UK
  • Nejlepší odhadovaný dojezd
    1 269 km
    789 mi
  • Největší kufr
    420 L
  • Nejlepší celkové skóre
    53/100
  • Nejlepší skóre výkonu
    53/100
  • Nejlepší skóre úspornosti
    93/100
  • Nejlepší skóre praktičnosti
    53/100

Porovnání specifikací

Porovnání specifikací
ModelMercedes-BenzCLE Coupe (C236)CLE 220dMercedes-BenzCLE Cabriolet (A236)CLE 220d
Výkon
197hp147kW
197hp147kW
Točivý moment
440Nm325lb-ft
440Nm325lb-ft
Pohotovostní hmotnost
1,795kg3,957lb
1,925kg4,244lb
Celková hmotnost
2,345kg5,170lb
2,435kg5,368lb
Maximální rychlost
238 km/h
148 mph
234 km/h
145 mph
Na 99 % maximální rychlosti
103.6sCíl 99 %: 236 km/h / 146 mph
Vypočtené
112.8sCíl 99 %: 232 km/h / 144 mph
Vypočtené
0-100 km/h
7.5s
7.9s
0-200 km/h
33.4s
Vypočtené
37.7s
Vypočtené
0-60 mph
7.1s
Vypočtené
7.5s
Vypočtené
Spotřeba paliva
5.2L/100 km45.2mpg US54.3mpg UK
5.4L/100 km43.6mpg US52.3mpg UK
Čtvrt míle
15.4s
Vypočtené
15.7s
Vypočtené
Poměr výkon/hmotnost
110hp/t82kW/t50hp/1000 lb
Vypočtené
102hp/t76kW/t46hp/1000 lb
Vypočtené
Poměr točivý moment/hmotnost
245Nm/t164lb-ft/ton
Vypočtené
229Nm/t153lb-ft/ton
Vypočtené
Odhadovaný dojezd
1,269km789mi
Vypočtené
1,222km759mi
Vypočtené
Zdvihový objem
1,993cc122cu in
1,993cc122cu in
Délka
4,850mm191in
4,850mm191in
Šířka
1,860mm73in
1,861mm73in
Výška
1,428mm56in
1,424mm56in
Rozvor
2,865mm113in
2,865mm113in
Rozchod vpředu
1,605mm63in
1,605mm63in
Rozchod vzadu
1,616mm64in
1,616mm64in
Světlá výška-
111mm4in
Objem zavazadlového prostoru
420L
295L
Max. objem zavazadlového prostoru-
385L
Dveře
2
2
Místa
4
4
Palivová nádrž
66L
66L

Grafy výkonu

Používejte odhady jako orientační porovnání a před rozhodnutím si ověřte přesné údaje.

Simulace na brzdě

Odhadované křivky výkonu a točivého momentu ve stylu sériového auta podle otáček motoru.

Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) CLE 220dMercedes-Benz CLE Cabriolet (A236) CLE 220dVýkonTočivý moment
  • Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) CLE 220d: Výkon / Točivý moment
  • Mercedes-Benz CLE Cabriolet (A236) CLE 220d: Výkon / Točivý moment
Tabulka dat: Simulace na brzdě
VozidloMax. výkon při otáčkáchMax. točivý moment při otáčkáchMaximální otáčky motoru
Mercedes-BenzCLE Coupe (C236)CLE 220d3 600 rpm1 800-2 800 rpm3 850 rpm
Mercedes-BenzCLE Cabriolet (A236)CLE 220d3 600 rpm1 800-2 800 rpm3 850 rpm

Křivka zrychlení

Odhadovaná rychlost v čase pro vybraná vozidla.

Tabulka zrychlení a drag race
ParametrMercedes-BenzCLE Coupe (C236)CLE 220dMercedes-BenzCLE Cabriolet (A236)CLE 220d
Kontrolní body zrychlení
0-60 mph
0-97 km/h
7,1 s
7,5 s
0-100 km/h
0-62 mph
7,5 s
7,9 s
0-200 km/h
0-124 mph
33,4 s
37,7 s
Maximální rychlost
238 km/h
148 mph
234 km/h
145 mph
Simulace drag race
60 ft
18 m
2,5 s
2,5 s
330 ft
101 m
6,6 s
6,7 s
1/8 míle
201 m
10,0 s
10,2 s
1000 ft
305 m
12,9 s
13,2 s
1/4 míle
402 m
15,4 s
15,7 s
Rychlost na konci
1/4 míle
402 m
149 km/h
92 mph
145 km/h
90 mph

Porovnání Výkon

Sloupcový graf porovnání parametru Výkon. Vyšší je lepší · hp / kW

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzCLE Coupe (C236)CLE 220d
197 hp
147 kW
Mercedes-BenzCLE Cabriolet (A236)CLE 220d
197 hp
147 kW

Porovnání Točivý moment

Sloupcový graf porovnání parametru Točivý moment. Vyšší je lepší · Nm / lb-ft

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzCLE Coupe (C236)CLE 220d
440 Nm
325 lb-ft
Mercedes-BenzCLE Cabriolet (A236)CLE 220d
440 Nm
325 lb-ft

