Porovnání aut

BMW 4 Series Gran Coupe (G26) M440ivsBMW 8 Series (G15) 840i

Porovnávejte specifikace, zrychlení, spotřebu, rozměry, praktičnost a odhadované provozní náklady vedle sebe.

Nové porovnání

BMW 4 Series Gran Coupe (G26)

M440i

374 hp2998 cm³BenzínPohon všech kolAutomatickáPřeplňovaný turbodmychadlemKupé2021-2024
VS

BMW 8 Series (G15)

840i

333 hp2998 cm³BenzínPohon všech kolAutomatickáPřeplňovaný turbodmychadlemKupé2020-2022

Přehled porovnání

Používejte odhady jako orientační porovnání a před rozhodnutím si ověřte přesné údaje.

Nejlepší volby

BMW 4 Series Gran Coupe (G26) M440i

  • Nejrychlejší 0-100 km/h
    4,7 s
  • Nejrychlejší maximální rychlost
    265 km/h
    165 mph Neomezená
    250 km/h
    155 mph Omezená
  • Nejsilnější
    374 hp
    279 kW
  • Nejvyšší točivý moment
    500 Nm
    369 lb-ft
  • Nejlepší poměr výkonu k hmotnosti
    205 hp/t
    153 kW/t
    4,9 kg/hp
  • Největší kufr
    470 L
  • Nejlepší celkové skóre
    72/100
  • Nejlepší skóre výkonu
    73/100
  • Nejlepší skóre praktičnosti
    69/100

BMW 8 Series (G15) 840i

  • Nejlehčí
    1 795 kg
    3 957 lb
  • Nejnižší kombinovaná spotřeba paliva
    7,8 L/100 km
    30,2 mpg US
    36,2 mpg UK
  • Nejlepší odhadovaný dojezd
    872 km
    542 mi
  • Nejlepší skóre úspornosti
    86/100

Porovnání specifikací

Porovnání specifikací
ModelBMW4 Series Gran Coupe (G26)M440iBMW8 Series (G15)840i
Výkon
374hp279kW
333hp248kW
Točivý moment
500Nm369lb-ft
500Nm369lb-ft
Pohotovostní hmotnost
1,825kg4,023lb
1,795kg3,957lb
Celková hmotnost
2,380kg5,247lb
2,280kg5,027lb
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Vypočtené
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Vypočtené
Na 99 % maximální rychlosti
67.4sCíl 99 %: 262 km/h / 163 mph
Vypočtené
70.6sCíl 99 %: 262 km/h / 163 mph
Vypočtené
0-100 km/h
4.7s
4.9s
0-200 km/h
16.8s
Vypočtené
17.6s
Vypočtené
0-60 mph
4.5s
Vypočtené
4.7s
Vypočtené
Spotřeba paliva
8.5L/100 km27.7mpg US33.2mpg UK
7.8L/100 km30.2mpg US36.2mpg UK
Spotřeba ve městě-
9.9L/100 km23.8mpg US28.5mpg UK
Spotřeba na dálnici-
6.6L/100 km35.6mpg US42.8mpg UK
Čtvrt míle
12.8s
Vypočtené
13.0s
Vypočtené
Poměr výkon/hmotnost
205hp/t153kW/t93hp/1000 lb
Vypočtené
186hp/t138kW/t84hp/1000 lb
Vypočtené
Poměr točivý moment/hmotnost
274Nm/t183lb-ft/ton
Vypočtené
279Nm/t186lb-ft/ton
Vypočtené
Odhadovaný dojezd
694km431mi
Vypočtené
872km542mi
Vypočtené
Zdvihový objem
2,998cc183cu in
2,998cc183cu in
Délka
4,783mm188in
4,843mm191in
Šířka
1,852mm73in
1,902mm75in
Výška
1,442mm57in
1,341mm53in
Rozvor
2,856mm112in
2,822mm111in
Rozchod vpředu
1,587mm62in
1,627mm64in
Rozchod vzadu
1,614mm64in
1,642mm65in
Světlá výška
140mm6in
121mm5in
Objem zavazadlového prostoru
470L
420L
Max. objem zavazadlového prostoru
1,290L
-
Dveře
5
2
Místa
5
4
Palivová nádrž
59L
68L

Grafy výkonu

Používejte odhady jako orientační porovnání a před rozhodnutím si ověřte přesné údaje.

