Porovnání aut

Volkswagen Touareg III (CR) 3.0 V6 TSIvsBMW X7 (G07) 40d

Porovnávejte specifikace, zrychlení, spotřebu, rozměry, praktičnost a odhadované provozní náklady vedle sebe.

Nové porovnání

Volkswagen Touareg III (CR)

3.0 V6 TSI

340 hp2995 cm³BenzínPohon všech kolAutomatickáPřeplňovaný turbodmychadlemSUV2019-2023
VS

BMW X7 (G07)

40d

340 hp2993 cm³DieselPohon všech kolAutomatickáPřeplňovaný turbodmychadlemSUV2020-2022

Přehled porovnání

Používejte odhady jako orientační porovnání a před rozhodnutím si ověřte přesné údaje.

Nejlepší volby

Volkswagen Touareg III (CR) 3.0 V6 TSI

  • Nejrychlejší 0-100 km/h
    5,9 s
  • Nejrychlejší maximální rychlost
    260 km/h
    162 mph Neomezená
    250 km/h
    155 mph Omezená
  • Nejsilnější
    340 hp
    254 kW
  • Nejlehčí
    2 020 kg
    4 453 lb
  • Nejlepší poměr výkonu k hmotnosti
    168 hp/t
    126 kW/t
    5,9 kg/hp
  • Největší kufr
    810 L
  • Nejlepší celkové skóre
    74/100
  • Nejlepší skóre praktičnosti
    92/100

BMW X7 (G07) 40d

  • Nejvyšší točivý moment
    700 Nm
    516 lb-ft
  • Nejnižší kombinovaná spotřeba paliva
    6,6 L/100 km
    35,6 mpg US
    42,8 mpg UK
  • Nejnižší městská spotřeba
    7,8 L/100 km
    30,2 mpg US
    36,2 mpg UK
  • Nejnižší dálniční spotřeba
    5,9 L/100 km
    39,9 mpg US
    47,9 mpg UK
  • Nejlepší odhadovaný dojezd
    1 212 km
    753 mi
  • Nejlepší skóre výkonu
    66/100
  • Nejlepší skóre úspornosti
    89/100

Porovnání specifikací

Porovnání specifikací
ModelVolkswagenTouareg III (CR)3.0 V6 TSIBMWX7 (G07)40d
Výkon
340hp254kW
340hp254kW
Točivý moment
450Nm332lb-ft
700Nm516lb-ft
Pohotovostní hmotnost
2,020kg4,453lb
2,470kg5,445lb
Celková hmotnost
2,790kg6,151lb
3,295kg7,264lb
Maximální rychlost
Neomezená
260 km/h162 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Vypočtené
245 km/h
152 mph
Na 99 % maximální rychlosti
82.2sCíl 99 %: 257 km/h / 160 mph
Vypočtené
91.4sCíl 99 %: 243 km/h / 151 mph
Vypočtené
0-100 km/h
5.9s
6.1s
0-200 km/h
21.5s
Vypočtené
26.3s
Vypočtené
0-60 mph
5.6s
Vypočtené
5.8s
Vypočtené
Spotřeba paliva
8.9L/100 km26.4mpg US31.7mpg UK
6.6L/100 km35.6mpg US42.8mpg UK
Spotřeba ve městě
11.4L/100 km20.6mpg US24.8mpg UK
7.8L/100 km30.2mpg US36.2mpg UK
Spotřeba na dálnici
7.5L/100 km31.4mpg US37.7mpg UK
5.9L/100 km39.9mpg US47.9mpg UK
Čtvrt míle
14.0s
Vypočtené
14.3s
Vypočtené
Poměr výkon/hmotnost
168hp/t126kW/t76hp/1000 lb
Vypočtené
138hp/t103kW/t62hp/1000 lb
Vypočtené
Poměr točivý moment/hmotnost
223Nm/t149lb-ft/ton
Vypočtené
283Nm/t190lb-ft/ton
Vypočtené
Odhadovaný dojezd
843km524mi
Vypočtené
1,212km753mi
Vypočtené
Zdvihový objem
2,995cc183cu in
2,993cc183cu in
Délka
4,878mm192in
5,151mm203in
Šířka
1,984mm78in
2,000mm79in
Výška
1,717mm68in
1,805mm71in
Rozvor
2,904mm114in
3,105mm122in
Rozchod vpředu
1,669mm66in
1,684mm66in
Rozchod vzadu
1,685mm66in
1,705mm67in
Světlá výška
215mm8in
221mm9in
Objem zavazadlového prostoru
810L
326L
Max. objem zavazadlového prostoru
1,800L
2,120L
Dveře
5
5
Místa
5
6
Palivová nádrž
75L
80L
Emise CO2
203g/km
-

Grafy výkonu

Používejte odhady jako orientační porovnání a před rozhodnutím si ověřte přesné údaje.

