Mercedes-Benz GL (X166)
Porovnání aut
Mercedes-Benz GL (X166) GL 400vsInfiniti QX70 3.7 V6
Porovnávejte specifikace, zrychlení, spotřebu, rozměry, praktičnost a odhadované provozní náklady vedle sebe.
Nové porovnáníInfiniti QX70
3.7 V6
Přehled porovnání
Používejte odhady jako orientační porovnání a před rozhodnutím si ověřte přesné údaje.
Nejlepší volby
Mercedes-Benz GL (X166) GL 400
- Nejrychlejší 0-100 km/h6,7 s
- Nejrychlejší maximální rychlost240 km/h149 mph
- Nejsilnější333 hp248 kW
- Nejvyšší točivý moment480 Nm354 lb-ft
- Nejnižší kombinovaná spotřeba paliva9,6 L/100 km24,5 mpg US29,4 mpg UK
- Nejnižší městská spotřeba11,9 L/100 km19,8 mpg US23,7 mpg UK
- Nejnižší dálniční spotřeba8,3 L/100 km28,3 mpg US34,0 mpg UK
- Nejnižší emise CO2225 g/km
- Nejlepší odhadovaný dojezd1 042 km647 mi
- Největší kufr680 L
- Nejlepší celkové skóre69/100
- Nejlepší skóre výkonu58/100
- Nejlepší skóre úspornosti81/100
- Nejlepší skóre praktičnosti93/100
Infiniti QX70 3.7 V6
- Nejlehčí2 012 kg4 436 lb
- Nejlepší poměr výkonu k hmotnosti159 hp/t119 kW/t6,3 kg/hp
Porovnání specifikací
| Model | Mercedes-BenzGL (X166)GL 400 | InfinitiQX703.7 V6 |
|---|---|---|
| Výkon | 333hp248kW | 320hp239kW |
| Točivý moment | 480Nm354lb-ft | 360Nm266lb-ft |
| Pohotovostní hmotnost | 2,360kg5,203lb | 2,012kg4,436lb |
| Celková hmotnost | 3,250kg7,165lb | - |
| Maximální rychlost | 240 km/h 149 mph | 233 km/h 145 mph |
| Na 99 % maximální rychlosti | 112.3sCíl 99 %: 238 km/h / 148 mph Vypočtené | 83.8sCíl 99 %: 231 km/h / 143 mph Vypočtené |
| 0-100 km/h | 6.7s | 6.8s |
| 0-200 km/h | 32.5s Vypočtené | 30.2s Vypočtené |
| 0-60 mph | 6.3s Vypočtené | 6.4s Vypočtené |
| Spotřeba paliva | 9.6L/100 km24.5mpg US29.4mpg UK | 12.6L/100 km18.7mpg US22.4mpg UK |
| Spotřeba ve městě | 11.9L/100 km19.8mpg US23.7mpg UK | 17.4L/100 km13.5mpg US16.2mpg UK |
| Spotřeba na dálnici | 8.3L/100 km28.3mpg US34.0mpg UK | 9.8L/100 km24mpg US28.8mpg UK |
| Čtvrt míle | 14.8s Vypočtené | 14.9s Vypočtené |
| Poměr výkon/hmotnost | 141hp/t105kW/t64hp/1000 lb Vypočtené | 159hp/t119kW/t72hp/1000 lb Vypočtené |
| Poměr točivý moment/hmotnost | 203Nm/t136lb-ft/ton Vypočtené | 179Nm/t120lb-ft/ton Vypočtené |
| Odhadovaný dojezd | 1,042km647mi Vypočtené | 714km444mi Vypočtené |
| Zdvihový objem | 2,996cc183cu in | 3,696cc226cu in |
| Délka | 5,120mm202in | 4,865mm192in |
| Šířka | 1,934mm76in | - |
| Výška | 1,850mm73in | 1,680mm66in |
| Rozvor | 3,075mm121in | 2,885mm114in |
| Rozchod vpředu | 1,655mm65in | 1,635mm64in |
| Rozchod vzadu | 1,675mm66in | 1,640mm65in |
| Objem zavazadlového prostoru | 680L | 410L |
| Max. objem zavazadlového prostoru | 2,300L | - |
| Dveře | 5 | 5 |
| Místa | 7 | 5 |
| Palivová nádrž | 100L | 90L |
| Emise CO2 | 225g/km | 293g/km |
Grafy výkonu
Používejte odhady jako orientační porovnání a před rozhodnutím si ověřte přesné údaje.
