Porovnání aut

Lancia Delta III (844) 1.8 Di T-Jet 16VvsSeat Leon II (1P) FR 2.0 TFSI

Porovnávejte specifikace, zrychlení, spotřebu, rozměry, praktičnost a odhadované provozní náklady vedle sebe.

Nové porovnání

Lancia Delta III (844)

1.8 Di T-Jet 16V

200 hp1742 cm³BenzínPřední náhonAutomatickáPřeplňovaný turbodmychadlemHatchback2009-2011
VS

Seat Leon II (1P)

FR 2.0 TFSI

200 hp1984 cm³BenzínPřední náhonDual-clutchPřeplňovaný turbodmychadlemHatchback2006-2009

Přehled porovnání

Používejte odhady jako orientační porovnání a před rozhodnutím si ověřte přesné údaje.

Nejlepší volby

Lancia Delta III (844) 1.8 Di T-Jet 16V

  • Nejrychlejší maximální rychlost
    230 km/h
    143 mph
  • Nejsilnější
    200 hp
    149 kW
  • Nejvyšší točivý moment
    320 Nm
    236 lb-ft
  • Nejnižší kombinovaná spotřeba paliva
    7,8 L/100 km
    30,2 mpg US
    36,2 mpg UK
  • Nejnižší dálniční spotřeba
    5,9 L/100 km
    39,9 mpg US
    47,9 mpg UK
  • Nejlepší odhadovaný dojezd
    744 km
    462 mi
  • Největší kufr
    420 L
  • Nejlepší celkové skóre
    59/100
  • Nejlepší skóre výkonu
    51/100
  • Nejlepší skóre úspornosti
    86/100
  • Nejlepší skóre praktičnosti
    76/100

Seat Leon II (1P) FR 2.0 TFSI

  • Nejrychlejší 0-100 km/h
    7,2 s
  • Nejlehčí
    1 369 kg
    3 018 lb
  • Nejlepší poměr výkonu k hmotnosti
    146 hp/t
    109 kW/t
    6,8 kg/hp
  • Nejnižší městská spotřeba
    10,8 L/100 km
    21,8 mpg US
    26,2 mpg UK

Porovnání specifikací

Porovnání specifikací
ModelLanciaDelta III (844)1.8 Di T-Jet 16VSeatLeon II (1P)FR 2.0 TFSI
Výkon
200hp149kW
200hp149kW
Točivý moment
320Nm236lb-ft
280Nm207lb-ft
Pohotovostní hmotnost
1,430kg3,153lb
1,369kg3,018lb
Celková hmotnost
2,000kg4,409lb
1,939kg4,275lb
Maximální rychlost
230 km/h
143 mph
229 km/h
142 mph
Na 99 % maximální rychlosti
85.4sCíl 99 %: 228 km/h / 141 mph
Vypočtené
79.2sCíl 99 %: 227 km/h / 141 mph
Vypočtené
0-100 km/h
7.4s
7.2s
0-200 km/h
32.9s
Vypočtené
31.5s
Vypočtené
0-60 mph
7.0s
Vypočtené
6.8s
Vypočtené
Spotřeba paliva
7.8L/100 km30.2mpg US36.2mpg UK
7.8L/100 km30.2mpg US36.2mpg UK
Spotřeba ve městě
11.1L/100 km21.2mpg US25.4mpg UK
10.8L/100 km21.8mpg US26.2mpg UK
Spotřeba na dálnici
5.9L/100 km39.9mpg US47.9mpg UK
6.1L/100 km38.6mpg US46.3mpg UK
Čtvrt míle
15.3s
Vypočtené
15.2s
Vypočtené
Poměr výkon/hmotnost
140hp/t104kW/t63hp/1000 lb
Vypočtené
146hp/t109kW/t66hp/1000 lb
Vypočtené
Poměr točivý moment/hmotnost
224Nm/t150lb-ft/ton
Vypočtené
205Nm/t137lb-ft/ton
Vypočtené
Odhadovaný dojezd
744km462mi
Vypočtené
705km438mi
Vypočtené
Zdvihový objem
1,742cc106cu in
1,984cc121cu in
Délka
4,520mm178in
4,323mm170in
Šířka
1,797mm71in
1,768mm70in
Výška
1,499mm59in
1,458mm57in
Rozvor
2,700mm106in
2,578mm101in
Rozchod vpředu
1,538mm61in
1,527mm60in
Rozchod vzadu
1,531mm60in
1,508mm59in
Objem zavazadlového prostoru
420L
341L
Max. objem zavazadlového prostoru
1,190L
-
Dveře
5
5
Místa
5
5
Palivová nádrž
58L
55L
Emise CO2-
209g/km

Grafy výkonu

Používejte odhady jako orientační porovnání a před rozhodnutím si ověřte přesné údaje.