Simulace na brzdě

Odhadované křivky výkonu a točivého momentu ve stylu sériového auta podle otáček motoru.

Volkswagen Touareg III (CR) 3.0 V6 TSIBMW X7 (G07) 40dVýkonTočivý moment
  • Volkswagen Touareg III (CR) 3.0 V6 TSI: Výkon / Točivý moment
  • BMW X7 (G07) 40d: Výkon / Točivý moment
Tabulka dat: Simulace na brzdě
VozidloMax. výkon při otáčkáchMax. točivý moment při otáčkáchMaximální otáčky motoru
VolkswagenTouareg III (CR)3.0 V6 TSI5 300-6 400 rpm1 340-5 300 rpm6 650 rpm
BMWX7 (G07)40d4 400 rpm1 750-2 250 rpm4 650 rpm

Křivka zrychlení

Odhadovaná rychlost v čase pro vybraná vozidla.

Tabulka zrychlení a drag race
ParametrVolkswagenTouareg III (CR)3.0 V6 TSIBMWX7 (G07)40d
Kontrolní body zrychlení
0-60 mph
0-97 km/h
5,6 s
5,8 s
0-100 km/h
0-62 mph
5,9 s
6,1 s
0-200 km/h
0-124 mph
21,5 s
26,3 s
Maximální rychlost
Neomezená
260 km/h162 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Pravděpodobně omezená
245 km/h
152 mph
Simulace drag race
60 ft
18 m
2,3 s
2,2 s
330 ft
101 m
6,1 s
6,1 s
1/8 míle
201 m
9,2 s
9,2 s
1000 ft
305 m
11,8 s
12,0 s
1/4 míle
402 m
14,0 s
14,3 s
Rychlost na konci
1/4 míle
402 m
166 km/h
103 mph
158 km/h
98 mph

Porovnání Výkon

Sloupcový graf porovnání parametru Výkon. Vyšší je lepší · hp / kW

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
VolkswagenTouareg III (CR)3.0 V6 TSI
340 hp
254 kW
BMWX7 (G07)40d
340 hp
254 kW

Porovnání Točivý moment

Sloupcový graf porovnání parametru Točivý moment. Vyšší je lepší · Nm / lb-ft

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
VolkswagenTouareg III (CR)3.0 V6 TSI
450 Nm
332 lb-ft
BMWX7 (G07)40d
700 Nm
516 lb-ft

Porovnání Pohotovostní hmotnost

Sloupcový graf porovnání parametru Pohotovostní hmotnost. Nižší je lepší · kg / lb

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
VolkswagenTouareg III (CR)3.0 V6 TSI
2 020 kg
4 453 lb
BMWX7 (G07)40d
2 470 kg
5 445 lb

Porovnání Maximální rychlost bez omezovače

Sloupcový graf porovnání parametru Maximální rychlost bez omezovače. Vyšší je lepší · km/h / mph

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
VolkswagenTouareg III (CR)3.0 V6 TSI
Neomezená
260 km/h162 mph
Omezená
250 km/h155 mph
BMWX7 (G07)40d
245 km/h
152 mph

Porovnání 0-100 km/h

Sloupcový graf porovnání parametru 0-100 km/h. Nižší je lepší · seconds

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
VolkswagenTouareg III (CR)3.0 V6 TSI5,9 s
BMWX7 (G07)40d6,1 s

Největší rozdíl 0-100 km/h je mezi Volkswagen Touareg III (CR) 3.0 V6 TSI a BMW X7 (G07) 40d: 0,2 s.

Porovnání Spotřeba paliva

Sloupcový graf porovnání parametru Spotřeba paliva. Nižší je lepší · L/100 km / mpg US / mpg UK

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
VolkswagenTouareg III (CR)3.0 V6 TSI
8,9 L/100 km
26,4 mpg US
31,7 mpg UK
BMWX7 (G07)40d
6,6 L/100 km
35,6 mpg US
42,8 mpg UK

Největší rozdíl ve spotřebě paliva je mezi BMW X7 (G07) 40d a Volkswagen Touareg III (CR) 3.0 V6 TSI: 2,3 L/100 km.

