Porovnání aut

AUDI RS 6 (4B/C5) 4.2 BiTurbo V8vsBMW 7 Series (E65) 760i

Porovnávejte specifikace, zrychlení, spotřebu, rozměry, praktičnost a odhadované provozní náklady vedle sebe.

Nové porovnání

AUDI RS 6 (4B/C5)

4.2 BiTurbo V8

450 hp4172 cm³BenzínPohon všech kolAutomatickáTwin-turboSedan2002-2004
VS

BMW 7 Series (E65)

760i

445 hp5972 cm³BenzínZadní náhonAutomatickáAtmosférickýSedan2002-2005

Přehled porovnání

Používejte odhady jako orientační porovnání a před rozhodnutím si ověřte přesné údaje.

Nejlepší volby

BMW 7 Series (E65) 760i

  • Nejvyšší točivý moment
    600 Nm
    443 lb-ft
  • Nejnižší kombinovaná spotřeba paliva
    13,4 L/100 km
    17,6 mpg US
    21,1 mpg UK
  • Nejnižší městská spotřeba
    20,2 L/100 km
    11,6 mpg US
    14,0 mpg UK
  • Nejnižší dálniční spotřeba
    9,5 L/100 km
    24,8 mpg US
    29,7 mpg UK
  • Nejlepší odhadovaný dojezd
    657 km
    408 mi
  • Největší kufr
    500 L
  • Nejlepší skóre úspornosti
    71/100
  • Nejlepší skóre praktičnosti
    76/100

AUDI RS 6 (4B/C5) 4.2 BiTurbo V8

  • Nejrychlejší 0-100 km/h
    4,9 s
  • Nejrychlejší maximální rychlost
    265 km/h
    165 mph Neomezená
    250 km/h
    155 mph Omezená
  • Nejsilnější
    450 hp
    336 kW
  • Nejlehčí
    1 840 kg
    4 057 lb
  • Nejlepší poměr výkonu k hmotnosti
    245 hp/t
    182 kW/t
    4,1 kg/hp
  • Nejlepší celkové skóre
    76/100
  • Nejlepší skóre výkonu
    77/100

Porovnání specifikací

Porovnání specifikací
ModelAUDIRS 6 (4B/C5)4.2 BiTurbo V8BMW7 Series (E65)760i
Výkon
450hp336kW
445hp332kW
Točivý moment
560Nm413lb-ft
600Nm443lb-ft
Pohotovostní hmotnost
1,840kg4,057lb
2,015kg4,442lb
Celková hmotnost
2,380kg5,247lb
2,630kg5,798lb
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Vypočtené
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Vypočtené
Na 99 % maximální rychlosti
71.0sCíl 99 %: 262 km/h / 163 mph
Vypočtené
55.6sCíl 99 %: 262 km/h / 163 mph
Vypočtené
0-100 km/h
4.9s
5.5s
0-200 km/h
17.6s
16.6s
Vypočtené
0-60 mph
4.7s
Vypočtené
5.3s
Vypočtené
Spotřeba paliva
14.6L/100 km16.1mpg US19.3mpg UK
13.4L/100 km17.6mpg US21.1mpg UK
Spotřeba ve městě
21.8L/100 km10.8mpg US13.0mpg UK
20.2L/100 km11.6mpg US14.0mpg UK
Spotřeba na dálnici
10.4L/100 km22.6mpg US27.2mpg UK
9.5L/100 km24.8mpg US29.7mpg UK
Čtvrt míle
13.0s
Vypočtené
13.4s
Vypočtené
Poměr výkon/hmotnost
245hp/t182kW/t111hp/1000 lb
Vypočtené
221hp/t165kW/t100hp/1000 lb
Vypočtené
Poměr točivý moment/hmotnost
304Nm/t204lb-ft/ton
Vypočtené
298Nm/t199lb-ft/ton
Vypočtené
Odhadovaný dojezd
562km349mi
Vypočtené
657km408mi
Vypočtené
Zdvihový objem
4,172cc255cu in
5,972cc364cu in
Délka
4,858mm191in
5,029mm198in
Šířka
1,850mm73in
1,902mm75in
Výška
1,426mm56in
1,492mm59in
Rozvor
2,759mm109in
2,990mm118in
Rozchod vpředu
1,578mm62in
1,578mm62in
Rozchod vzadu
1,587mm62in
1,582mm62in
Objem zavazadlového prostoru
424L
500L
Dveře
4
4
Místa
5
5
Palivová nádrž
82L
88L
Emise CO2
350g/km
-

Grafy výkonu

Používejte odhady jako orientační porovnání a před rozhodnutím si ověřte přesné údaje.