Simulace na brzdě

Odhadované křivky výkonu a točivého momentu ve stylu sériového auta podle otáček motoru.

Lancia Delta III (844) 1.8 Di T-Jet 16VSeat Leon II (1P) FR 2.0 TFSIVýkonTočivý moment
  • Lancia Delta III (844) 1.8 Di T-Jet 16V: Výkon / Točivý moment
  • Seat Leon II (1P) FR 2.0 TFSI: Výkon / Točivý moment
Tabulka dat: Simulace na brzdě
VozidloMax. výkon při otáčkáchMax. točivý moment při otáčkáchMaximální otáčky motoru
LanciaDelta III (844)1.8 Di T-Jet 16V5 000 rpm1 400 rpm5 250 rpm
SeatLeon II (1P)FR 2.0 TFSI5 100-6 000 rpm1 800-5 000 rpm6 250 rpm

Křivka zrychlení

Odhadovaná rychlost v čase pro vybraná vozidla.

Tabulka zrychlení a drag race
ParametrLanciaDelta III (844)1.8 Di T-Jet 16VSeatLeon II (1P)FR 2.0 TFSI
Kontrolní body zrychlení
0-60 mph
0-97 km/h
7,0 s
6,8 s
0-100 km/h
0-62 mph
7,4 s
7,2 s
0-200 km/h
0-124 mph
32,9 s
31,5 s
Maximální rychlost
230 km/h
143 mph
229 km/h
142 mph
Simulace drag race
60 ft
18 m
2,5 s
2,5 s
330 ft
101 m
6,7 s
6,6 s
1/8 míle
201 m
10,0 s
9,9 s
1000 ft
305 m
12,9 s
12,8 s
1/4 míle
402 m
15,3 s
15,2 s
Rychlost na konci
1/4 míle
402 m
151 km/h
94 mph
152 km/h
95 mph

Porovnání Výkon

Sloupcový graf porovnání parametru Výkon. Vyšší je lepší · hp / kW

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
LanciaDelta III (844)1.8 Di T-Jet 16V
200 hp
149 kW
SeatLeon II (1P)FR 2.0 TFSI
200 hp
149 kW

Porovnání Točivý moment

Sloupcový graf porovnání parametru Točivý moment. Vyšší je lepší · Nm / lb-ft

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
LanciaDelta III (844)1.8 Di T-Jet 16V
320 Nm
236 lb-ft
SeatLeon II (1P)FR 2.0 TFSI
280 Nm
207 lb-ft

Porovnání Pohotovostní hmotnost

Sloupcový graf porovnání parametru Pohotovostní hmotnost. Nižší je lepší · kg / lb

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
LanciaDelta III (844)1.8 Di T-Jet 16V
1 430 kg
3 153 lb
SeatLeon II (1P)FR 2.0 TFSI
1 369 kg
3 018 lb

Porovnání Maximální rychlost bez omezovače

Sloupcový graf porovnání parametru Maximální rychlost bez omezovače. Vyšší je lepší · km/h / mph

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
LanciaDelta III (844)1.8 Di T-Jet 16V
230 km/h
143 mph
SeatLeon II (1P)FR 2.0 TFSI
229 km/h
142 mph

Porovnání 0-100 km/h

Sloupcový graf porovnání parametru 0-100 km/h. Nižší je lepší · seconds

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
LanciaDelta III (844)1.8 Di T-Jet 16V7,4 s
SeatLeon II (1P)FR 2.0 TFSI7,2 s

Největší rozdíl 0-100 km/h je mezi Seat Leon II (1P) FR 2.0 TFSI a Lancia Delta III (844) 1.8 Di T-Jet 16V: 0,2 s.