Simulace na brzdě
Odhadované křivky výkonu a točivého momentu ve stylu sériového auta podle otáček motoru.
- Mercedes-Benz GL (X166) GL 400: Výkon / Točivý moment
- Infiniti QX70 3.7 V6: Výkon / Točivý moment
| Vozidlo | Max. výkon při otáčkách | Max. točivý moment při otáčkách | Maximální otáčky motoru |
|---|---|---|---|
| Mercedes-BenzGL (X166)GL 400 | 5 250-6 000 rpm | 1 600-4 000 rpm | 6 300 rpm |
| InfinitiQX703.7 V6 | 7 000 rpm | 5 200 rpm | 7 250 rpm |
Křivka zrychlení
Odhadovaná rychlost v čase pro vybraná vozidla.
| Parametr | Mercedes-BenzGL (X166)GL 400 | InfinitiQX703.7 V6 |
|---|---|---|
| Kontrolní body zrychlení | ||
0-60 mph 0-97 km/h | 6,3 s | 6,4 s |
0-100 km/h 0-62 mph | 6,7 s | 6,8 s |
0-200 km/h 0-124 mph | 32,5 s | 30,2 s |
| Maximální rychlost | 240 km/h 149 mph | 233 km/h 145 mph |
| Simulace drag race | ||
60 ft 18 m | 2,2 s | 2,4 s |
330 ft 101 m | 6,2 s | 6,4 s |
1/8 míle 201 m | 9,5 s | 9,7 s |
1000 ft 305 m | 12,4 s | 12,5 s |
1/4 míle 402 m | 14,8 s | 14,9 s |
Rychlost na konci 1/4 míle 402 m | 150 km/h 93 mph | 154 km/h 96 mph |
Porovnání Výkon
Sloupcový graf porovnání parametru Výkon. Vyšší je lepší · hp / kW
| Vozidlo | Hodnota |
|---|---|
| Mercedes-BenzGL (X166)GL 400 | 333 hp 248 kW |
| InfinitiQX703.7 V6 | 320 hp 239 kW |
Mercedes-Benz GL (X166) GL 400 má o 13 hp více než Infiniti QX70 3.7 V6.
Největší rozdíl výkonu je mezi Infiniti QX70 3.7 V6 a Mercedes-Benz GL (X166) GL 400: 13 hp (10 kW).
Porovnání Točivý moment
Sloupcový graf porovnání parametru Točivý moment. Vyšší je lepší · Nm / lb-ft
| Vozidlo | Hodnota |
|---|---|
| Mercedes-BenzGL (X166)GL 400 | 480 Nm 354 lb-ft |
| InfinitiQX703.7 V6 | 360 Nm 266 lb-ft |
Porovnání Pohotovostní hmotnost
Sloupcový graf porovnání parametru Pohotovostní hmotnost. Nižší je lepší · kg / lb
| Vozidlo | Hodnota |
|---|---|
| Mercedes-BenzGL (X166)GL 400 | 2 360 kg 5 203 lb |
| InfinitiQX703.7 V6 | 2 012 kg 4 436 lb |
Porovnání Maximální rychlost bez omezovače
Sloupcový graf porovnání parametru Maximální rychlost bez omezovače. Vyšší je lepší · km/h / mph
| Vozidlo | Hodnota |
|---|---|
| Mercedes-BenzGL (X166)GL 400 | 240 km/h 149 mph |
| InfinitiQX703.7 V6 | 233 km/h 145 mph |
Porovnání 0-100 km/h
Sloupcový graf porovnání parametru 0-100 km/h. Nižší je lepší · seconds
| Vozidlo | Hodnota |
|---|---|
| Mercedes-BenzGL (X166)GL 400 | 6,7 s |
| InfinitiQX703.7 V6 | 6,8 s |
Největší rozdíl 0-100 km/h je mezi Mercedes-Benz GL (X166) GL 400 a Infiniti QX70 3.7 V6: 0,1 s.