Simulace na brzdě

Odhadované křivky výkonu a točivého momentu ve stylu sériového auta podle otáček motoru.

AUDI RS 6 (4B/C5) 4.2 BiTurbo V8BMW 7 Series (E65) 760iVýkonTočivý moment
  • AUDI RS 6 (4B/C5) 4.2 BiTurbo V8: Výkon / Točivý moment
  • BMW 7 Series (E65) 760i: Výkon / Točivý moment
Tabulka dat: Simulace na brzdě
VozidloMax. výkon při otáčkáchMax. točivý moment při otáčkáchMaximální otáčky motoru
AUDIRS 6 (4B/C5)4.2 BiTurbo V85 700-6 400 rpm1 950-5 500 rpm6 650 rpm
BMW7 Series (E65)760i6 000 rpm3 950 rpm6 250 rpm

Křivka zrychlení

Odhadovaná rychlost v čase pro vybraná vozidla.

Tabulka zrychlení a drag race
ParametrAUDIRS 6 (4B/C5)4.2 BiTurbo V8BMW7 Series (E65)760i
Kontrolní body zrychlení
0-60 mph
0-97 km/h
4,7 s
5,3 s
0-100 km/h
0-62 mph
4,9 s
5,5 s
0-200 km/h
0-124 mph
17,6 s
16,6 s
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Pravděpodobně omezená
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Omezená
Simulace drag race
60 ft
18 m
2,1 s
2,5 s
330 ft
101 m
5,6 s
6,1 s
1/8 míle
201 m
8,5 s
9,0 s
1000 ft
305 m
11,0 s
11,4 s
1/4 míle
402 m
13,0 s
13,4 s
Rychlost na konci
1/4 míle
402 m
176 km/h
109 mph
180 km/h
112 mph

Porovnání Výkon

Sloupcový graf porovnání parametru Výkon. Vyšší je lepší · hp / kW

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
AUDIRS 6 (4B/C5)4.2 BiTurbo V8
450 hp
336 kW
BMW7 Series (E65)760i
445 hp
332 kW

AUDI RS 6 (4B/C5) 4.2 BiTurbo V8 má o 5 hp více než BMW 7 Series (E65) 760i.

Největší rozdíl výkonu je mezi BMW 7 Series (E65) 760i a AUDI RS 6 (4B/C5) 4.2 BiTurbo V8: 5 hp (4 kW).

Porovnání Točivý moment

Sloupcový graf porovnání parametru Točivý moment. Vyšší je lepší · Nm / lb-ft

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
AUDIRS 6 (4B/C5)4.2 BiTurbo V8
560 Nm
413 lb-ft
BMW7 Series (E65)760i
600 Nm
443 lb-ft

Porovnání Pohotovostní hmotnost

Sloupcový graf porovnání parametru Pohotovostní hmotnost. Nižší je lepší · kg / lb

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
AUDIRS 6 (4B/C5)4.2 BiTurbo V8
1 840 kg
4 057 lb
BMW7 Series (E65)760i
2 015 kg
4 442 lb

Porovnání Maximální rychlost bez omezovače

Sloupcový graf porovnání parametru Maximální rychlost bez omezovače. Vyšší je lepší · km/h / mph

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
AUDIRS 6 (4B/C5)4.2 BiTurbo V8
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
BMW7 Series (E65)760i
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph

Porovnání 0-100 km/h

Sloupcový graf porovnání parametru 0-100 km/h. Nižší je lepší · seconds

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
AUDIRS 6 (4B/C5)4.2 BiTurbo V84,9 s
BMW7 Series (E65)760i5,5 s

Největší rozdíl 0-100 km/h je mezi AUDI RS 6 (4B/C5) 4.2 BiTurbo V8 a BMW 7 Series (E65) 760i: 0,6 s.