Simulace na brzdě

Odhadované křivky výkonu a točivého momentu ve stylu sériového auta podle otáček motoru.

BMW 4 Series Gran Coupe (G26) M440iBMW 8 Series (G15) 840iVýkonTočivý moment
  • BMW 4 Series Gran Coupe (G26) M440i: Výkon / Točivý moment
  • BMW 8 Series (G15) 840i: Výkon / Točivý moment
Tabulka dat: Simulace na brzdě
VozidloMax. výkon při otáčkáchMax. točivý moment při otáčkáchMaximální otáčky motoru
BMW4 Series Gran Coupe (G26)M440i5 500-6 500 rpm1 900-5 000 rpm6 750 rpm
BMW8 Series (G15)840i5 500-6 250 rpm1 700-4 000 rpm6 500 rpm

Křivka zrychlení

Odhadovaná rychlost v čase pro vybraná vozidla.

Tabulka zrychlení a drag race
ParametrBMW4 Series Gran Coupe (G26)M440iBMW8 Series (G15)840i
Kontrolní body zrychlení
0-60 mph
0-97 km/h
4,5 s
4,7 s
0-100 km/h
0-62 mph
4,7 s
4,9 s
0-200 km/h
0-124 mph
16,8 s
17,6 s
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Omezená
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Pravděpodobně omezená
Simulace drag race
60 ft
18 m
2,1 s
2,1 s
330 ft
101 m
5,6 s
5,6 s
1/8 míle
201 m
8,4 s
8,5 s
1000 ft
305 m
10,8 s
11,0 s
1/4 míle
402 m
12,8 s
13,0 s
Rychlost na konci
1/4 míle
402 m
178 km/h
111 mph
176 km/h
109 mph

Porovnání Výkon

Sloupcový graf porovnání parametru Výkon. Vyšší je lepší · hp / kW

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
BMW4 Series Gran Coupe (G26)M440i
374 hp
279 kW
BMW8 Series (G15)840i
333 hp
248 kW

BMW 4 Series Gran Coupe (G26) M440i má o 41 hp více než BMW 8 Series (G15) 840i.

Největší rozdíl výkonu je mezi BMW 8 Series (G15) 840i a BMW 4 Series Gran Coupe (G26) M440i: 41 hp (31 kW).

Porovnání Točivý moment

Sloupcový graf porovnání parametru Točivý moment. Vyšší je lepší · Nm / lb-ft

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
BMW4 Series Gran Coupe (G26)M440i
500 Nm
369 lb-ft
BMW8 Series (G15)840i
500 Nm
369 lb-ft

Porovnání Pohotovostní hmotnost

Sloupcový graf porovnání parametru Pohotovostní hmotnost. Nižší je lepší · kg / lb

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
BMW4 Series Gran Coupe (G26)M440i
1 825 kg
4 023 lb
BMW8 Series (G15)840i
1 795 kg
3 957 lb

Porovnání Maximální rychlost bez omezovače

Sloupcový graf porovnání parametru Maximální rychlost bez omezovače. Vyšší je lepší · km/h / mph

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
BMW4 Series Gran Coupe (G26)M440i
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
BMW8 Series (G15)840i
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph

Porovnání 0-100 km/h

Sloupcový graf porovnání parametru 0-100 km/h. Nižší je lepší · seconds

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
BMW4 Series Gran Coupe (G26)M440i4,7 s
BMW8 Series (G15)840i4,9 s

Největší rozdíl 0-100 km/h je mezi BMW 4 Series Gran Coupe (G26) M440i a BMW 8 Series (G15) 840i: 0,2 s.

