Porovnání aut

Mercedes-Benz C-class (W205) AMG C 43 V6vsVolvo S60 II · Facelift 2013 Polestar 2.0 T6

Porovnávejte specifikace, zrychlení, spotřebu, rozměry, praktičnost a odhadované provozní náklady vedle sebe.

Nové porovnání

Mercedes-Benz C-class (W205)

AMG C 43 V6

367 hp2996 cm³BenzínPohon všech kolAutomatickáTwin-turboSedan2016-2018
VS

Volvo S60 II · Facelift 2013

Polestar 2.0 T6

367 hp1969 cm³BenzínPohon všech kolAutomatickáTurbo + kompresorSedan2016-2018

Přehled porovnání

Používejte odhady jako orientační porovnání a před rozhodnutím si ověřte přesné údaje.

Nejlepší volby

Mercedes-Benz C-class (W205) AMG C 43 V6

  • Nejrychlejší 0-100 km/h
    4,7 s
  • Nejrychlejší maximální rychlost
    265 km/h
    165 mph Neomezená
    250 km/h
    155 mph Omezená
  • Nejsilnější
    367 hp
    274 kW
  • Nejvyšší točivý moment
    520 Nm
    384 lb-ft
  • Nejlehčí
    1 615 kg
    3 560 lb
  • Nejlepší poměr výkonu k hmotnosti
    227 hp/t
    169 kW/t
    4,4 kg/hp
  • Nejlepší celkové skóre
    75/100
  • Nejlepší skóre výkonu
    74/100
  • Nejlepší skóre praktičnosti
    77/100

Volvo S60 II Facelift 2013 Polestar 2.0 T6

  • Nejnižší kombinovaná spotřeba paliva
    7,8 L/100 km
    30,2 mpg US
    36,2 mpg UK
  • Nejnižší městská spotřeba
    10,5 L/100 km
    22,4 mpg US
    26,9 mpg UK
  • Nejnižší dálniční spotřeba
    6,3 L/100 km
    37,3 mpg US
    44,8 mpg UK
  • Nejlepší odhadovaný dojezd
    865 km
    538 mi
  • Nejlepší skóre úspornosti
    86/100

Porovnání specifikací

Porovnání specifikací
ModelMercedes-BenzC-class (W205)AMG C 43 V6VolvoS60 IIFacelift 2013Polestar 2.0 T6
Výkon
367hp274kW
367hp274kW
Točivý moment
520Nm384lb-ft
470Nm347lb-ft
Pohotovostní hmotnost
1,615kg3,560lb
1,676kg3,695lb
Celková hmotnost
2,225kg4,905lb
2,180kg4,806lb
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Vypočtené
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Vypočtené
Na 99 % maximální rychlosti
44.4sCíl 99 %: 262 km/h / 163 mph
Vypočtené
45.6sCíl 99 %: 262 km/h / 163 mph
Vypočtené
0-100 km/h
4.7s
4.7s
0-200 km/h
13.8s
Vypočtené
13.9s
Vypočtené
0-60 mph
4.5s
Vypočtené
4.5s
Vypočtené
Spotřeba paliva
8L/100 km29.4mpg US35.3mpg UK
7.8L/100 km30.2mpg US36.2mpg UK
Spotřeba ve městě
10.8L/100 km21.8mpg US26.2mpg UK
10.5L/100 km22.4mpg US26.9mpg UK
Spotřeba na dálnici
6.4L/100 km36.8mpg US44.1mpg UK
6.3L/100 km37.3mpg US44.8mpg UK
Čtvrt míle
12.6s
Vypočtené
12.6s
Vypočtené
Poměr výkon/hmotnost
227hp/t169kW/t103hp/1000 lb
Vypočtené
219hp/t163kW/t99hp/1000 lb
Vypočtené
Poměr točivý moment/hmotnost
322Nm/t215lb-ft/ton
Vypočtené
280Nm/t188lb-ft/ton
Vypočtené
Odhadovaný dojezd
825km513mi
Vypočtené
865km538mi
Vypočtené
Zdvihový objem
2,996cc183cu in
1,969cc120cu in
Délka
4,756mm187in
4,635mm182in
Šířka
1,839mm72in
1,865mm73in
Výška
1,426mm56in
1,484mm58in
Rozvor
2,840mm112in
2,776mm109in
Rozchod vpředu
1,609mm63in
1,578mm62in
Rozchod vzadu
1,546mm61in
1,575mm62in
Světlá výška-
124mm5in
Objem zavazadlového prostoru-
380L
Dveře
4
4
Místa
5
5
Palivová nádrž
66L
68L
Emise CO2
183g/km
-