Porovnání Pohotovostní hmotnost

Sloupcový graf porovnání parametru Pohotovostní hmotnost. Nižší je lepší · kg / lb

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzCLE Coupe (C236)CLE 220d
1 795 kg
3 957 lb
Mercedes-BenzCLE Cabriolet (A236)CLE 220d
1 925 kg
4 244 lb

Porovnání Maximální rychlost bez omezovače

Sloupcový graf porovnání parametru Maximální rychlost bez omezovače. Vyšší je lepší · km/h / mph

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzCLE Coupe (C236)CLE 220d
238 km/h
148 mph
Mercedes-BenzCLE Cabriolet (A236)CLE 220d
234 km/h
145 mph

Porovnání 0-100 km/h

Sloupcový graf porovnání parametru 0-100 km/h. Nižší je lepší · seconds

Největší rozdíl 0-100 km/h je mezi Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) CLE 220d a Mercedes-Benz CLE Cabriolet (A236) CLE 220d: 0,4 s.

Porovnání Spotřeba paliva

Sloupcový graf porovnání parametru Spotřeba paliva. Nižší je lepší · L/100 km / mpg US / mpg UK

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzCLE Coupe (C236)CLE 220d
5,2 L/100 km
45,2 mpg US
54,3 mpg UK
Mercedes-BenzCLE Cabriolet (A236)CLE 220d
5,4 L/100 km
43,6 mpg US
52,3 mpg UK

Porovnání Poměr výkon/hmotnost

Sloupcový graf porovnání parametru Poměr výkon/hmotnost. Vyšší je lepší · hp/t / kW/t

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzCLE Coupe (C236)CLE 220d
110 hp/t
82 kW/t
9,1 kg/hp
Mercedes-BenzCLE Cabriolet (A236)CLE 220d
102 hp/t
76 kW/t
9,8 kg/hp

Porovnání Odhadovaný dojezd

Sloupcový graf porovnání parametru Odhadovaný dojezd. Vyšší je lepší · km / mi

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzCLE Coupe (C236)CLE 220d
1 269 km
789 mi
Mercedes-BenzCLE Cabriolet (A236)CLE 220d
1 222 km
759 mi

Pavoučí graf výkonu

Radarový graf porovnávající normalizované výsledky výkonu a spotřeby paliva.

Datová tabulka grafu
VozidloVýkonZrychleníMaximální rychlost
Mercedes-BenzCLE Coupe (C236)CLE 220d
197 hp
147 kW
7,5 s
238 km/h
148 mph
Mercedes-BenzCLE Cabriolet (A236)CLE 220d
197 hp
147 kW
7,9 s
234 km/h
145 mph

Nejatraktivnější kvadrant

Bodový graf s výsledkem výkonu na ose X a výsledkem praktičnosti na ose Y.

Datová tabulka grafu
VozidloVýsledek výkonuVýsledek praktičnosti
Mercedes-BenzCLE Coupe (C236)CLE 220d
Výkon
197 hp
147 kW
0-100 km/h7,5 s
Maximální rychlost
238 km/h
148 mph
Dveře/místa
2 dveře
4 místa
Kufr
420 L
14,8 cu ft
Délka
4 850 mm
190,9 in
Výška
1 428 mm
56,2 in
Mercedes-BenzCLE Cabriolet (A236)CLE 220d
Výkon
197 hp
147 kW
0-100 km/h7,9 s
Maximální rychlost
234 km/h
145 mph
Dveře/místa
2 dveře
4 místa
Kufr
295 L
10,4 cu ft
Délka
4 850 mm
190,9 in
Výška
1 424 mm
56,1 in

Výkon vs úspornost

Auta blíže k pravému hornímu rohu spojují silnější výkon s lepší úsporností.

Tabulka dat: Výkon vs úspornost
VozidloVýsledek výkonuVýsledek úspornosti
Mercedes-BenzCLE Coupe (C236)CLE 220d
Výkon
197 hp
147 kW
0-100 km/h7,5 s
Maximální rychlost
238 km/h
148 mph
5,2 L/100 km
45,2 mpg US
54,3 mpg UK
Mercedes-BenzCLE Cabriolet (A236)CLE 220d
Výkon
197 hp
147 kW
0-100 km/h7,9 s
Maximální rychlost
234 km/h
145 mph
5,4 L/100 km
43,6 mpg US
52,3 mpg UK

Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) CLE 220d je nejblíže cíli rovnováhy v pravém horním rohu pro výkon a úspornost.

Zrychlení vs spotřeba paliva

Auta blíže k levému dolnímu rohu nabízejí lepší kombinaci rychlého zrychlení a nízké spotřeby.