Porovnání Spotřeba paliva

Sloupcový graf porovnání parametru Spotřeba paliva. Nižší je lepší · L/100 km / mpg US / mpg UK

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
LanciaDelta III (844)1.8 Di T-Jet 16V
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK
SeatLeon II (1P)FR 2.0 TFSI
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK

Porovnání Poměr výkon/hmotnost

Sloupcový graf porovnání parametru Poměr výkon/hmotnost. Vyšší je lepší · hp/t / kW/t

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
LanciaDelta III (844)1.8 Di T-Jet 16V
140 hp/t
104 kW/t
7,1 kg/hp
SeatLeon II (1P)FR 2.0 TFSI
146 hp/t
109 kW/t
6,8 kg/hp

Porovnání Odhadovaný dojezd

Sloupcový graf porovnání parametru Odhadovaný dojezd. Vyšší je lepší · km / mi

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
LanciaDelta III (844)1.8 Di T-Jet 16V
744 km
462 mi
SeatLeon II (1P)FR 2.0 TFSI
705 km
438 mi

Pavoučí graf výkonu

Radarový graf porovnávající normalizované výsledky výkonu a spotřeby paliva.

Datová tabulka grafu
VozidloVýkonZrychleníMaximální rychlost
LanciaDelta III (844)1.8 Di T-Jet 16V
200 hp
149 kW
7,4 s
230 km/h
143 mph
SeatLeon II (1P)FR 2.0 TFSI
200 hp
149 kW
7,2 s
229 km/h
142 mph

Nejatraktivnější kvadrant

Bodový graf s výsledkem výkonu na ose X a výsledkem praktičnosti na ose Y.

Datová tabulka grafu
VozidloVýsledek výkonuVýsledek praktičnosti
LanciaDelta III (844)1.8 Di T-Jet 16V
Výkon
200 hp
149 kW
0-100 km/h7,4 s
Maximální rychlost
230 km/h
143 mph
Dveře/místa
5 dveře
5 místa
Kufr
420 L
14,8 cu ft
Délka
4 520 mm
178,0 in
Výška
1 499 mm
59,0 in
SeatLeon II (1P)FR 2.0 TFSI
Výkon
200 hp
149 kW
0-100 km/h7,2 s
Maximální rychlost
229 km/h
142 mph
Dveře/místa
5 dveře
5 místa
Kufr
341 L
12,0 cu ft
Délka
4 323 mm
170,2 in
Výška
1 458 mm
57,4 in

Výkon vs úspornost

Auta blíže k pravému hornímu rohu spojují silnější výkon s lepší úsporností.

Tabulka dat: Výkon vs úspornost
VozidloVýsledek výkonuVýsledek úspornosti
LanciaDelta III (844)1.8 Di T-Jet 16V
Výkon
200 hp
149 kW
0-100 km/h7,4 s
Maximální rychlost
230 km/h
143 mph
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK
SeatLeon II (1P)FR 2.0 TFSI
Výkon
200 hp
149 kW
0-100 km/h7,2 s
Maximální rychlost
229 km/h
142 mph
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK

Lancia Delta III (844) 1.8 Di T-Jet 16V je nejblíže cíli rovnováhy v pravém horním rohu pro výkon a úspornost.

Zrychlení vs spotřeba paliva

Auta blíže k levému dolnímu rohu nabízejí lepší kombinaci rychlého zrychlení a nízké spotřeby.

Tabulka dat: Zrychlení vs spotřeba paliva
VozidloSpotřeba paliva, L/100 km0-100 km/h, s
LanciaDelta III (844)1.8 Di T-Jet 16V
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK
7,4 s
SeatLeon II (1P)FR 2.0 TFSI
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK
7,2 s

Poměr výkonu k hmotnosti vs spotřeba paliva

Zvýrazněná oblast upřednostňuje vyšší poměr výkonu k hmotnosti při nižší kombinované spotřebě paliva.