Porovnání Poměr výkon/hmotnost

Sloupcový graf porovnání parametru Poměr výkon/hmotnost. Vyšší je lepší · hp/t / kW/t

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
VolkswagenTouareg III (CR)3.0 V6 TSI
168 hp/t
126 kW/t
5,9 kg/hp
BMWX7 (G07)40d
138 hp/t
103 kW/t
7,3 kg/hp

Porovnání Odhadovaný dojezd

Sloupcový graf porovnání parametru Odhadovaný dojezd. Vyšší je lepší · km / mi

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
VolkswagenTouareg III (CR)3.0 V6 TSI
843 km
524 mi
BMWX7 (G07)40d
1 212 km
753 mi

Pavoučí graf výkonu

Radarový graf porovnávající normalizované výsledky výkonu a spotřeby paliva.

Datová tabulka grafu
VozidloVýkonZrychleníMaximální rychlost
VolkswagenTouareg III (CR)3.0 V6 TSI
340 hp
254 kW
5,9 s
Neomezená
260 km/h162 mph
Omezená
250 km/h155 mph
BMWX7 (G07)40d
340 hp
254 kW
6,1 s
245 km/h
152 mph

Nejatraktivnější kvadrant

Bodový graf s výsledkem výkonu na ose X a výsledkem praktičnosti na ose Y.

Datová tabulka grafu
VozidloVýsledek výkonuVýsledek praktičnosti
VolkswagenTouareg III (CR)3.0 V6 TSI
Výkon
340 hp
254 kW
0-100 km/h5,9 s
Maximální rychlost
Neomezená
260 km/h162 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Dveře/místa
5 dveře
5 místa
Kufr
810 L
28,6 cu ft
Délka
4 878 mm
192,0 in
Výška
1 717 mm
67,6 in
BMWX7 (G07)40d
Výkon
340 hp
254 kW
0-100 km/h6,1 s
Maximální rychlost
245 km/h
152 mph
Dveře/místa
5 dveře
6 místa
Kufr
326 L
11,5 cu ft
Délka
5 151 mm
202,8 in
Výška
1 805 mm
71,1 in

Výkon vs úspornost

Auta blíže k pravému hornímu rohu spojují silnější výkon s lepší úsporností.

Tabulka dat: Výkon vs úspornost
VozidloVýsledek výkonuVýsledek úspornosti
VolkswagenTouareg III (CR)3.0 V6 TSI
Výkon
340 hp
254 kW
0-100 km/h5,9 s
Maximální rychlost
Neomezená
260 km/h162 mph
Omezená
250 km/h155 mph
8,9 L/100 km
26,4 mpg US
31,7 mpg UK
BMWX7 (G07)40d
Výkon
340 hp
254 kW
0-100 km/h6,1 s
Maximální rychlost
245 km/h
152 mph
6,6 L/100 km
35,6 mpg US
42,8 mpg UK

BMW X7 (G07) 40d je nejblíže cíli rovnováhy v pravém horním rohu pro výkon a úspornost.

Zrychlení vs spotřeba paliva

Auta blíže k levému dolnímu rohu nabízejí lepší kombinaci rychlého zrychlení a nízké spotřeby.

Tabulka dat: Zrychlení vs spotřeba paliva
VozidloSpotřeba paliva, L/100 km0-100 km/h, s
VolkswagenTouareg III (CR)3.0 V6 TSI
8,9 L/100 km
26,4 mpg US
31,7 mpg UK
5,9 s
BMWX7 (G07)40d
6,6 L/100 km
35,6 mpg US
42,8 mpg UK
6,1 s

Poměr výkonu k hmotnosti vs spotřeba paliva

Zvýrazněná oblast upřednostňuje vyšší poměr výkonu k hmotnosti při nižší kombinované spotřebě paliva.