Porovnání Spotřeba paliva
Sloupcový graf porovnání parametru Spotřeba paliva. Nižší je lepší · L/100 km / mpg US / mpg UK
| Vozidlo | Hodnota |
|---|---|
| Mercedes-BenzGL (X166)GL 400 | 9,6 L/100 km 24,5 mpg US 29,4 mpg UK |
| InfinitiQX703.7 V6 | 12,6 L/100 km 18,7 mpg US 22,4 mpg UK |
Největší rozdíl ve spotřebě paliva je mezi Mercedes-Benz GL (X166) GL 400 a Infiniti QX70 3.7 V6: 3,0 L/100 km.
Porovnání Poměr výkon/hmotnost
Sloupcový graf porovnání parametru Poměr výkon/hmotnost. Vyšší je lepší · hp/t / kW/t
| Vozidlo | Hodnota |
|---|---|
| Mercedes-BenzGL (X166)GL 400 | 141 hp/t 105 kW/t 7,1 kg/hp |
| InfinitiQX703.7 V6 | 159 hp/t 119 kW/t 6,3 kg/hp |
Porovnání Odhadovaný dojezd
Sloupcový graf porovnání parametru Odhadovaný dojezd. Vyšší je lepší · km / mi
| Vozidlo | Hodnota |
|---|---|
| Mercedes-BenzGL (X166)GL 400 | 1 042 km 647 mi |
| InfinitiQX703.7 V6 | 714 km 444 mi |
Pavoučí graf výkonu
Radarový graf porovnávající normalizované výsledky výkonu a spotřeby paliva.
| Vozidlo | Výkon | Zrychlení | Maximální rychlost |
|---|---|---|---|
| Mercedes-BenzGL (X166)GL 400 | 333 hp 248 kW | 6,7 s | 240 km/h 149 mph |
| InfinitiQX703.7 V6 | 320 hp 239 kW | 6,8 s | 233 km/h 145 mph |
Nejatraktivnější kvadrant
Bodový graf s výsledkem výkonu na ose X a výsledkem praktičnosti na ose Y.
| Vozidlo | Výsledek výkonu | Výsledek praktičnosti | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mercedes-BenzGL (X166)GL 400 |
|
| ||||||||||||||
| InfinitiQX703.7 V6 |
|
| ||||||||||||||
Výkon vs úspornost
Auta blíže k pravému hornímu rohu spojují silnější výkon s lepší úsporností.
| Vozidlo | Výsledek výkonu | Výsledek úspornosti | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mercedes-BenzGL (X166)GL 400 |
| 9,6 L/100 km 24,5 mpg US 29,4 mpg UK | ||||||
| InfinitiQX703.7 V6 |
| 12,6 L/100 km 18,7 mpg US 22,4 mpg UK | ||||||
Mercedes-Benz GL (X166) GL 400 je nejblíže cíli rovnováhy v pravém horním rohu pro výkon a úspornost.
Zrychlení vs spotřeba paliva
Auta blíže k levému dolnímu rohu nabízejí lepší kombinaci rychlého zrychlení a nízké spotřeby.
| Vozidlo | Spotřeba paliva, L/100 km | 0-100 km/h, s |
|---|---|---|
| Mercedes-BenzGL (X166)GL 400 | 9,6 L/100 km 24,5 mpg US 29,4 mpg UK | 6,7 s |
| InfinitiQX703.7 V6 | 12,6 L/100 km 18,7 mpg US 22,4 mpg UK | 6,8 s |
Poměr výkonu k hmotnosti vs spotřeba paliva
Zvýrazněná oblast upřednostňuje vyšší poměr výkonu k hmotnosti při nižší kombinované spotřebě paliva.