Porovnání Spotřeba paliva

Sloupcový graf porovnání parametru Spotřeba paliva. Nižší je lepší · L/100 km / mpg US / mpg UK

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
AUDIRS 6 (4B/C5)4.2 BiTurbo V8
14,6 L/100 km
16,1 mpg US
19,3 mpg UK
BMW7 Series (E65)760i
13,4 L/100 km
17,6 mpg US
21,1 mpg UK

Největší rozdíl ve spotřebě paliva je mezi BMW 7 Series (E65) 760i a AUDI RS 6 (4B/C5) 4.2 BiTurbo V8: 1,2 L/100 km.

Porovnání Poměr výkon/hmotnost

Sloupcový graf porovnání parametru Poměr výkon/hmotnost. Vyšší je lepší · hp/t / kW/t

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
AUDIRS 6 (4B/C5)4.2 BiTurbo V8
245 hp/t
182 kW/t
4,1 kg/hp
BMW7 Series (E65)760i
221 hp/t
165 kW/t
4,5 kg/hp

Porovnání Odhadovaný dojezd

Sloupcový graf porovnání parametru Odhadovaný dojezd. Vyšší je lepší · km / mi

Datová tabulka grafu
VozidloHodnota
AUDIRS 6 (4B/C5)4.2 BiTurbo V8
562 km
349 mi
BMW7 Series (E65)760i
657 km
408 mi

Pavoučí graf výkonu

Radarový graf porovnávající normalizované výsledky výkonu a spotřeby paliva.

Datová tabulka grafu
VozidloVýkonZrychleníMaximální rychlost
AUDIRS 6 (4B/C5)4.2 BiTurbo V8
450 hp
336 kW
4,9 s
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
BMW7 Series (E65)760i
445 hp
332 kW
5,5 s
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph

Nejatraktivnější kvadrant

Bodový graf s výsledkem výkonu na ose X a výsledkem praktičnosti na ose Y.

Datová tabulka grafu
VozidloVýsledek výkonuVýsledek praktičnosti
AUDIRS 6 (4B/C5)4.2 BiTurbo V8
Výkon
450 hp
336 kW
0-100 km/h4,9 s
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Dveře/místa
4 dveře
5 místa
Kufr
424 L
15,0 cu ft
Délka
4 858 mm
191,3 in
Výška
1 426 mm
56,1 in
BMW7 Series (E65)760i
Výkon
445 hp
332 kW
0-100 km/h5,5 s
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Dveře/místa
4 dveře
5 místa
Kufr
500 L
17,7 cu ft
Délka
5 029 mm
198,0 in
Výška
1 492 mm
58,7 in

Výkon vs úspornost

Auta blíže k pravému hornímu rohu spojují silnější výkon s lepší úsporností.

Tabulka dat: Výkon vs úspornost
VozidloVýsledek výkonuVýsledek úspornosti
AUDIRS 6 (4B/C5)4.2 BiTurbo V8
Výkon
450 hp
336 kW
0-100 km/h4,9 s
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
14,6 L/100 km
16,1 mpg US
19,3 mpg UK
BMW7 Series (E65)760i
Výkon
445 hp
332 kW
0-100 km/h5,5 s
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
13,4 L/100 km
17,6 mpg US
21,1 mpg UK

BMW 7 Series (E65) 760i je nejblíže cíli rovnováhy v pravém horním rohu pro výkon a úspornost.

Zrychlení vs spotřeba paliva

Auta blíže k levému dolnímu rohu nabízejí lepší kombinaci rychlého zrychlení a nízké spotřeby.

Tabulka dat: Zrychlení vs spotřeba paliva
VozidloSpotřeba paliva, L/100 km0-100 km/h, s
AUDIRS 6 (4B/C5)4.2 BiTurbo V8
14,6 L/100 km
16,1 mpg US
19,3 mpg UK
4,9 s
BMW7 Series (E65)760i
13,4 L/100 km
17,6 mpg US
21,1 mpg UK
5,5 s

Poměr výkonu k hmotnosti vs spotřeba paliva

Zvýrazněná oblast upřednostňuje vyšší poměr výkonu k hmotnosti při nižší kombinované spotřebě paliva.