Grafy výkonu

Používejte odhady jako orientační porovnání a před rozhodnutím si ověřte přesné údaje.

Simulace na brzdě

Odhadované křivky výkonu a točivého momentu ve stylu sériového auta podle otáček motoru.

Mercedes-Benz C-class (W205) AMG C 43 V6Volvo S60 II Facelift 2013 Polestar 2.0 T6VýkonTočivý moment
  • Mercedes-Benz C-class (W205) AMG C 43 V6: Výkon / Točivý moment
  • Volvo S60 II Facelift 2013 Polestar 2.0 T6: Výkon / Točivý moment
Tabulka dat: Simulace na brzdě
VozidloMax. výkon při otáčkáchMax. točivý moment při otáčkáchMaximální otáčky motoru
Mercedes-BenzC-class (W205)AMG C 43 V65 500-6 000 rpm2 000-4 200 rpm6 250 rpm
VolvoS60 IIFacelift 2013Polestar 2.0 T66 000 rpm3 100-5 100 rpm7 000 rpm

Křivka zrychlení

Odhadovaná rychlost v čase pro vybraná vozidla.

Tabulka zrychlení a drag race
ParametrMercedes-BenzC-class (W205)AMG C 43 V6VolvoS60 IIFacelift 2013Polestar 2.0 T6
Kontrolní body zrychlení
0-60 mph
0-97 km/h
4,5 s
4,5 s
0-100 km/h
0-62 mph
4,7 s
4,7 s
0-200 km/h
0-124 mph
13,8 s
13,9 s
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Pravděpodobně omezená
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Omezená
Simulace drag race
60 ft
18 m
2,3 s
2,3 s
330 ft
101 m
5,7 s
5,7 s
1/8 míle
201 m
8,4 s
8,4 s
1000 ft
305 m
10,7 s
10,7 s
1/4 míle
402 m
12,6 s
12,6 s
Rychlost na konci
1/4 míle
402 m
192 km/h
119 mph
191 km/h
118 mph

Porovnání Výkon

Sloupcový graf porovnání parametru Výkon. Vyšší je lepší · hp / kW

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzC-class (W205)AMG C 43 V6
367 hp
274 kW
VolvoS60 IIFacelift 2013Polestar 2.0 T6
367 hp
274 kW

Porovnání Točivý moment

Sloupcový graf porovnání parametru Točivý moment. Vyšší je lepší · Nm / lb-ft

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzC-class (W205)AMG C 43 V6
520 Nm
384 lb-ft
VolvoS60 IIFacelift 2013Polestar 2.0 T6
470 Nm
347 lb-ft

Porovnání Pohotovostní hmotnost

Sloupcový graf porovnání parametru Pohotovostní hmotnost. Nižší je lepší · kg / lb

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzC-class (W205)AMG C 43 V6
1 615 kg
3 560 lb
VolvoS60 IIFacelift 2013Polestar 2.0 T6
1 676 kg
3 695 lb

Porovnání Maximální rychlost bez omezovače

Sloupcový graf porovnání parametru Maximální rychlost bez omezovače. Vyšší je lepší · km/h / mph

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzC-class (W205)AMG C 43 V6
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
VolvoS60 IIFacelift 2013Polestar 2.0 T6
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph

Porovnání 0-100 km/h

Sloupcový graf porovnání parametru 0-100 km/h. Nižší je lepší · seconds

Porovnání Spotřeba paliva

Sloupcový graf porovnání parametru Spotřeba paliva. Nižší je lepší · L/100 km / mpg US / mpg UK