| Vozidlo | Poměr výkonu k hmotnosti, hp/t | Spotřeba paliva, L/100 km |
|---|---|---|
| Mercedes-BenzGL (X166)GL 400 | 141 hp/t 105 kW/t 7,1 kg/hp | 9,6 L/100 km 24,5 mpg US 29,4 mpg UK |
| InfinitiQX703.7 V6 | 159 hp/t 119 kW/t 6,3 kg/hp | 12,6 L/100 km 18,7 mpg US 22,4 mpg UK |
Podrobný rozpis skóre
| Vozidlo | Mercedes-BenzGL (X166)GL 400 | InfinitiQX703.7 V6 | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Výkon | 333 hp 248 kW | 320 hp 239 kW | ||||||||||||||||
| Točivý moment | 480 Nm 354 lb-ft | 360 Nm 266 lb-ft | ||||||||||||||||
| Zrychlení | 6,7 s | 6,8 s | ||||||||||||||||
| Maximální rychlost | 240 km/h 149 mph | 233 km/h 145 mph | ||||||||||||||||
| Lehkost | 2 360 kg 5 203 lb | 2 012 kg 4 436 lb | ||||||||||||||||
| Spotřeba paliva | 9,6 L/100 km 24,5 mpg US 29,4 mpg UK | 12,6 L/100 km 18,7 mpg US 22,4 mpg UK | ||||||||||||||||
| Praktičnost |
|
| ||||||||||||||||
| Skóre dojezdu | 1 042 km 647 mi | 714 km 444 mi | ||||||||||||||||
| Skóre CO2 | 225 g/km | 293 g/km | ||||||||||||||||
| Skóre kufru | 680 L 24,0 cu ft | 410 L 14,5 cu ft | ||||||||||||||||
| Skóre poměru výkonu k hmotnosti | 141 hp/t 105 kW/t 7,1 kg/hp | 159 hp/t 119 kW/t 6,3 kg/hp | ||||||||||||||||
| Celkem | Fixní skóre | Fixní skóre |
Náklady na palivo a roční provoz
Odhadněte provozní náklady z kombinované spotřeby, ročního nájezdu a ceny paliva v místní měně.
Zadejte cenu paliva v místní měně, například €/L, $/gal, £/L nebo jakoukoli jinou místní měnu.
LC = místní měna
| Vozidlo | Mercedes-Benz GL (X166) GL 400 | Infiniti QX70 3.7 V6 |
|---|---|---|
| Spotřeba | 9,6 L/100 km24,5 mpg US29,4 mpg UK | 12,6 L/100 km18,7 mpg US22,4 mpg UK |
| Cena / 100 km | 16,80 LC100 km | 22,05 LC100 km |
| Cena / 100 mi | 27,04 LC100 mi | 35,49 LC100 mi |
| Roční spotřeba paliva | 1 440 L380 US gal317 UK gal | 1 890 L499 US gal416 UK gal |
| Roční náklady na palivo | 2 520 LC/rok | 3 308 LC/rok |
Přímá srovnání
Mercedes-Benz GL (X166) GL 400
- Má o 13 hp více
- Má o 120 Nm více
- Je o 0,1 s rychlejší v 0-100 km/h
- Má o 7 km/h (4 mph) vyšší maximální rychlost
- Spotřebuje o 3,0 L/100 km méně paliva
- Má odhadovaný dojezd delší o 327 km (203 mi)
- Má o 270 L větší kufr
- Vypouští o 68 g/km méně CO2
Klady
- Nejrychlejší 0-100 km/h v tomto srovnání
- Nejvyšší maximální rychlost
- Nejsilnější
- Nejvyšší točivý moment
- Nejnižší kombinovaná spotřeba paliva
- Nejlepší odhadovaný dojezd
- Největší kufr
Zápory
- Nejtěžší
Infiniti QX70 3.7 V6
- Je o 348 kg lehčí
- Má o 18 hp/t lepší poměr výkonu k hmotnosti
Klady
- Nejlehčí
- Nejlepší poměr výkonu k hmotnosti
Zápory
- Nejpomalejší 0-100 km/h
- Nejnižší výkon
- Nejvyšší kombinovaná spotřeba paliva
- Nejnižší maximální rychlost
- Nejmenší kufr
- Nejvyšší emise CO2
Vybrat auta k porovnání
Oblíbená srovnání