Tabulka dat: Poměr výkonu k hmotnosti vs spotřeba paliva
VozidloPoměr výkonu k hmotnosti, hp/tSpotřeba paliva, L/100 km
AUDIRS 6 (4B/C5)4.2 BiTurbo V8
245 hp/t
182 kW/t
4,1 kg/hp
14,6 L/100 km
16,1 mpg US
19,3 mpg UK
BMW7 Series (E65)760i
221 hp/t
165 kW/t
4,5 kg/hp
13,4 L/100 km
17,6 mpg US
21,1 mpg UK

Podrobný rozpis skóre

Podrobný rozpis skóre
VozidloAUDIRS 6 (4B/C5)4.2 BiTurbo V8BMW7 Series (E65)760i
Výkon
450 hp
336 kW
445 hp
332 kW
Točivý moment
560 Nm
413 lb-ft
600 Nm
443 lb-ft
Zrychlení
4,9 s
5,5 s
Maximální rychlost
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Neomezená
265 km/h165 mph
Omezená
250 km/h155 mph
Lehkost
1 840 kg
4 057 lb
2 015 kg
4 442 lb
Spotřeba paliva
14,6 L/100 km
16,1 mpg US
19,3 mpg UK
13,4 L/100 km
17,6 mpg US
21,1 mpg UK
Praktičnost
Dveře/místa
4 dveře
5 místa
Kufr
424 L
15,0 cu ft
Délka
4 858 mm
191,3 in
Výška
1 426 mm
56,1 in
Dveře/místa
4 dveře
5 místa
Kufr
500 L
17,7 cu ft
Délka
5 029 mm
198,0 in
Výška
1 492 mm
58,7 in
Skóre dojezdu
562 km
349 mi
657 km
408 mi
Skóre CO2
350 g/km
-
Skóre kufru
424 L
15,0 cu ft
500 L
17,7 cu ft
Skóre poměru výkonu k hmotnosti
245 hp/t
182 kW/t
4,1 kg/hp
221 hp/t
165 kW/t
4,5 kg/hp
Celkem
Fixní skóre
Fixní skóre

Náklady na palivo a roční provoz

Odhadněte provozní náklady z kombinované spotřeby, ročního nájezdu a ceny paliva v místní měně.

Zadejte cenu paliva v místní měně, například €/L, $/gal, £/L nebo jakoukoli jinou místní měnu.

LC = místní měna

Náklady na palivo a roční provoz
VozidloAUDI RS 6 (4B/C5) 4.2 BiTurbo V8BMW 7 Series (E65) 760i
Spotřeba14,6 L/100 km16,1 mpg US19,3 mpg UK13,4 L/100 km17,6 mpg US21,1 mpg UK
Cena / 100 km25,55 LC100 km23,45 LC100 km
Cena / 100 mi41,12 LC100 mi37,74 LC100 mi
Roční spotřeba paliva2 190 L579 US gal482 UK gal2 010 L531 US gal442 UK gal
Roční náklady na palivo3 833 LC/rok3 518 LC/rok

Přímá srovnání

AUDI RS 6 (4B/C5) 4.2 BiTurbo V8

  • Má o 5 hp více
  • Je o 175 kg lehčí
  • Je o 0,6 s rychlejší v 0-100 km/h
  • Má o 24 hp/t lepší poměr výkonu k hmotnosti

Klady

  • Nejrychlejší 0-100 km/h v tomto srovnání
  • Nejvyšší maximální rychlost
  • Nejsilnější
  • Nejlehčí
  • Nejlepší poměr výkonu k hmotnosti

Zápory

  • Nejvyšší kombinovaná spotřeba paliva
  • Nejmenší kufr

BMW 7 Series (E65) 760i

  • Má o 40 Nm více
  • Spotřebuje o 1,2 L/100 km méně paliva
  • Má odhadovaný dojezd delší o 95 km (59 mi)
  • Má o 76 L větší kufr

Klady

  • Nejvyšší točivý moment
  • Nejnižší kombinovaná spotřeba paliva
  • Nejlepší odhadovaný dojezd
  • Největší kufr

Zápory

  • Nejpomalejší 0-100 km/h
  • Nejnižší výkon
  • Nejtěžší

Vybrat auta k porovnání

Značka
Model
Generace
Motor nebo verze
AUDI RS 6 (4B/C5) 4.2 BiTurbo V8
BMW 7 Series (E65) 760i
Porovnat vybraná auta
2 vozidla vybrána

Oblíbená srovnání

AUDI RS 6 (4B/C5) 4.2 BiTurbo V8 vs BMW 7 Series (E65) 760i - porovnání aut - FastVsFaster