Porovnání Spotřeba paliva

Sloupcový graf porovnání parametru Spotřeba paliva. Nižší je lepší · L/100 km / mpg US / mpg UK

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
BMW4 Series Gran Coupe (G26)M440i
8,5 L/100 km
27,7 mpg US
33,2 mpg UK
BMW8 Series (G15)840i
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK

Největší rozdíl ve spotřebě paliva je mezi BMW 8 Series (G15) 840i a BMW 4 Series Gran Coupe (G26) M440i: 0,7 L/100 km.

Porovnání Poměr výkon/hmotnost

Sloupcový graf porovnání parametru Poměr výkon/hmotnost. Vyšší je lepší · hp/t / kW/t

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
BMW4 Series Gran Coupe (G26)M440i
205 hp/t
153 kW/t
4,9 kg/hp
BMW8 Series (G15)840i
186 hp/t
138 kW/t
5,4 kg/hp

Porovnání Odhadovaný dojezd

Sloupcový graf porovnání parametru Odhadovaný dojezd. Vyšší je lepší · km / mi

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
BMW4 Series Gran Coupe (G26)M440i
694 km
431 mi
BMW8 Series (G15)840i
872 km
542 mi

Pavoučí graf výkonu

Radarový graf porovnávající normalizované výsledky výkonu a spotřeby paliva.

Datová tabulka grafu
VozidloVýkonZrychleníMaximální rychlost
BMW4 Series Gran Coupe (G26)M440i
374 hp
279 kW
4,7 s
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
BMW8 Series (G15)840i
333 hp
248 kW
4,9 s
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph

Nejatraktivnější kvadrant

Bodový graf s výsledkem výkonu na ose X a výsledkem praktičnosti na ose Y.

Datová tabulka grafu
VozidloVýsledek výkonuVýsledek praktičnosti
BMW4 Series Gran Coupe (G26)M440i
Výkon
374 hp
279 kW
0-100 km/h4,7 s
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Dveře/místa
5 dveře
5 místa
Kufr
470 L
16,6 cu ft
Délka
4 783 mm
188,3 in
Výška
1 442 mm
56,8 in
BMW8 Series (G15)840i
Výkon
333 hp
248 kW
0-100 km/h4,9 s
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Dveře/místa
2 dveře
4 místa
Kufr
420 L
14,8 cu ft
Délka
4 843 mm
190,7 in
Výška
1 341 mm
52,8 in

Výkon vs úspornost

Auta blíže k pravému hornímu rohu spojují silnější výkon s lepší úsporností.

Tabulka dat: Výkon vs úspornost
VozidloVýsledek výkonuVýsledek úspornosti
BMW4 Series Gran Coupe (G26)M440i
Výkon
374 hp
279 kW
0-100 km/h4,7 s
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
8,5 L/100 km
27,7 mpg US
33,2 mpg UK
BMW8 Series (G15)840i
Výkon
333 hp
248 kW
0-100 km/h4,9 s
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK

BMW 4 Series Gran Coupe (G26) M440i je nejblíže cíli rovnováhy v pravém horním rohu pro výkon a úspornost.

Zrychlení vs spotřeba paliva

Auta blíže k levému dolnímu rohu nabízejí lepší kombinaci rychlého zrychlení a nízké spotřeby.

Tabulka dat: Zrychlení vs spotřeba paliva
VozidloSpotřeba paliva, L/100 km0-100 km/h, s
BMW4 Series Gran Coupe (G26)M440i
8,5 L/100 km
27,7 mpg US
33,2 mpg UK
4,7 s
BMW8 Series (G15)840i
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK
4,9 s

Poměr výkonu k hmotnosti vs spotřeba paliva

Zvýrazněná oblast upřednostňuje vyšší poměr výkonu k hmotnosti při nižší kombinované spotřebě paliva.