Tabulka dat: Zrychlení vs spotřeba paliva
VozidloSpotřeba paliva, L/100 km0-100 km/h, s
Mercedes-BenzCLE Coupe (C236)CLE 220d
5,2 L/100 km
45,2 mpg US
54,3 mpg UK
7,5 s
Mercedes-BenzCLE Cabriolet (A236)CLE 220d
5,4 L/100 km
43,6 mpg US
52,3 mpg UK
7,9 s

Poměr výkonu k hmotnosti vs spotřeba paliva

Zvýrazněná oblast upřednostňuje vyšší poměr výkonu k hmotnosti při nižší kombinované spotřebě paliva.

Tabulka dat: Poměr výkonu k hmotnosti vs spotřeba paliva
VozidloPoměr výkonu k hmotnosti, hp/tSpotřeba paliva, L/100 km
Mercedes-BenzCLE Coupe (C236)CLE 220d
110 hp/t
82 kW/t
9,1 kg/hp
5,2 L/100 km
45,2 mpg US
54,3 mpg UK
Mercedes-BenzCLE Cabriolet (A236)CLE 220d
102 hp/t
76 kW/t
9,8 kg/hp
5,4 L/100 km
43,6 mpg US
52,3 mpg UK

Podrobný rozpis skóre

Podrobný rozpis skóre
VozidloMercedes-BenzCLE Coupe (C236)CLE 220dMercedes-BenzCLE Cabriolet (A236)CLE 220d
Výkon
197 hp
147 kW
197 hp
147 kW
Točivý moment
440 Nm
325 lb-ft
440 Nm
325 lb-ft
Zrychlení
7,5 s
7,9 s
Maximální rychlost
238 km/h
148 mph
234 km/h
145 mph
Lehkost
1 795 kg
3 957 lb
1 925 kg
4 244 lb
Spotřeba paliva
5,2 L/100 km
45,2 mpg US
54,3 mpg UK
5,4 L/100 km
43,6 mpg US
52,3 mpg UK
Praktičnost
Dveře/místa
2 dveře
4 místa
Kufr
420 L
14,8 cu ft
Délka
4 850 mm
190,9 in
Výška
1 428 mm
56,2 in
Dveře/místa
2 dveře
4 místa
Kufr
295 L
10,4 cu ft
Délka
4 850 mm
190,9 in
Výška
1 424 mm
56,1 in
Skóre dojezdu
1 269 km
789 mi
1 222 km
759 mi
Skóre kufru
420 L
14,8 cu ft
295 L
10,4 cu ft
Skóre poměru výkonu k hmotnosti
110 hp/t
82 kW/t
9,1 kg/hp
102 hp/t
76 kW/t
9,8 kg/hp
Celkem
Fixní skóre
Fixní skóre

Náklady na palivo a roční provoz

Odhadněte provozní náklady z kombinované spotřeby, ročního nájezdu a ceny paliva v místní měně.

Zadejte cenu paliva v místní měně, například €/L, $/gal, £/L nebo jakoukoli jinou místní měnu.

LC = místní měna

Náklady na palivo a roční provoz
VozidloMercedes-Benz CLE Coupe (C236) CLE 220dMercedes-Benz CLE Cabriolet (A236) CLE 220d
Spotřeba5,2 L/100 km45,2 mpg US54,3 mpg UK5,4 L/100 km43,6 mpg US52,3 mpg UK
Cena / 100 km9,10 LC100 km9,45 LC100 km
Cena / 100 mi14,65 LC100 mi15,21 LC100 mi
Roční spotřeba paliva780 L206 US gal172 UK gal810 L214 US gal178 UK gal
Roční náklady na palivo1 365 LC/rok1 418 LC/rok

Přímá srovnání

Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) CLE 220d

  • Je o 130 kg lehčí
  • Je o 0,4 s rychlejší v 0-100 km/h
  • Má o 4 km/h (2 mph) vyšší maximální rychlost
  • Spotřebuje o 0,2 L/100 km méně paliva
  • Má o 7 hp/t lepší poměr výkonu k hmotnosti
  • Má odhadovaný dojezd delší o 47 km (29 mi)
  • Má o 125 L větší kufr

Klady

  • Nejrychlejší 0-100 km/h v tomto srovnání
  • Nejvyšší maximální rychlost
  • Nejsilnější
  • Nejvyšší točivý moment
  • Nejlehčí
  • Nejnižší kombinovaná spotřeba paliva
  • Nejlepší poměr výkonu k hmotnosti
  • Nejlepší odhadovaný dojezd
  • Největší kufr

Mercedes-Benz CLE Cabriolet (A236) CLE 220d

V dostupných datech nejsou žádné měřitelné výhody.

Zápory

  • Nejpomalejší 0-100 km/h
  • Nejvyšší kombinovaná spotřeba paliva
  • Nejtěžší
  • Nejnižší maximální rychlost
  • Nejmenší kufr

Vybrat auta k porovnání

Značka
Model
Generace
Motor nebo verze
Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) CLE 220d
Mercedes-Benz CLE Cabriolet (A236) CLE 220d
Porovnat vybraná auta
2 vozidla vybrána

Oblíbená srovnání

Mercedes-Benz CLE Coupe (C236) CLE 220d vs Mercedes-Benz CLE Cabriolet (A236) CLE 220d - porovnání aut - FastVsFaster