Tabulka dat: Poměr výkonu k hmotnosti vs spotřeba paliva
VozidloPoměr výkonu k hmotnosti, hp/tSpotřeba paliva, L/100 km
LanciaDelta III (844)1.8 Di T-Jet 16V
140 hp/t
104 kW/t
7,2 kg/hp
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK
SeatLeon II (1P)FR 2.0 TFSI
146 hp/t
109 kW/t
6,8 kg/hp
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK

Podrobný rozpis skóre

Podrobný rozpis skóre
VozidloLanciaDelta III (844)1.8 Di T-Jet 16VSeatLeon II (1P)FR 2.0 TFSI
Výkon
200 hp
149 kW
200 hp
149 kW
Točivý moment
320 Nm
236 lb-ft
280 Nm
207 lb-ft
Zrychlení
7,4 s
7,2 s
Maximální rychlost
230 km/h
143 mph
229 km/h
142 mph
Lehkost
1 430 kg
3 153 lb
1 369 kg
3 018 lb
Spotřeba paliva
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK
Praktičnost
Dveře/místa
5 dveře
5 místa
Kufr
420 L
14,8 cu ft
Délka
4 520 mm
178,0 in
Výška
1 499 mm
59,0 in
Dveře/místa
5 dveře
5 místa
Kufr
341 L
12,0 cu ft
Délka
4 323 mm
170,2 in
Výška
1 458 mm
57,4 in
Skóre dojezdu
744 km
462 mi
705 km
438 mi
Skóre CO2
-
209 g/km
Skóre kufru
420 L
14,8 cu ft
341 L
12,0 cu ft
Skóre poměru výkonu k hmotnosti
140 hp/t
104 kW/t
7,2 kg/hp
146 hp/t
109 kW/t
6,8 kg/hp
Celkem
Fixní skóre
Fixní skóre

Náklady na palivo a roční provoz

Odhadněte provozní náklady z kombinované spotřeby, ročního nájezdu a ceny paliva v místní měně.

Zadejte cenu paliva v místní měně, například €/L, $/gal, £/L nebo jakoukoli jinou místní měnu.

LC = místní měna

Náklady na palivo a roční provoz
VozidloLancia Delta III (844) 1.8 Di T-Jet 16VSeat Leon II (1P) FR 2.0 TFSI
Spotřeba7,8 L/100 km30,2 mpg US36,2 mpg UK7,8 L/100 km30,2 mpg US36,2 mpg UK
Cena / 100 km13,65 LC100 km13,65 LC100 km
Cena / 100 mi21,97 LC100 mi21,97 LC100 mi
Roční spotřeba paliva1 170 L309 US gal257 UK gal1 170 L309 US gal257 UK gal
Roční náklady na palivo2 048 LC/rok2 048 LC/rok

Přímá srovnání

Lancia Delta III (844) 1.8 Di T-Jet 16V

  • Má o 40 Nm více
  • Má o 1 km/h (1 mph) vyšší maximální rychlost
  • Má odhadovaný dojezd delší o 38 km (24 mi)
  • Má o 79 L větší kufr

Klady

  • Nejvyšší maximální rychlost
  • Nejsilnější
  • Nejvyšší točivý moment
  • Nejnižší kombinovaná spotřeba paliva
  • Nejlepší odhadovaný dojezd
  • Největší kufr

Zápory

  • Nejpomalejší 0-100 km/h
  • Nejtěžší

Seat Leon II (1P) FR 2.0 TFSI

  • Je o 61 kg lehčí
  • Je o 0,2 s rychlejší v 0-100 km/h
  • Má o 6 hp/t lepší poměr výkonu k hmotnosti

Klady

  • Nejrychlejší 0-100 km/h v tomto srovnání
  • Nejlehčí
  • Nejlepší poměr výkonu k hmotnosti

Zápory

  • Nejnižší maximální rychlost
  • Nejmenší kufr

Vybrat auta k porovnání

Značka
Model
Generace
Motor nebo verze
Lancia Delta III (844) 1.8 Di T-Jet 16V
Seat Leon II (1P) FR 2.0 TFSI
Porovnat vybraná auta
2 vozidla vybrána

Oblíbená srovnání

Lancia Delta III (844) 1.8 Di T-Jet 16V vs Seat Leon II (1P) FR 2.0 TFSI - porovnání aut - FastVsFaster