Tabulka dat: Poměr výkonu k hmotnosti vs spotřeba paliva
VozidloPoměr výkonu k hmotnosti, hp/tSpotřeba paliva, L/100 km
BMW4 Series Gran Coupe (G26)M440i
205 hp/t
153 kW/t
4,9 kg/hp
8,5 L/100 km
27,7 mpg US
33,2 mpg UK
BMW8 Series (G15)840i
186 hp/t
138 kW/t
5,4 kg/hp
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK

Podrobný rozpis skóre

Podrobný rozpis skóre
VozidloBMW4 Series Gran Coupe (G26)M440iBMW8 Series (G15)840i
Výkon
374 hp
279 kW
333 hp
248 kW
Točivý moment
500 Nm
369 lb-ft
500 Nm
369 lb-ft
Zrychlení
4,7 s
4,9 s
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Lehkost
1 825 kg
4 023 lb
1 795 kg
3 957 lb
Spotřeba paliva
8,5 L/100 km
27,7 mpg US
33,2 mpg UK
7,8 L/100 km
30,2 mpg US
36,2 mpg UK
Praktičnost
Dveře/místa
5 dveře
5 místa
Kufr
470 L
16,6 cu ft
Délka
4 783 mm
188,3 in
Výška
1 442 mm
56,8 in
Dveře/místa
2 dveře
4 místa
Kufr
420 L
14,8 cu ft
Délka
4 843 mm
190,7 in
Výška
1 341 mm
52,8 in
Skóre dojezdu
694 km
431 mi
872 km
542 mi
Skóre kufru
470 L
16,6 cu ft
420 L
14,8 cu ft
Skóre poměru výkonu k hmotnosti
205 hp/t
153 kW/t
4,9 kg/hp
186 hp/t
138 kW/t
5,4 kg/hp
Celkem
Fixní skóre
Fixní skóre

Náklady na palivo a roční provoz

Odhadněte provozní náklady z kombinované spotřeby, ročního nájezdu a ceny paliva v místní měně.

Zadejte cenu paliva v místní měně, například €/L, $/gal, £/L nebo jakoukoli jinou místní měnu.

LC = místní měna

Náklady na palivo a roční provoz
VozidloBMW 4 Series Gran Coupe (G26) M440iBMW 8 Series (G15) 840i
Spotřeba8,5 L/100 km27,7 mpg US33,2 mpg UK7,8 L/100 km30,2 mpg US36,2 mpg UK
Cena / 100 km14,88 LC100 km13,65 LC100 km
Cena / 100 mi23,94 LC100 mi21,97 LC100 mi
Roční spotřeba paliva1 275 L337 US gal280 UK gal1 170 L309 US gal257 UK gal
Roční náklady na palivo2 231 LC/rok2 048 LC/rok

Přímá srovnání

BMW 4 Series Gran Coupe (G26) M440i

  • Má o 41 hp více
  • Je o 0,2 s rychlejší v 0-100 km/h
  • Má o 19 hp/t lepší poměr výkonu k hmotnosti
  • Má o 50 L větší kufr

Klady

  • Nejrychlejší 0-100 km/h v tomto srovnání
  • Nejvyšší maximální rychlost
  • Nejsilnější
  • Nejvyšší točivý moment
  • Nejlepší poměr výkonu k hmotnosti
  • Největší kufr

Zápory

  • Nejvyšší kombinovaná spotřeba paliva
  • Nejtěžší

BMW 8 Series (G15) 840i

  • Je o 30 kg lehčí
  • Spotřebuje o 0,7 L/100 km méně paliva
  • Má odhadovaný dojezd delší o 178 km (110 mi)

Klady

  • Nejlehčí
  • Nejnižší kombinovaná spotřeba paliva
  • Nejlepší odhadovaný dojezd

Zápory

  • Nejpomalejší 0-100 km/h
  • Nejnižší výkon
  • Nejmenší kufr

Vybrat auta k porovnání

Značka
Model
Generace
Motor nebo verze
BMW 4 Series Gran Coupe (G26) M440i
BMW 8 Series (G15) 840i
Porovnat vybraná auta
2 vozidla vybrána

Oblíbená srovnání

BMW 4 Series Gran Coupe (G26) M440i vs BMW 8 Series (G15) 840i - porovnání aut - FastVsFaster