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzC-class (W205)AMG C 43 V6
8,0 L/100 km
29,4 mpg US
35,3 mpg UK
VolvoS60 IIFacelift 2013Polestar 2.0 T6
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK

Porovnání Poměr výkon/hmotnost

Sloupcový graf porovnání parametru Poměr výkon/hmotnost. Vyšší je lepší · hp/t / kW/t

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzC-class (W205)AMG C 43 V6
227 hp/t
169 kW/t
4,4 kg/hp
VolvoS60 IIFacelift 2013Polestar 2.0 T6
219 hp/t
163 kW/t
4,6 kg/hp

Porovnání Odhadovaný dojezd

Sloupcový graf porovnání parametru Odhadovaný dojezd. Vyšší je lepší · km / mi

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
Mercedes-BenzC-class (W205)AMG C 43 V6
825 km
513 mi
VolvoS60 IIFacelift 2013Polestar 2.0 T6
865 km
538 mi

Pavoučí graf výkonu

Radarový graf porovnávající normalizované výsledky výkonu a spotřeby paliva.

Datová tabulka grafu
VozidloVýkonZrychleníMaximální rychlost
Mercedes-BenzC-class (W205)AMG C 43 V6
367 hp
274 kW
4,7 s
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
VolvoS60 IIFacelift 2013Polestar 2.0 T6
367 hp
274 kW
4,7 s
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph

Nejatraktivnější kvadrant

Bodový graf s výsledkem výkonu na ose X a výsledkem praktičnosti na ose Y.

Datová tabulka grafu
VozidloVýsledek výkonuVýsledek praktičnosti
Mercedes-BenzC-class (W205)AMG C 43 V6
Výkon
367 hp
274 kW
0-100 km/h4,7 s
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Dveře/místa
4 dveře
5 místa
Kufr-
Délka
4 756 mm
187,2 in
Výška
1 426 mm
56,1 in
VolvoS60 IIFacelift 2013Polestar 2.0 T6
Výkon
367 hp
274 kW
0-100 km/h4,7 s
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Dveře/místa
4 dveře
5 místa
Kufr
380 L
13,4 cu ft
Délka
4 635 mm
182,5 in
Výška
1 484 mm
58,4 in

Výkon vs úspornost

Auta blíže k pravému hornímu rohu spojují silnější výkon s lepší úsporností.

Tabulka dat: Výkon vs úspornost
VozidloVýsledek výkonuVýsledek úspornosti
Mercedes-BenzC-class (W205)AMG C 43 V6
Výkon
367 hp
274 kW
0-100 km/h4,7 s
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
8,0 L/100 km
29,4 mpg US
35,3 mpg UK
VolvoS60 IIFacelift 2013Polestar 2.0 T6
Výkon
367 hp
274 kW
0-100 km/h4,7 s
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK

Mercedes-Benz C-class (W205) AMG C 43 V6 je nejblíže cíli rovnováhy v pravém horním rohu pro výkon a úspornost.

Zrychlení vs spotřeba paliva

Auta blíže k levému dolnímu rohu nabízejí lepší kombinaci rychlého zrychlení a nízké spotřeby.

Tabulka dat: Zrychlení vs spotřeba paliva
VozidloSpotřeba paliva, L/100 km0-100 km/h, s
Mercedes-BenzC-class (W205)AMG C 43 V6
8,0 L/100 km
29,4 mpg US
35,3 mpg UK
4,7 s
VolvoS60 IIFacelift 2013Polestar 2.0 T6
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK
4,7 s

Poměr výkonu k hmotnosti vs spotřeba paliva

Zvýrazněná oblast upřednostňuje vyšší poměr výkonu k hmotnosti při nižší kombinované spotřebě paliva.