Tabulka dat: Poměr výkonu k hmotnosti vs spotřeba paliva
VozidloPoměr výkonu k hmotnosti, hp/tSpotřeba paliva, L/100 km
VolkswagenTouareg III (CR)3.0 V6 TSI
168 hp/t
126 kW/t
5,9 kg/hp
8,9 L/100 km
26,4 mpg US
31,7 mpg UK
BMWX7 (G07)40d
138 hp/t
103 kW/t
7,3 kg/hp
6,6 L/100 km
35,6 mpg US
42,8 mpg UK

Podrobný rozpis skóre

Podrobný rozpis skóre
VozidloVolkswagenTouareg III (CR)3.0 V6 TSIBMWX7 (G07)40d
Výkon
340 hp
254 kW
340 hp
254 kW
Točivý moment
450 Nm
332 lb-ft
700 Nm
516 lb-ft
Zrychlení
5,9 s
6,1 s
Maximální rychlost
Neomezená
260 km/h162 mph
Omezená
250 km/h155 mph
245 km/h
152 mph
Lehkost
2 020 kg
4 453 lb
2 470 kg
5 445 lb
Spotřeba paliva
8,9 L/100 km
26,4 mpg US
31,7 mpg UK
6,6 L/100 km
35,6 mpg US
42,8 mpg UK
Praktičnost
Dveře/místa
5 dveře
5 místa
Kufr
810 L
28,6 cu ft
Délka
4 878 mm
192,0 in
Výška
1 717 mm
67,6 in
Dveře/místa
5 dveře
6 místa
Kufr
326 L
11,5 cu ft
Délka
5 151 mm
202,8 in
Výška
1 805 mm
71,1 in
Skóre dojezdu
843 km
524 mi
1 212 km
753 mi
Skóre CO2
203 g/km
-
Skóre kufru
810 L
28,6 cu ft
326 L
11,5 cu ft
Skóre poměru výkonu k hmotnosti
168 hp/t
126 kW/t
5,9 kg/hp
138 hp/t
103 kW/t
7,3 kg/hp
Celkem
Fixní skóre
Fixní skóre

Náklady na palivo a roční provoz

Odhadněte provozní náklady z kombinované spotřeby, ročního nájezdu a ceny paliva v místní měně.

Zadejte cenu paliva v místní měně, například €/L, $/gal, £/L nebo jakoukoli jinou místní měnu.

LC = místní měna

Náklady na palivo a roční provoz
VozidloVolkswagen Touareg III (CR) 3.0 V6 TSIBMW X7 (G07) 40d
Spotřeba8,9 L/100 km26,4 mpg US31,7 mpg UK6,6 L/100 km35,6 mpg US42,8 mpg UK
Cena / 100 km15,58 LC100 km11,55 LC100 km
Cena / 100 mi25,07 LC100 mi18,59 LC100 mi
Roční spotřeba paliva1 335 L353 US gal294 UK gal990 L262 US gal218 UK gal
Roční náklady na palivo2 336 LC/rok1 733 LC/rok

Přímá srovnání

Volkswagen Touareg III (CR) 3.0 V6 TSI

  • Je o 450 kg lehčí
  • Je o 0,2 s rychlejší v 0-100 km/h
  • Má o 15 km/h (9 mph) vyšší maximální rychlost
  • Má o 31 hp/t lepší poměr výkonu k hmotnosti
  • Má o 484 L větší kufr

Klady

  • Nejrychlejší 0-100 km/h v tomto srovnání
  • Nejvyšší maximální rychlost
  • Nejsilnější
  • Nejlehčí
  • Nejlepší poměr výkonu k hmotnosti
  • Největší kufr

Zápory

  • Nejvyšší kombinovaná spotřeba paliva

BMW X7 (G07) 40d

  • Má o 250 Nm více
  • Spotřebuje o 2,3 L/100 km méně paliva
  • Má odhadovaný dojezd delší o 369 km (230 mi)

Klady

  • Nejvyšší točivý moment
  • Nejnižší kombinovaná spotřeba paliva
  • Nejlepší odhadovaný dojezd

Zápory

  • Nejpomalejší 0-100 km/h
  • Nejtěžší
  • Nejnižší maximální rychlost
  • Nejmenší kufr

Vybrat auta k porovnání

Značka
Model
Generace
Motor nebo verze
Volkswagen Touareg III (CR) 3.0 V6 TSI
BMW X7 (G07) 40d
Porovnat vybraná auta
2 vozidla vybrána

Oblíbená srovnání

Volkswagen Touareg III (CR) 3.0 V6 TSI vs BMW X7 (G07) 40d - porovnání aut - FastVsFaster