Tabulka dat: Poměr výkonu k hmotnosti vs spotřeba paliva
VozidloPoměr výkonu k hmotnosti, hp/tSpotřeba paliva, L/100 km
Mercedes-BenzC-class (W205)AMG C 43 V6
227 hp/t
169 kW/t
4,4 kg/hp
8,0 L/100 km
29,4 mpg US
35,3 mpg UK
VolvoS60 IIFacelift 2013Polestar 2.0 T6
219 hp/t
163 kW/t
4,6 kg/hp
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK

Podrobný rozpis skóre

Podrobný rozpis skóre
VozidloMercedes-BenzC-class (W205)AMG C 43 V6VolvoS60 IIFacelift 2013Polestar 2.0 T6
Výkon
367 hp
274 kW
367 hp
274 kW
Točivý moment
520 Nm
384 lb-ft
470 Nm
347 lb-ft
Zrychlení
4,7 s
4,7 s
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Lehkost
1 615 kg
3 560 lb
1 676 kg
3 695 lb
Spotřeba paliva
8,0 L/100 km
29,4 mpg US
35,3 mpg UK
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK
Praktičnost
Dveře/místa
4 dveře
5 místa
Kufr-
Délka
4 756 mm
187,2 in
Výška
1 426 mm
56,1 in
Dveře/místa
4 dveře
5 místa
Kufr
380 L
13,4 cu ft
Délka
4 635 mm
182,5 in
Výška
1 484 mm
58,4 in
Skóre dojezdu
825 km
513 mi
865 km
538 mi
Skóre CO2
183 g/km
-
Skóre kufru
-
380 L
13,4 cu ft
Skóre poměru výkonu k hmotnosti
227 hp/t
169 kW/t
4,4 kg/hp
219 hp/t
163 kW/t
4,6 kg/hp
Celkem
Fixní skóre
Fixní skóre

Náklady na palivo a roční provoz

Odhadněte provozní náklady z kombinované spotřeby, ročního nájezdu a ceny paliva v místní měně.

Zadejte cenu paliva v místní měně, například €/L, $/gal, £/L nebo jakoukoli jinou místní měnu.

LC = místní měna

Náklady na palivo a roční provoz
VozidloMercedes-Benz C-class (W205) AMG C 43 V6Volvo S60 II Facelift 2013 Polestar 2.0 T6
Spotřeba8 L/100 km29,4 mpg US35,3 mpg UK7,8 L/100 km30,2 mpg US36,2 mpg UK
Cena / 100 km14,00 LC100 km13,65 LC100 km
Cena / 100 mi22,53 LC100 mi21,97 LC100 mi
Roční spotřeba paliva1 200 L317 US gal264 UK gal1 170 L309 US gal257 UK gal
Roční náklady na palivo2 100 LC/rok2 048 LC/rok

Přímá srovnání

Mercedes-Benz C-class (W205) AMG C 43 V6

  • Má o 50 Nm více
  • Je o 61 kg lehčí
  • Má o 8 hp/t lepší poměr výkonu k hmotnosti

Klady

  • Nejrychlejší 0-100 km/h v tomto srovnání
  • Nejvyšší maximální rychlost
  • Nejsilnější
  • Nejvyšší točivý moment
  • Nejlehčí
  • Nejlepší poměr výkonu k hmotnosti

Zápory

  • Nejvyšší kombinovaná spotřeba paliva

Volvo S60 II Facelift 2013 Polestar 2.0 T6

  • Spotřebuje o 0,2 L/100 km méně paliva
  • Má odhadovaný dojezd delší o 40 km (25 mi)

Klady

  • Nejnižší kombinovaná spotřeba paliva
  • Nejlepší odhadovaný dojezd

Zápory

  • Nejtěžší

Vybrat auta k porovnání

Značka
Model
Generace
Motor nebo verze
Mercedes-Benz C-class (W205) AMG C 43 V6
Volvo S60 II Polestar 2.0 T6
Porovnat vybraná auta
2 vozidla vybrána

Oblíbená srovnání

Mercedes-Benz C-class (W205) AMG C 43 V6 vs Volvo S60 II · Facelift 2013 Polestar 2.0 T6 - porovnání aut - FastVsFaster